0:1 Dmytro Demjaniuk #18 ( Jakub Jaworski #86 ) 5/5 09:07
0:2 Arciom Mianciuk #90 ( Tomáš Pařízek #25, Maksim Kamienkow #71 ) 5/5 28:24
0:3 Tomáš Pařízek #25 ( Siemion Garszyn #10, Daniił Oriechin #91 ) 5/5 32:17
24:51 2 min. Dienis Trachanow #73 Zahaczenie
26:07 2 min. Maksim Kamienkow #71 Wysoko uniesiony kij
26:22 2 min. Marek Strzyżowski #80 Przeszkadzanie
40:22 2 min. Dmytro Demjaniuk #18 Zahaczenie
54:03 2 min. Niko Tuhkanen #56 Zahaczenie
56:10 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem
59:27 2 min. Arciom Mianciuk #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - Kara dla Mianciuka. Katowiczanie będą grać w szóstkę przeciwko czwórce rywali.
59. min - Trener katowiczan poprosił o czas i wycofał bramkarza. GieKSa zagra w szóstkę w polu.
59. min - Goście nie wykorzystali przewagi.
57. min - Kolejna kara dla GieKSy. Tym razem Starzyński udaje się na odpoczynek na ławkę kar.
55. min - Szansa dla torunian na podwyższenie prowadzenia. Dwie minuty dla Tuhkanena.
52. min - Dwa uderzenia Wronki broni Speszny.
50. min - Sporo niedokładności w katowickiej ekipie. Torunianie dobrze się bronią.
49. min - Pasiut! Broni Speszny.
47. min - Rothla próbował potężnie uderzyć. Złamał kij.
45. min - Szczerze? Ten mecz mógłby się już skończyć. Nie jest to dobre widowisko. Świąteczny nastrój chyba udzielił się hokeistom.
43. min - Gramy w pełnych składach.
42. min - Nerwowo i zbyt statycznie rozgrywany zamek.
41. min - Kara dla Demjaniuka. GieKSa zagra w przewadze.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Strzyżowski do Pasiuta! Speszny świetnie interweniuje!
39. min - Sawicki z nadgarstka, niecelne uderzenie.
37. min - Tukhanen z niebieskiej, gumę "teczował" Rohtla. Speszny nie daje się pokonać.
36. min - Nie ma bramki - taką decyzję po analizie wideo podjął sędzia główny.
36. min - Deveczka katowiczanie reklamują, że krążek przekroczył linię bramkową.
35. min - Katowiczanie kompletnie nie przypominają drużyny, która jeszcze niedawno kolekcjonowała zwycięstwa. Wyjazd Toma Coolena na święta zrobił chyba swoje.
33. min - GOOOL! 0:3! Nie dasz? Stracisz. Garszyn wzdłuż bramki do Parizka, a ten podwyższa prowadzenie
32. min - To mogła być szybka odpowiedź GieKSy. Fraszko znalazł się w sytuacji sam na sam ze Spesznym. Nie wykorzystał tej okazji.
31. min - Nie ma bramki - taka jest decyzja Marcina Polaka.
31. min - Krążek ponownie znalazł się w bramce Lindskouga. Ale sędzia przeprowadzi chyba analizę wideo.
29. min - GOOOL! 0:2! Mianciuk przekierowuje do bramki wrzutkę Parizka. Zaczyna pachnieć niespodzianką.
29. min - Gramy w pełnych składach.
27. min - Będziemy grać 4 na 3. Na ławkę kar odesłany Marek Strzyżowski.
27. min - Uderzenia Wronki i Deveczki! Broni Speszny.
27. min - Kolejne wykluczenie dla Stalowych Pierników. Katowiczanie przez 44 sekundy w podwójnej przewadze.
26. min - Fatalnie tę przewagę rozgrywają gospodarze.
25. min - Kara dla Trachanowa. GieKSa zagra w przewadze.
23. min - Ładna solowa akcja Urbanowicza. Speszny stanął na wysokości zadania.
22. min - Uderzenia Wronki i Deveczki. Na tablicy świetlnej wynik bez zmian - 1:0 dla KH Energi Toruń.
21. min - Zaczynamy drugą tercję. Bulik dla Tauronu KH GKS-u.

19. min - Dobre zagranie Garszyna do Oriechina! Świetna interwencja Lindskouga.
18. min - Urbanowicz wjechał do toruńskiej tercji, zagrał do podłączającego się do akcji Czakajika. Słowacki defensor dobrze przymierzył, ale Patrik Speszny był na posterunku.
16. min - Niedokładnie grają katowiczanie. W krótkim czasie trzykrotnie spalili swoje akcje.
14. min - Akcja GieKSy. Laakkonen wzdłuż bramki do Pasiuta, ale doświadczony środkowy nieczysto trafił w krążek.
10. min - GOOOL! 0:1! Demjaniuk wymanewrował Lindskouga i umieścił gumę w pustej bramce
8. min - Mecz szarpany. Obu ekipom brakuje na razie jakości w ofensywie.
5. min - Sporo prostych błędów w szeregach obu ekip.
3. min - Na razie niezłe tempo spotkania, brakuje jednak celnych uderzeń.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Lindskoug i Speszny.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D