07:58 2 min. Sebastian Szydło #16 Zahaczenie
19:26 2 min. Mateusz Wojdyła #61 Uderzanie kijem
29:46 2 min. Piotr Naparło #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:47 4 min. Michał Kalinowski #19 Wysoko uniesiony kij
40:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
52:18 2 min. Alexis Svitac #76 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:45 2 min. Maksim Kamienkow #71 Zahaczenie
- 59 min. - GOL! 10-1! Zza bulika znad garstka uderzył Pelaczyk i zaskoczył tym Bojanowskiego. Honorowy gol dla Orlika.
- 58 min. Spokojne już ostatnie wynik, wysokie prowadzenie gospodarzy i każdy czek na koniec spotkania.
- 53 min. - Dwa groźne strzały Orlika, próbował Świerski i Chorążyczewski, broni Bojanowski.
- 51 min. - GOL! 10-0! Bramkę objechał Karczocha, nabił bramkarza a guma wpada do bramki odbita od niego!
- 42 min. - GOL! 9-0! Podanie wzdłuż bramki Oriechina do Garszyna i ten kompletuje hat-tricka!
- 41 min. - GOL! 8-0! Kamienkow z backhandu i mamy kolejną bramkę!
- Zmiany na bramce w obu ekipach. Teraz na lodzie zobaczymy Bojanowskiego oraz Robaszkiewicza.

- 38 min. - GOL! 7-0! Sam na sam Karczocha i pokonuje Nobisa, kolejny fatalny błąd obrony Orlika podczas gry w przewadze!
- 35 min. - GOL! 6-0! Oriechin wykorzystuje rzut karny, krążek po lodzie i wturlał się do bramki!
- 35 min. - Kontra w osłabieniu! Sam na sam faulowany Oriechin przez Kostka i będzie rzut karny.
- 34 min. - Kara 4 minut za wysoki kij dla Kalinowskiego.
- 33 min. - GOL! 5-0! Naparało wywalczył gumę pod bramką, zagrał do Minge który strzałem z nadgarstka lokuje gumę w bramce!
- 32 min. - Torunianie bez problemu wybraniają się w osłabieniu.
- 30 min. - Goście w przewadze, strzał Pelaczyk prosto w bramkarza.
- 29 min. - GOL! 4-0! Sam na sam Garszyn ładnym zwodem minął Nobisa i ze spokojem wpakował gumę do bramki!
- 28 min. - Uderzenie Świerskiego, ale zablokowane. Za moment Svitac, ale Spesny łapie gumę.
- 27 min. - Oriechin ruszył prawą stroną, miał wolną przestrzeń ale z backhandu nie dał rady pokonać Nobisa.
- 26 min. - Adrian Jaworski spod niebieskiej ale zbyt czytelnie i łapie Nobis.
- 25 min. - Z niebieskiej Kamienkow i broni Nobis.
- 24 min. - Toruń kontroluje przebieg gry i szuka kolejnej bramki. Orlik wybija na uwolnienie.
- 22 min. - GOL! 3-0! Akcja rosyjskiego ataku uderzał Oriechin a krążek trafił do Garszyna a ten uderzył od razu mocno do bramki!
- 21 min. - Torunianie słabo w przewadze, mają problem zawiązać akcję w tercji rywala.

- Koniec I tercji. Strzały: 9-6.
- 19 min. - Dobre podanie pod bramkę do Garszyna, ten uderzył z pierwszego krążka ale prosto w Nobisa.
- 18 min. - Kalinowski się obrócił, uderzył ale Nobis odbija.
- 18 min. - Kandziuba z bulika, ale Spesny spokojnie odbija gumę.
- 15 min. - Nieliczna akcja gości, Rzekanowski z ostrego kąta, spokojnie Spesny.
- 14 min. - Strzał Trachanowa z bulika, spokojnie Nobis.
- 13 min. - Uderzenie zza obrońcy Naparły, ale po rykoszecie guma wychodzi poza lodowisko.
- 12 min. - Oriechin z bulika, ale efektownie do łapaczki Nobis.
- 11 min. - GOL! 2-0! Z niebieskiej wrzucił gumę Parizek, Nobis odbił a upadający na lód Kalinowski dobił gumę do pustej bramki.
- 10 min. - Błąd Spesnego, który wyszedł z bramki podał przed siebie ale zawodnik Opola zablokowany przez ofiarnie interweniującego obrońcę przed pustą bramką.
- 9 min. - Podanie pod bramkę, ale Naparło prosto w bramkarza.
- 6 min. - GOL! 1-0! Zieliński z bliska po podaniu Demjaniuka, Nobis odbija a ukraiński napastnik dobija do pustej bramki
- 5 min. - Zamieszanie pod bramką Orlika, ale za długo krążek holował Garszyn.
- 4 min. - Z niebieskiej przymierzył Kamienkow, ale krążek minimalnie nad poprzeczką.
- 4 min. - Niefortunna zmiana formacji w Toruniu, Szydło sam pojechał z lewej strony ale Spesny broni.
- 3 min. - Podanie pod bramkę do Naparło, ale Nobis na posterunku.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html