IV runda / 43 kolejka
1:0 Štěpán Csamangó #94 Karny 09:29
2:0 Adrian Gajor #28 ( Kamil Kalinowski #61, Damian Kapica #95 ) 5/5 20:36
3:0 Jaakko Turtiainen #28 ( Maciej Kruczek #26, Damian Kapica #95 ) 5/5 32:55
3:1 Siemion Garszyn #10 ( Dienis Trachanow #73, Daniił Oriechin #91 ) (+1) 5/4 48:57
48:00 2 min. Maciej Kruczek #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min- Csamango sam na sam! Broni Spesny.
58 min- Znów szczęście po stronie gospodarzy! Demjaniuk dobijał do odsłoniętej siatki, ale krążek jakimś cudem znów nie wpada do siatki.
56 min- Parizek ładnie przez całe lodowisko do Garszyna. Ten strzela z kąta, odbija Koprziva.
54 min- Trochę zbyt późno obudzili się goście.
53 min- Ależ teraz szczęście po stronie gospodarzy. Karczocha wyjechał przed bramkę, odbił krążek Koprziva, dobijał Garszyn. Wydawało się, że jest pusta bramka, ale bramkarz Cracovii zdołał wyłapać krążek!
51 min- Kruczek bomba z bulika! Parkanem Spesny, bardzo dobrze spisuje się Czech w bramce gości.
49 min- GOOL 3:1! Pięknie rozegrana przewaga przez gości i Garszyn strzałem z pierwszego pokonuje Koprzivę!
49 min- Kruczek fauluje i Toruń ma szansę na honorową bramkę.
47 min- Garszyn dobrze włożył kija i krążek po strzale Jezka nie poleciał w stronę bramki Spesnego.
46 min- Gospodarze w natarciu. Torunianie tylko w pierwszej tercji rywalizowali na równi z Cracovią.
44 min- Szvec mocno z bulika. Prosto w bramkarza. Toruń w pełnym składzie.
42 min- Dołęga fauluje i Pasy w przewadze.
41 min- Zaczynamy trzecią tercję.

39 min- Jaworski ładnie przedarł się między obrońcami, oddał strzał, dobił krążek, ale to było za mało by strzelić pierwszą bramkę dla gości.
38 min- Jachym próbował między parkanami. Spesny na posterunku.
38 min- Łagodnie mówiąc beznadziejny okres gry przyjezdnych.
37 min- Vachovec mógł dość przypadkowo zdobyć czwartą bramkę, krążek odbił się od łyżwy obrońcy gości, barku Spesnego i o mały włos a przekroczył by linię bramkową.
36 min- Toruń zagra w przewadze po faulu Noworyty.
34 min Vachovec wjechał do tercji. Próbował z bulika, ale tuż obok słupka.
33 min- GOOL 3:0! Turtiainen dostał podanie do pustej bramki od Kruczka i tylko dopełnił formalności
33 min- Spesny dobrze spisuje się w bramce gości, raz po raz zatrudniany przez hokeistów Cracovii.
31 min- Torunianie w pełnym składzie.
31 min- Pięknie Spesny łapie krążek po strzale Kalinowskiego.
29 min- Fauluje Trachanow i Cracovia w przewadze.
27 min- Próbował Turtiainen, ale prosto w bramkarza.
25 min- Mógł z najbliższej odległości podwyższyć Trvdon, ale krążek przeleciał obok bramki.
23 min- Wyrównany mecz w Krakowie. Dobry poziom spotkania.
22 min- Próbowali szybko odpowiedzieć goście. Koprziva mrozi krążek.
21 min- GOOL 2:0! Gajor z bulika na dalszy słupek i Spesny nie dał rady odbić krążka.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

Koniec I tercji. Okresy dominacji gospodarzy, ale goście wyprowadzają groźne kontry. Świetnie spisują się także obaj bramkarze.
19 min- Vachovec z bulika. Widział krążek Spesny i spokojnie łapie gumę.
17 min- Kalinowski do Dołęgi! To powinien być remis! Koprziva jednak świetnie spisuje się w swoim debiucie.
16 min- Jezek! Słupek ratuje torunian.
15 min- Csamango! Vachovec dogrywał mu krążek, ale świetnie refleksowo Spesny, dociska krążek do swego korpusu.
14 min- Noworyta strzela z niebieskiej, strącił krążek Drzewiecki, ale dobrze ustawiony był Spesny.
13 min- Dobrze bronią torunianie i grają już w pełnym składzie.
11 min- Teraz to Pasy w przewadze po faulu Waltera.
11 min- Oriechin z pierwszego! Po chwili poprawia Karczocha, ale Koprziva dziś świetnie dysponowany!
10 min- Bramka! Strzał w okienko i Spesny bez szans.
10 min- Csamango sam na sam! Faul Kamienkowa i rzut karny!
9 min- Kara dla Gajora i znów w przewadze Toruń.
8 min- Kapica! Świetna okazja, próbował znaleźć lukę między parkanami, ale Spesny świetnie broni!
7 min- Nie ma bramki. Spalony w polu bramkowym.
7 min- Analiza wideo, czy krążek wpadł do bramki gospodarzy po strzale jednego z toruńskich Rosjan. 4 min- Gospodarze w pełnym składzie.
4 min- Próbowali Karczocha i Oriechin, ale pięknie Koprziva!
2 min- Kara dla Bepierszcza i szansa dla KH Energi.
1 min- Już szansa na bramkę! Sytuacja 2 na 1, strzela Kamil Kalinowski i odbija Spesny!
1 min- Gramy! Krążek dla Cracovii!

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 8 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html