13:07 2 min. Marcin Horzelski #36 Uderzanie kijem
13:38 2 min. Eryk Sztwiertnia #28 Opóźnianie gry
17:58 2 min. Adrian Duszak #10 Trzymanie przeciwnika
19:33 2 min. Maciej Rybak #22 Spóźniony atak ciałem
23:03 2 min. Adrian Słowakiewicz #25 Przeszkadzanie
26:25 2 min. Adrian Duszak #10 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
58:30 2 min. Iiro Vehmanen #60 -
59. min - Tabaczek! Jednak jego uderzenie niecelne.
59. min - Obustronna kara. Vehmanen i Pelaczyk.
58. min - Unia nie wykorzystuje swojej szansy.
56. min - Tak dla odmiany kolejna kara. Duszak udaje się na przymusowy odpoczynek.
56. min - Odbity krążek i Daneczek uderza, ale bramkarz gości jest na posterunku,
55. min - Kiilholma! Poprzeczka ratuje Miarkę.
53. min - Kolejna kara dla gości - Wałęga.
53. min - GOOOL! 12:1! Wanat wygrywa wznowienie, a Piotrowicz strzałem po lodzie pokonuje Miarkę
52. min - GOOOL! 11:1! Kiilholma najsprytniej zachowuje się w zamieszaniu podbramkowym
51. min - Themar trafia w poprzeczkę.
51. min - Kolejna kara dla Kadry PZHL. Horzelski udaje się na ławkę kar.
50. min - Indywidualny rajd Maciejewskiego. Uderzenie, ale Miarka na posterunku.
49. min - Ładna akcja Gruszki i sprytny strzał z bekhendu. Miarka chyba końcówką kija odbił krążek.
47. min - Oświęcimianie śrubują statystyki.
46. min - GOOOL! 10:1! Gruszka strzałem w okienko pokonuje Miarkę
45. min - Kara dla Sołtysa.
44. min - Na razie oświęcimianie mają problem ze zaskoczeniem Miarki, który zmienił Czernika.
43. min - Malicki starał się zmienić tor lotu krążka po wrzutce Vehmanena. Niewiele mu zabrakło.
42. min - Sporo siłowej gry pod bandami.
41. min - Unia już w pełnym zestawieniu.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Kara dla Paszka.
37. min - GOOOL! 9:1! Potężne uderzenie Adriana Kowalówki i mamy kolejnego, dziewiątego gola dla Unii
36. min - GOOOL! 8:1! Ładna wymiana krążka Kiilholmy z Themarem. Ten drugi w zasadzie trafił do pustej bramki
35. min - GOOOL! 7:1! Tymczasem błąd oświęcimskiej defensywy i Bochnak pokonuje Lipińskiego
34. min - Kadra PZHL na razie nie potrafi wykreować sobie żadnej okazji.
32. min - Powoli zaczyna pachnieć dwucyfrówką.
31. min - GOOOL! 7:0! Gruszka uderzeniem z bulika pokonuje Czernika!
31. min - Gramy w pełnych składach.
30. min - Powiedzieć, że Unia gra słabo w przewadze, to nie powiedzieć nic.
29. min - Do Duszaka dołącza Sołtys.
28. min - Unia znów ma spore problemy z rozegraniem przewagi.
27. min - Kara dla Duszaka.
27. min - GOOOL! 6:0! Damian Piotrowicz trafia do siatki. Sędzia sprawdza, czy bramka została zdobyta łyżwą. Sędzia po analizie wideo wskazuje na środek tafli.
26. min - Kontra Unii i strzał Themara. Broni Czernik.
25. min - Pierwszy od dłuższego czasu strzał Kadry PZHL. Sołtys, ale Lipiński był na posterunku.
24. min - GOOOL! 5:0! Piotrowicz uderzył z niebieskiej, a Czernik wpuścił gumę między parkanami
24. min - Kara dla Adriana Słowakiewicza. Unia ponownie w przewadze.
23. min - Kolejne ataki suną na bramkę kadry PZHL
22. min - GOOOL! 4:0! Dobre podanie zza bramki i Vehmanen, czający się przed polem bramkowym, posyła gumę w okienko
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Unia w przewadze przez 93 sekundy.

20. min - Kolejne wykluczenie dla Kadry PZHL. Tym razem dla Macieja Rybaka. Unia przez 27 sekund zagra w przewadze 5 na 3
19. min - Rozgrywanie przewag nie jest dzisiaj mocną stroną oświęcimian. Zbyt wolno, zbyt schematycznie - tak to wygląda.
18. min - Kara dla Duszaka.
16. min - GOOOL! 3:0! Dwie sekundy po zakończeniu kary Sztwiertni, oświęcimianie podwyższają prowadzenie. Wrzutkę Bezuszki wykorzystał S. Kowalówka i z najbliższej odległości trafił do siatki.
16. min - Gruszka! Minimalnie się pomylił.
16. min - Horzelski jest już na lodzie.
15. min - Zbyt dużo kombinują oświęcimianie podczas rozgrywania zamka.
15. min - Tabaczek! Słupek ratuje Czernika.
14. min - Sztwiertnia źle wybił krążek i kolejna kara dla ekipy dowodzonej przez Grzegorza Klicha. Unia przez 89 sekund w podwójnej przewadze - świetna okazja do tego, by podwyższyć prowadzenie.
14. min - Nie ma gola. Noworyta chciał trafić w piątą dziurę. Horzelski złapał też dwie minuty karne za uderzanie kijem.
14. min - Miłosz Noworyta sam na sam i faul Horzelskiego. Rzut karny.
13. min - Wanat! Słupek ratuje ekipę Kadry PZHL-u. Poprawka Prusaka, dobrze interweniuje Czernika.
12. min - Teraz próbował Daneczek, ale Czernik był na posterunku.
11. min - Rośnie napór oświęcimian.
9. min - GOOOL! 2:0! Piotrowicz zagrał do podłączającego się do akcji Adriana Kowalówki, a ten silnym strzałem z klepy pokonał Czernika
8. min - Oświęcimianie starają się iść za ciosem. Czernik ma sporo pracy.
7. min - GOOOL! 1:0! Themar uderzeniem od zakrystii pokonuje Czernika
7. min - Kiilholma starał się złapać Czernika na przemieszczeniu. Bramkarz Kadry PZHL dobrze interweniuje.
6. min - Unia przeważa, ale oddaje strzały, które nie mają odpowiedniej jakości.
5. min - Teraz zakotłowało się pod bramką Unii. Uderzali Bochnak i Tyczyński.
4. min - Jeżek wrzucił gumę z okolic linii niebieskiej, Czernik odbił krążek. Zabrakło zawodnika na dobitkę.
4. min - Akcja pierwszego ataku oświęcimian. Uderzali Tabaczek i Kiilholma.
3. min - Adamus wjechał do tercji, pociągnął z nadgarstka, ale Czernik popisał się pewną interwencją.
2. min - Bochnak z nadgarstka, broni Lipiński.
1. min - Uderzenie Vehmanena.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Lipiński i Czernik.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Sebastian Lipiński B 1 1.00 12 12 0 0 0 0 91.67 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0