2019-01-22
18:30
IV runda / 42 kolejka
1:0 Aleksandr Gołowin #77 Karny 05:26
2:0 Jan Krasowskij #4 ( Konstantin Tieslukiewicz #14, Jegor Rożkow #43 ) (-1) 4/5
58:33 2 min. Petr Polodna #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min- GOOL 3:1! Bezuszka strąca krążek po strzale Szaura i zabiera czyste konto Cowleyowi!
59 min- Kara dla Polony i czas dla Unii. Fikrt w boksie.
58 min- Oba zespoły w składach pięcioosobowych.
56 min- Jeszcze jednak okazja dla gospodarzy podczas gry w przewadze.
55 min- Vitek objechał bramkę, ale Fikrt zdołał się przemieścić i nakryć krążek.
54 min- Obronili się gdańszczanie i gramy w pełnych składach.
53 min- Themar chciał uderzyć z pierwszego, ale nie trafił w krążek.
52 min- Goście przez 1 min i 50 sekund 5/3.
51 min- Krasowskij z okolic bulika. Nad bramką.
49 min- Ofensywnie Szaur, ale strzał po kiju obrońcy i Cowley nie musiał interweniować.
48 min- Kolejny raz nie pewnie broni Fikrt. Krążek odbity przed siebie po strzale Gołowina.
48 min- Stara się, próbuje szarpnąć Themar, ale jeden taki zawodnik to za mało.
46 min- Przyjezdni w pełnym składzie.
46 min- Rożkow obrócił się, Fikrt miał krążek przy parkanie i wystarczyło go dobić do odsłoniętej siatki, ale obrońca Unii w porę pomógł swojemu bramkarzowi.
44 min- Sześciu zawodników gości na tafli i słuszne wykluczenie.
44 min- Przekombinowali Rosjanie z MH Automatyki i nie ma czwartego trafienia mimo dogodnej szansy.
43 min- Pozmieniał ataki trener Magiera, ale na razie nie widać poprawy gry Unii.
41 min- Trzecia tercja właśnie się rozpoczęła.

40 min- Goście w pełnym składzie.
38 min- Unia przez dwie minuty będzie się bronić w czwórkę.
38 min- Marzec przed Fikrtem! Zbyt ostry kąt i nie ma czwartej bramki.
37 min- Szaur wrzucił z niebieskiej i spokojnie wyłapał to Cowley.
35 min- Dwukrotnie wybijają na uwolnienie gospodarze, ale Unia nie potrafi wykorzystać zmęczenia tej formacji MH Automatyki.
33 min- Lehmann z pierwszego. Krążek poleciał po lodzie i Fikrt nie miał problemu z odbiciem gumy.
32 min- Rozbici goście, nie mają pomysłu jak zmusić do kapitulacji Cowleya.
30 min- Zbyt koronkowo chciał to rozegrać pierwszy atak gospodarzy i w efekcie nie ma czwartego trafienia.
28 min- GOOL 3:0! Przygodzki poślizgnął się przy wyprowadzaniu krążka, a że był ostatnim z gości to Jełakow był sam na sam z Fikrtem i strzał z bekhendu w okienko podwyższa wynik! Znów trafienie w osłabieniu.
26 min- Marzec na ławce kar. Arbitrzy dzisiaj nad wyraz skrupulatni.
25 min- Oba zespoły w pełnych składach. Duże zamieszanie pod bramą Fikrta, ale ten wychodzi z tego obronną ręką.
23 min- Siły na lodzie się wyrównują po karze Vehmanena.
23 min- Smal na ławce kar.
22 min- Jełakow do Rożkowa! Ten starał się na raty pokonać Fikrta. Bezskutecznie.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

20 min- Steber sam przed Fikrtem! Za długo układał krążek na kiju i bramkarz gości zdołał interweniować.
18 min- Mnóstwo kar w tej tercji. Teraz Paszek osłabia gości.
16 min- Siły się wyrównują. Jełakow za trzymanie.
15 min- Malicki zaatakował Krasowskiego i trafia na ławkę kar.
14 min- Za sprawą Przygodzkiego przyjezdni pograli z krążkiem w tercji MH Automatyki, ale rezultatu bramkowego to nie przyniosło.
13 min- Ofiarnie Cunik blokuje strzał Tabaczka i nici z groźnej akcji gości.
12 min- Kara dla Rompkowskiego.
10 min- Unia w pełnym zestawieniu. Gołowin mógł zdobyć kolejną bramkę! Fatalna postawa Unii.
9 min- Powinno być 3:0! Krążek spadł na łopatkę Vitka. Ten miał pustą bramkę, ale nie trafił!
8 min- Kara dla Gruszki.
7 min- Fikrt za Lipińskiego w bramce gości.
7 min- GOOL 2:0! Sygnalizowana była kara dla zawodnika gości, a bramkę grając w osłabieniu zdobył Krasowskij, który wjechał przed bramkę i z bekhendu pokonał Lipińskiego!
7 min- Fatalnie wygląda ten okres gry w wykonaniu gości. Brak pomysłu na stworzenie akcji.
6 min- Kara dla Dolnego i szansa na wyrównanie przed Unią.
6 min- GOOL 1:0! Gołowin pewnie wykorzystuje rzut karny!
6 min- Rzut karny dla MH Automatyki za rzucenie kijem przez Lipińskiego.
4 min- Themar wyraźnie uderzony kijem z góry przez obrońcę. Sędzia Kaczmarek był blisko, ale nie ma kary.
2 min- Jełakow! Dwie świetne okazje, ale Lipiński zdołał odbić krążek!
1 min- Pierwszy celny strzał. Tabaczek po lodzie i odbija Cowley.
1 min- Zaczynamy spotkanie. Krążek wygrany przez gospodarzy.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

#33 Mateusz Studziński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Konstantin Tieslukiewicz LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
#73 Josef Vítek PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KS Unia Oświęcim
#37 Michal Fikrt B 2 17.22 8 8 0 0 0 0 75.00 6:58 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#45 Sebastian Lipiński B 1 1.16 34 34 0 0 0 0 97.06 51:55 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0