09:34 2 min. Robert Kowalówka #53 Opóźnianie gry
30:33 5 min. Adam Domogała #20 Rzucenie na bandę
30:33 20 min. Adam Domogała #20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
35:06 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Uderzanie kijem
37:47 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Natarcie
45:09 2 min. Łukasz Kamiński #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:39 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Natarcie
- 59 min. - Kapica sam na sam, broni Kraus - dobitka Zygmunta też lepszy bramkarz gości.
- 58 min. - Sroka sam przed bramkarzem w doskonałej sytuacji, ale nie zdołał go pokonać.
- 57 min. - GOL! 6-0! Rompkowski pod bramkę do niepilnowanego Bepierszcza a ten technicznie po lodzie pokonuje Krausa.
- 57 min. - Z niebieskiej Rompkowski, odbija Kraus.
- 55 min. - Spokojna gra z obu stron, dużo niedokładności.
- 51 min. - Z niebieskiej grający na obronie dzisiaj Drzewiecki, ale Kraus zatrzymuje gumę w parkanach.
- 50 min. - Z bulika Turtiainen i odbija Kraus. Kara kolejna dla Stępnia.
- 50 min. - Indywidualnie w tercji gości Zygmunt i niewiele zabrakło aby zdobył efektownego gola po minięciu rywali ale zatrzymała się guma na parkanie Krausa.
- 48 min. - GOL! 5-0! Rozklepana defensywa gości, która straciła gumę we własnej tercji. Bepierszcz do Csamango a ten do pustej bramki.
- 46 min. - Szansa gości w przewadze lecz podanie przed bramki i nie trafia w krążek Dudkiewicz.
- 44 min. - Tym razem z bulika Drzewiecki, łapie na raty Kraus.
- 43 min. - Kapica w dobrej okazji nie trafia praktycznie do pustej bramki.
- 42 min. - Zygmunt wjechał na szybkości ale jego strzał przy słupku łapie Kraus, który zdołał się przemieścić pomiędzy słupkami.

- Koniec II tercji
- 39 min. - Gospodarze w przewadze, strzał Kamińskiego odbija Kraus.
- 37 min. - Cracovia zamknęła rywala w ich tercji, lecz bez poważniejszego zagrożenia.
- 35 min. - W przewadze goście cały czas, sporo podać ale bez groźnych strzałów.
- 31 min. - Goście w przewadze, ale ciężko im o stworzenie okazji a nawet wjechanie do tercji rywala.
- 30 min. - Kara meczu dla Domogały za rzucenie na bandę
- 30 min. - Maciej Rybak ucierpiał i zajmują się nim służby medyczne, będzie znoszony na noszach. Coś poważnego stało się zawodnikowi z Bytomia.
- 30 min. - Domogała przycisnął do bandy rywala, który pada na lód i potrzebuje pomocy służb medycznych.
- 29 min. - Bramka słusznie nie została uznana.
- 29 min. - Sędzia sprawdza wideo, krążek w bramce ale najpierw Kraus zamroził gumę po strzale Sveca a następnie Kapica popychany wepchał gumę do bramki.
- 28 min. - Poloniści powalczyli o krążek w tercji rywala.
- 26 min. - GOL! 4-0! Dopiero przy trzeciej dobitce kapituluje bezradny Kraus. Krążek pakuje do bramki Bryniczka! Pierwsza bramka po zeszłorocznej kontuzji!
- 25 min. - GOL! 3-0! Bepierszcz pod bramkę do Vachovca a ten uderza spokojnie nad leżącym bramkarzem.
- 24 min. - Z backhandu niegroźnie z bulika Domogała, łapie Kraus.
- 22 min. - Dudkiewicz z nadgarstka, broni wyciągnięty jak struna parkanem Kowalówka.
- 21 min. - Kapica w sytuacji jeden na jeden, próbował wymanewrować bramkarza le ten leżąc nie dał się pokonać.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Kapica z boku, odbija Kraus.
- 17 min. - Mocny strzał Turtiainena ale obok słupka.
- 15 min. - Dobra okazja Kamila Filipa ale uderza obok słupka.
- 14 min. - Kraus bez kija, gospodarze cisną ale Svec uderza w parkany bramkarza.
- 13 min. - GOL! 2-0! Vachovec pod bramkę tam krążek przecina Csamango i gospodarze zdobywają drugiego gola!
- 12 min. - GOL! 1-0! Złe podanie Bodory przed bramką, przejmuje gumę Kapica i uderza pod poprzeczkę!
- 12 min. - Uderzenie Domogały broni Kraus.
- 12 min. - Polonia nie potrafi jednak założyć zamka, ma problem z wjechaniem do tercji gospodarzy.
- 10 min. - Kowalówka łapie krążek, ale nie podaje do partnera i sędzia odgwizduje opóźnianie gry.
- 8 min. - Zasłonięty Kowalówka broni strzał zza bulika Stawisskija.
- 8 min. - Csamango z okolicy bulika z nadgarstka, ale spokojnie w parkanach mrozi Kraus.
- 5 min. - Dybaś z bulika, ale zbyt lekko i mrozi Kowalówka.
- 5 min. - Kapica niedokładnie trafia w krążek.
- 4 min. - Dwa uwolnienia ze strony gospodarzy.
- 3 min. - Atak Cracovii ale krążek poza taflą.
- 2 min. - Sroka z daleka, spokojnie łapie Kowalówka.
- 1 min. - Z bliska Turtiainen, ale mrozi Kraus.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D