2019-01-25
18:00
IV runda / 43 kolejka
09:20 2 min. Kamil Filip #67 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:13 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
37:47 2 min. Peter Tabaček #55 Zahaczenie
39:27 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
43:55 2 min. Bartłomiej Stępień #14 Uderzanie kijem
51:11 2 min. Piotr Bajon #97 Przeszkadzanie
Koniec meczu!
53. min - GOOOL! 7:2! Themar uderzył po lodzie, Kraus złapany na przemieszczeniu
52. min - Bajon nieprzepisowo powstrzymywał Malickiego. Unia zagra w przewadze.
46. min - Gramy w pełnych składach.
44. min - Przygodzki! Słupek.
44. min - Themar uderzył z pierwszego krążka, ale genialnie interweniuje Kraus.
44. min - Kara dla Stępnia.
42. min - Gramy w pełnych składach.
41. min - Trandin z Przygodzkim stworzyli sobie kilka szans. Kraus dobrze broni.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Unia przez 86 sekund w osłabieniu.

40. min - Błąd przy zmianie i kolejna kara dla gospodarzy.
38. min - GOOOL! 6:2! Kontra Unii i Trandin wykorzystuje sytuację sam na sam z Krausem
38. min - Kara dla Tabaczka.
37. min - Czas dla Polonii Bytom.
36. min - Gramy w pełnych składach.
35. min - Vehmanen! Potężnie uderzył, później Themar. Wynik pozostaje bez zmian.
34. min - Uderzenia Tabaczka i Bezuszki broni Kraus.
34. min - Kara dla Stępnia. Unia ponownie w przewadze.
32. min - Themar! Ładnie uderzył z nadgarstka, ale tylko w boczną siatkę.
31. min - Sporo błędów popełniają oświęcimianie.
30. min - Alimow! Lipiński dobrze broni.
28. min - Tempo spotkania nie jest najwyższe.
26. min - Oświęcimianie często wrzucają krążek na bramkę i "przekierowań".
24. min - Augustyniak w sytuacji sam na sam z Lipińskim! Górą oświęcimski bramkarz.
22. min - Przygodzki! Kraus leżał na lodzie, ale zbyt wysoko podniósł krążek.
21. min - GOOOL! 5:2! Trandin zjechał z lewego skrzydła przed bramkę i uderzył z bekhendu. Guma przemknęła między parkanami Krausa.
21. min - GOOOL! 4:2! Błąd oświęcimskiej pierwszej formacji. Wąsiński w sytuacji sam na sam pokonuje Lipińskiego.

19. min - GOOOL! 4:1! Tabaczek ściąga pajęczynę z okienka bytomskiej bramki
18. min - Adamus wzdłuż bramki do Sebastiana Kowalówki. W ostatniej chwili jeden z bytomian podbił mu krążek.
17. min - Rządzi i dzieli na lodzie atak Gruszka-Trandin-Przygodzki.
16. min - Themar dograł do wychodzącego na czystą pozycję Kiilholmy. Fiński środkowy w sytuacji sam na sam z bramkarzem starał się trafić w piątą dziurę. Kraus zdołał złączyć parkany.
15. min - Unia zamyka bytomian w ich tercji. Trwa obstrzeliwanie bramki Krausa.
14. min - Piotrowicz podaniem zza bramki obsłużył A. Kowalówkę. Świetnie broni Kraus!
13. min - Unia szuka kolejnych bramek. Sporo strzałów na bramkę
11. min - GOOOL! 3:1! Trandin wzdłuż bramki do Gruszki, a ten ze stoickim spokojem podwyższa prowadzenie
10. min - GOOOL! 2:1! Tylko czterech sekund gry w przewadze potrzebowali oświęcimianie. Wygrany bulik, szybka wrzutka i Trandin otwiera wynik spotkania.
10. min - Kara dla bytomian.
9. min - Adrian Kowalówka potężnie z pełnego zamachu. Kraus efektownie łapie do raka.
8. min - GOOOL! 1:1! Sygnalizacja kary. Trandin do Piotrowicza, ten z nadgarstka pokonuje Krausa
7. min - Themar wjechał do tercji, wyprzedzając obrońców.
6. min - Polonia schowana za podwójną gardą, szuka okazji w kontratakach.
5. min - Wrzutka Paszka! Kolejny raz świetnie Kraus.
5. min - Przygodzki próbował indywidualnej akcji. Jego strzał broni Kraus.
4. min - GOOOL! 0:1! Błąd oświęcimian za bramką i bytomianie obejmują prowadzenie. Na listę strzelców wpisuje się Mularczyk. Pierwszy strzał i pierwszy gol
3. min - Wrzutka z niebieskiej Maciejewskiego, rykoszet, ale Kraus wykazuje się świetnym refleksem.
2. min - Dwukrotnie krążek na uwolnienie wybijają bytomianie.
1. min - Akcja Przygodzkiego, krążek zablokowany.
1. min - Zaczynamy W bramkach Lipiński i Kraus.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 8 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Sebastian Lipiński B 2 2.00 18 18 0 0 0 0 88.89 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0