03:26 2 min. Grzegorz Radzieńciak #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:21 2 min. Arciom Mianciuk #90 Zahaczenie
20:12 2 min. Martin Kasperlík #27 Spóźniony atak ciałem
25:22 2 min. Marcin Wiśniewski #13 Zahaczenie
34:46 2 min. Adrian Jaworski #11 Atak kijem trzymanym oburącz
45:53 2 min. Dienis Trachanow #73 Zahaczenie
46:45 2 min. Dominik Paś #14 Zahaczenie
52:03 2 min. Arkadiusz Kostek #19 Trzymanie przeciwnika
- 58 min. - Jastrzębianie mają mecz pod kontrolą, spokojnie rozgrywają krążek.
- 55 min. - Mocny strzał torunianina nad bramką Raszki.
- 53 min. - Przewaga gospodarzy, lecz JKH dobrze przerywa akcje torunian.
- 50 min. - Spokojna już gra z obu stron.
- 46 min. - Najpierw na ławkę siada Trachanow a zaraz w drugą stronę powędrował Paś.
- 45 min. - Dołęga gdzieś został uderzony kijem w twarz, zjechał do boksu swojej drużyny z grymasem bólu na twarzy.
- 43 min. - GOL! 2-5! Jak w masło wjechał Kasperlik pomiędzy obrońców i wpakował gumę w piątą dziurę.
- 41 min. - Uderzenie Mianciuka łapie Raszka.

- Koniec II tercji
- 38 min. - GOL! 2-4! Oriechin sam na sam, położył na lodzie Raszkę i wpakował gumę do bramki!
- 38 min. - Potężnie Homer spod niebieskiej odbija Bojanowski.
- 37 min. - Zamieszanie pod bramką Bojanowskiego, ale ten mrozi gumę.
- 35 min. - Kara dla Jaworskiego i przewaga dla Jastrzębia.
- 31 min. - GOL! 1-4! Sędzia uznaje gola Kulasa po analizie wideo.
- 31 min. - Sędziowie będą sprawdzali wideo, analiza czy padła bramka dla JKH.
- 30 min. - Gimiński mocno spod bandy, odbija Bojanowski do boku.
- 29 min. - GOL! 1-3! Mierzony strzał Kubes z bulika i w długi róg zaskakuje Bojanowskiego!
- 28 min. - Z dwóch metrów Radosław Nalewajka, ale prosto w bramkarza w doskonałej sytuacji!
- 26 min. - Uderzenie Pasia, ale trafił prosto w Bojanowskiego.
- 25 min. - Kara dla Wiśniewskiego i jastrzębianie zagrają w przewadze.
- 24 min. - GOL! 1-2! Kontaktowy gol dla gospodarzy! Pariziek z niebieskiej lot krążka przed bramką zmienił Dołęga i zaskoczył Raszkę.
- 23 min. - Minge z boku, spokojnie łapie Raszka.
- 22 min. - GOL! 0-2! Jarosz w osłabieniu! Krążek odbił przed siebie Bojanowski a Jarosz znalazł lukę pomiędzy parkanami!
- 22 min. - Dobrze bronią się goście w osłabieniu.
- 21 min. - Szybka kara na początku tercji dla JKH, na ławce Kasperlik.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Uderzenie po kasku Bojanowskiego.
- 19 min. - Sulka dobrze wjechał przed bramkę, lecz trafił prosto w Bojanowskiego.
- 18 min. - Goście cały czas w tercji rywala, próbują zdobyć kolejnego gola.
- 16 min. - Ofiarna interwencja Homera przeszkodziła w podaniu do niepilnowanego zawodnika Torunia pod bramką Raszki.
- 15 min. - GOL! 0-1! Z boksu kar wychodził już Mianciuk, ale z niebieskiej huknął Sulka i guma ląduje pod poprzeczką!
- 14 min. - Na razie dobrze bronią się torunianie.
- 12 min. - Kara dla Mianciuka i goście w przewadze.
- 10 min. - Jaworski spod bulika, ale zablokowany.
- 9 min. - Kubes spod niebieskiej, łapie spokojnie Bojanowski.
- 7 min. - Uderzenie Sulki, broni Bojanowski. Chciał dobijać Sołtys lecz bramkarz Torunia nie wypuścił gumy.
- 5 min. - Karczocha miał świetną sytuację, odsłonięta część bramki ale nie trafił w bramkę!
- 4 min. - Kara dla Radzieńciaka i Toruń w przewadze. Nieczysty strzał Mianciuka i wybija JKH.
- 4 min. - Wiśniewski przedarł się przez obronę ale przed bramką został zablokowany.
- 3 min. - Ł. Nalewajka z bulika, łatwo łapie do raka Bojanowski.
- 3 min. - Lot krążka przed bramką zmienił Minge, odbija parkanem Raszka.
- 2 min. - Mocno nacisnęli goście, długo są w tercji Torunia. Broni Bojanowski.
- 1 min. - Paś na przeciw Bojanowskiego, ale strzelił niecelnie.
- Pierwszy krążek dla gospodarzy.
- Zaczynamy spotkanie (18:39)
- Chwila przerwy, służby techniczne zajmują się lodem gdyż woda stoi. (18:36)

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html