Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Regularny
4:3 d. (1:0, 2:0, 0:3, d. 1:0) Zakończony
16:32 2 min. Kamil Kalinowski #61 Uderzanie kijem
19:07 2 min. Kamil Kalinowski #61 Natarcie
31:10 2 min. Damian Kapica #95 Ostrość
31:10 2 min. Kamil Dolny #48 Ostrość
35:19 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:43 2 min. Miloslav Jáchym #21 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
43:41 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Zahaczenie
63 min- GOOOL 4:3! Złota bramka na wagę siódmego miejsca w lidze zdobyta przez Stebera!
63 min- Szvec przed bramką! Broni Cowley!
61 min- Krążek dla miejscowych.

Czekamy na dogrywkę.
59 min- Ostatnie dwie minuty.
57 min- Chyba oba zespoły czekają już na dogrywkę.
54 min- Lepiej wyglądają teraz goście. Szukają czwartej bramki.
53 min- Csamango przewrócony przez Marca. Powinna być kara, ale żaden z sędziów nie reaguje.
52 min- GOOL 3:3! Remis! Krążek po strzale Bryniczki odbił się od bandy za bramką i Szvec wykorzystał to umieszczając go nad leżącym Cowleyem!
48 min- Ciekawa końcówka w Gdańsku!
46 min- Goście w pełnym składzie.
46 min- GOOL 3:2! Kapica sam na sam! Jego próbę broni Cowley, ale przy dobitce Kalinowskiego był bez szans!
44 min- Bepierszcz trafia na ławkę kar.
43 min- Złapali wiatr w żagle goście. Szukają kontaktowego trafienia.
41 min- GOOL 3:1! Vachovec zmienił lot krążka po strzale Sordona z niebieskiej zaskoczył Cowleya.
41 min- Gramy po przerwie. Mocno Kruczek, ale obok słupka.

40 min- GOOL 3:0! Krasowskij najsprytniejszy w zamieszaniu pod bramką i umieszcza krążek w siatce!
40 min- Jełakow z bliska! Kopřiva świetnie broni, a powinno być 3:0!
39 min- Jachym wystrzelił krążek poza taflę i spędzi dwie minuty na ławce kar.
38 min- Obronili się goście.
36 min- Gospodarze w przewadze.
35 min- Samusienka sam na sam! Broni golkiper Cracovii!
33 min- Jełakow szukał krótkiego słupka. Dobrze broni Kopřiva.
32 min- Przepychanka pod bramką Cowleya i będą wykluczenia.
30 min- Kisielewski kąśliwie z bulika. Tuż nad bramką.
29 min- Polodna niesygnalizowanie z bekhendu. Łapie Kopřiva.
27 min- Bez pomysłu krakowianie. Nie mogą sforsować defensywy gdańszczan.
25 min- GOOL 2:0! Ogromne zamieszanie przed bramką. Gołowin wystrzelił po obrocie z krążkiem, ten odbił się od słupka, próbowali go wybić obrońcy gości, ale sędzia wskazuje, że znalazł się w bramce! Szał radości na trybunach.
24 min- Gospodarze w natarciu. Pasy nie mogą opuścić własnej tercji.
22 min- Goście w pełnym składzie.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

Koniec pierwszej, wyrównanej tercji.
20 min- Znów Kalinowski melduje się na ławce kar.
19 min- Koprziva kilka razy ratuje swój zespół i Kalinowski wraca na lód.
17 min- Kara dla Kalinowskiego i goście zagrają w osłabieniu.
17 min- Ładnie wjechał Vitek między obrońców, ale szukał podania zamiast strzelać i nic z tego nie wyszło.
15 min- Szukają sposobu na wyrównanie goście, ale nie oddają strzałów odpowiedniej jakości.
14 min- Mocno z pierwszego Polodna, ale obok bramki.
12 min- Zygmunt prosto w Cowleya, krążek odbity jednak na przedpole, mógł dobijać Kisielewski, ale nie trafia w krążek.
10 min- Czarował Gołowin, wykładał krążek do Jełakowa, ale dobrze powstrzymał go obrońca.
8 min- GOOL 1:0! Rożkow dopada do krążka odbitego przez bramkarza i pakuje go w siatce!
8 min- Teraz przed szansą Drzewiecki i Szvec, ale nie udało im się pokonać Cowleya.
7 min- Kapitalna szansa Bepierszcza, który był sam przed bramkarzem, ale jeszcze lepsza obrona Cowleya! Nadal remis.
5 min- Stasiewicz wjechał do tercji i strzelił po lodzie. Parkanem odbija Koprziva.
3 min- Wrzutka Rompkowskiego i spokojnie łapie krążek krakowski bramkarz.
2 min- Jełakow z bulika. Łapie Koprziva.
1 min- Pierwszy bulik wygrany przez Polodnę.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 8 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723
#51 Mateusz Studziński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Konstantin Tieslukiewicz LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Josef Vítek PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Miroslav Kopřiva B 4 3.83 34 34 0 0 0 0 88.24 62:44 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0