03:30 2 min. Rafał Dutka #18 Wysoko uniesiony kij
07:00 2 min. Marcin Kolusz #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:16 2 min. Filip Pesta #93 Wymuszanie kary (symulowanie)
20:00 2 min. Patryk Wsół #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:13 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Ostrość
21:13 2 min. Jan Krasowskij #4 Uderzanie kijem
23:40 2 min. Aleksandr Gołowin #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:29 2 min. Mateusz Michalski #88 Przeszkadzanie
35:04 2 min. Patryk Wajda #8 Uderzanie kijem
36:17 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Atak kijem trzymanym oburącz
38:57 2 min. Mateusz Michalski #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
Dziękujemy za uwagę.
Koniec meczu. Podhale wygrywa, strzelając bramkę tuż przed końcem regulaminowego czasu gry.
- 60 min. - Odrobny wyjechał z bramki i nie do końca zamroził krążek, ale jest gwizdek.
- 60 min. - Stocznia bez bramkarza. Sammalmaa trafił w słupek, ale wcześniej spalony.
GOL dla Podhala! . Sammalma w końcu Szarotki osiągają cel. Fin sam ograł Cowleya.
- 59 min. - Smal próbował zmieścić krążek przy słupku.
- 58 min. - Kolusz do Neupauera, Cowley broni jego strzał parkanem.
- 57 min. - Vitek technicznie ograł obrońców za bramką, podał przed bramkę, ale nikt nie dobił.
- 56 min. - Uderzenie Wajdy spod niebieskiej strącał Koski. Cowley broni.
- 55 min. - Kolusz z Zapałą próbowali rozegrać krążek w tercji gości, ale o mało nie skończyło się to kontrą.
- 54 min. - Sammalmaa świetnie zagrał do Koskiego, ale ten nie umieścił krążka w bramce, choć miał dużo czasu by przymierzyć.
- 53 min. - Rożkow strzela, później Jełakow, Odrobny na posterunku.
- 52 min. - Siuty dogrywał i krążek o mało nie wpadł do bramki gości.
- 51 min. - Zamieszanie pod bramką Wiedźmina. Bramkarz mrozi krążek.
- 50 min. - Neupauer bez zastanowienia uderzył z przestrzeni między bulikami. Tylko dźwięk bandy z tyłu.
- 49 min. - Siuty z Michalskim w tercji gdańszczan próbowali coś ugrać, ale goście wyjeżdżają. Spalony.
- 48 min. - Marzec zablokowany. Szarpana gra z obu stron.
- 47 min. - Rożkow strzela, ale wprost w Odrobnego.
- 46 min. - Jaśkiewicz pociągnął spod niebieskiej, ale w łapaczkę Cowleya.
- 46 min. - Koski do Różańskiego, ostry kąt, znowu zabrzęczała zewnętrzna część słupka.
- 45 min. - Jełakow sam, zablokowany strzał ląduje w siatce nad pleksą.
- 44 min. - Kolusz zakręcił obrońcami, podał do Zapały. Natychmiastowy strzał z ostrego kąta, słupek i ruszona bramka.
- 44 min. - Jaśkiewicz podaje do Zapały, strzał z ostrego kąta, broni Cowley.
- 43 min. - Gołowin zablokowany przez Hovinena.
- 42 min. - Cała minuta zamka w wykonaniu rosyjskiego zaciągu Stoczni, ale bez strzałów, bez bramki. Vitek już w pełnych zestawach groźnie obok bramki strzelał.
- 41 min. - Prawie minuta przewagi gdańszczan przed nami, jeżeli oczywiście nie zdobędą gola.
Rozpoczynamy III tercję.
- 40 min. - Ofiarna interwencja Sammalmy po strzale Tieslukiewicza. I mamy koniec II tercji. Goście rozpoczną trzecią odsłonę w przewadze, kara rozłożona na dwie tercje.
- 40 min. - Będzie kara dla gospodarzy. Michalski zdaniem sędziego przekroczył przepisy.
- 39 min. - Gdańszczanie nie wykorzystują podwójnej przewagi, to był ważny moment meczu.
- 38 min. - Jełakow nie opanował krążka przed pustą już bramką Odrobnego. Już 5 na 4.
- 37 min. - Gdańszczanie ładnie rozgrywają zamek, ale mało strzałów. Maly próbował. Potem Smal z ostrego kąta. Nieprzepisowo atakowany. Będzie 5 na 3.
- 36 min. - Jest sygnalizacja kary dla Podhala.
- 35 min. - Duże zamieszanie pod bramką gości. Różański bliski wciśnięcia krążka do bramki.
- 35 min. - Marzec sprawdził czujność Odrobnego po drugiej stronie lodu.
- 34 min. - Znowu groźnie pod bramką Stoczni, Guzik bliski szczęścia.
- 33 min. - Kolusz pięknie wjechał do tercji obronnej Gdańska, objechał bramkę wyłożył Jaśkiewiczowi, strzał, broni bramkarz.
- 32 min. - Dutka wrzuca na bramkę, Worwa strącał.
- 31 min. - Zapała do Tolvanena, centrostrzał po lodzie, tylko jęk zawodu na trybunach.
- 30 min. - Tieslukiewicz do Gołowina, strzał niecelny. Jeszcze Jełakow miał szansę .
- 29 min. - Goście zamykają gospodarzy w ich tercji i Odrobny ma szansę wykazywać się swoim kunsztem bramkarskim.
Michalski zaatakował bramkarza za bramką, zdaniem sędziego nieprzepisowo. Będzie kara dla Podhala.
- 28 min. - Kolusz po podaniu Guzika bliski pokonania bramkarza Automatyki. Wcześniej Krasowskij po podaniu Rożkowa miał szansę pod bramką gospodarzy.
- 27 min. - Różański pociągnął z nadgarstka, ale zablokowany strzał.
- 26 min. - Najpierw Kolusz próbował zmieścić krążek w okienku bramki gości, potem Jaśkiewicz spod niebieskiej huknął, ale bez efektu bramkowego.
- 25 min. - Szarotki mają problem z wprowadzeniem krążka do tercji Stoczni.
- 24 min. - Tym razem wykluczenie dla gości. Podhale będzie grało w przewadze.
- 23 min. - Hovinen trafia w słupek po podaniu Neupauera.
- 22 min. - Podwójne wykluczenie. Gramy dalej 5 na 4.
- 22 min. - Rosyjski zaciąg próbował rozegrać skuteczny zamek. Jełakow przed bramką chciał wcisnąć krążek Odrobnemu między parkany. Mała nerwówka na lodzie.
- 21 min. - Podhale zaczyna w osłabieniu. Patryk Wsół na ławce kar.
Rozpoczynamy II tercję.
Koniec I tercji, jest jeszcze sygnalizacja kary dla gospodarzy.
- 20 min. - Gołowin z Jełakowem wyszli z dwójkową kontrą i ten ostatni niewiele przeniósł krążek nad bramką.
- 20 min. - Kolusz ładnie założył zamek, pod koniec kary dopiero zaczyna się to układać, Zapała strzela sprzed bramki, zadzwonił tylko słupek.
- 19 min. - Trochę z przypadku Koski stanął oko w oko z bramkarzem gości, jeszcze Sammalmaa poprawiał po lodzie, ale obok bramki.
- 18 min. - Jest sygnalizacja kary dla Podhala. A nie! To jednak za symulkę kara dla gości.
- 17 min. - Gołowin pięknie rozegrał z Rożkowem i strącił przed bramką krążek, ale Odrobny czujny.
- 16 min. - Marzec z ostrego kąta próbował zmieścić krążek przy krótkim słupku.
- 15 min. - Zapała do Sammalmy. Neupauer doszedł do krążka i próbował wjechać przed bramkę i sfinalizować akcję.
- 14 min. - Pastryk ucierpiał w starciu przy bandzie.
- 13 min. - Steber przejął źle zagrany krążek w tercji Podhala, ale nie dograł dokładnie do Smala.
- 12 min. - Gołowin do Jełakowa, ten kiwał Odrobnego, blisko było skutecznego zakończenia akcji dla gości.
- 11 min. - Pastryk groźnie zagrywał przed bramkę Odrobnego. Nikt nie zamknął akcji.
- 10 min. - Kolusz d o Worwy ten do Sammalmy, Sammalmaa próbował do Koskiego, ładna akcja, ale chyba zbyt koronkowo.
- 9 min. - Marzec w końcu wprowadził krążek do tercji, ale Podhale wybija i kończy się kara.
- 8 min. -Neupauer indywidualnie w tercji gości, Szarotki próbują zyskać na czasie i wybijają Stocznię z rytmu.
- 7 min. - Steber przed bramkę do Vitka i będzie wykluczenie dla gospodarzy. Vitek powalony nieprzepisowo.
- 6 min. - Ciężar gry przeniesiony pod bramkę gości. Tolvanen uderza, ale wprost w bramkarza.
- 5 min. - Gorąco pod bramką Podhala, najpierw Maly potem Vitek, próbowali napocząć Odrobnego.
- 5 min. - Dwójkowa akcja Koski Sammalmaa, ale ten drugi niecelnie.
Na ławkę kar wędruje również Dutka. 4 na 4.
Będzie kara dla gości. Tieslukiewicz za trzymanie.
- 4 min. - Gołowin ze zwodem, zagrywał do Vitka, ale kąt zbyt ostry, Wiedźmin stoi tam gdzie trzeba.
- 3 min. - Guzik chytrze z backhandu próbował zmieścić krążek pod poprzeczką, bramkarz nie dał się zaskoczyć.
- 2 min. - Pesta wprowadził krążek do tercji Podhala, Pastryk strzelał na strącenie, Odrobny paruje.
- 1 min. - Tolvanen potężnie spod niebieskiej, krążek grzęźnie gdzieś między kijami obrońców.
Zaczynamy I tercję.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tatryski Podhale Nowy Targ podejmuje MH Automatykę Gdańsk.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D