01:23 2 min. Tomáš Kudělka #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
02:34 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
03:22 2 min. Dušan Devečka #19 Uderzanie kijem
03:22 2 min. Filip Starzyński #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:20 2 min. Jakub Wanacki #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:59 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem
43:24 2 min. Mikko Lehtonen #9 Przeszkadzanie
43:24 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Uderzanie kijem
43:36 2 min. Michael Aviani #93 Uderzanie kijem
49:11 2 min. Yann Sauvé #22 Atak w okolice głowy lub szyi
49:11 10 min. Yann Sauvé #22 Atak w okolice głowy lub szyi
53:23 2 min. Michael Aviani #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min. pomimo starań nie udało się dogonić Medvescaka. GKS przegrał 2:3.
58 min. Tom Coolen poprosił o czas. GKS zagra z wycofanym bramkarzem.
58 min. trwa szaleńczy pościg GKS-u w poszukiwaniu wyrównującej bramki
57 min. Lindkoug wygarnął krążek, który był już na linii bramkowej
55 min. Rohtla próbował strzelać, zespoły grają w pełnych zestawieniach
53 min. Wronka zahaczony kijem, GKS znów w przewadze.
51 min. Medvescak mógł podwyższyć prowadzenie, ale Lindskoug uratował drużynę katowicką
49 min. kara dla strzelca ostatniej bramki, GKS w przewadze
48 min. Rohtla objechał bramkę i szukał miejsca między słupkiem a parkanem bramkarza, ale próba się nie powiodła
44 min. GKS w przewadze 4 na 3
44 min. na tali będzie więcej miejsca, bowiem doszło do obustronnego wykluczenia
43 min. niestety Yann Sauve strzałem z dalszej odległości pokonał zasłoniętego Lindskouga i Chorwaci znów objęli prowadzenie. "GieKSa" przegrywa 2:3
42 min. 2:2 GOOOOL Laakkonena po koronkowej akcji z udziałem Pasiuta i Tuhkanena
40 min. Po dwóch tercjach przegrywamy 1:2.
39 min. Katowice jeszcze raz zdołały uderzyć przed syreną oznajmiającą przerwę. Tym razem próbował Pasiut.
39 min. Wronka był o krok od wyrównania. Był sam na sam z Rosandiciem.
39 min. Urbanowicz huknął z całej siły, ale krążek minął bramkę Medvescaka
38 min. poprzeczka po uderzeniu Malasińskiego
36 min. ważny moment meczu, Katowice napierają, oby zakończyło się to wyrównaniem
34 min. gdyby Rohtla miał trochę więcej szczęścia przy swoim strzale to byłoby już po dwa
33 min. dwie groźne okazje Medvescaka. Lindskoug uratował zespół z Katowic przed powiększeniem strat.
31 min. Pasiut strzelił minimalnie ponad bramką.
30 min. spotkanie wyrównało się, wreszcie GKS przestał pozwalać rywalom na przeważanie na tafli
29 min. oficjele prowadzący statystyki w czasie meczu podali, że strzelcem pierwszej bramki dla GKS-u został Urbanowicz, choć naszym zdaniem był to Starzyński, ale gol padł w ogromnym zamieszaniu
28 min. Starzyński na ławce kar, znów GKS musi się bronić
28 min. Urbanowicz z bliska przestrzelił
26 min. Lindskoug mrozi krążęk po groźnym uderzeniu rywali
24 min. Michał Rybak został odwieziony do szpitala po starciu z 1. tercji
23 min. GOOOOOL Starzyński Katowice zaczęły 2. tercję najlepiej jak mogły, przegrywamy już tylko 1:2. Starzyński wykorzystał zamieszanie pod chorwacką bramką.
22 min. "GieKSa" podejmuje próby zmiany rezultaty, ale musi poprawić swoje celowniki.
20 min. bardzo słaba gra GKS-u, Chorwaci zasłużenie wygrali 1. tercję i prowadzą 2:0, trwa przerwa
19 min. strzał Laakkonena wyłapany przez Rosandicia
17 min. błąd Lindskouga, który zaliczył niecelne podanie i nie zdążył wrócić do bramki. Niestety 0:2
16 min. Wronka bliski wyrównania, Rosandić okazał się jednak lepszy
14 min. niestety Medvescak wykorzystał okres gry w przewadze. Jest 0:1
14 min. koelejn kara GKS-u, tym razem Wanacki
13 min. Lindskoug znów uratował swój zespół. Szwedzki bramkarz gra równie dobrze jak we wczorajszym spotkaniu z Ritter Buam.
12 min. widać, że katowiczanie otrząsnęli się po pierwszym okresie gry, w którym przeważali rywale. Coraz częściej zagrażają Chorwatom.
10 min. Rosandić zamroził krążek po strzale Rohtli.
9 min. Michał Rybak opuszcza lodowisko w asyście kolegów. Sytuacja wygląda groźnie.
9 min. Michał Rybak po starciu z rywalem jest chwilowo niezdolny do gry. Mecz zaraz zostanie wznowiony.
8 min. Lindskoug zdołał naprawić swój błąd, zapobiegając utracie gola
7 min. Medvescak nie przestaje napierać
6 min. udało się przetrwać ten trudny okres, to zasługa bramkarza i grających w osłabieniu zawodników
4 min. dwie kary GKS-u pod rząd, Katowiczanie muszą bronić się 3 na 5
4 min. kara dla GKS-u za nadmierną ilość graczy na tafli
4 min. mecz wygląda inaczej niż wczoraj, Medvescak jest bardzo groźny
2 min. groźny strzał rywali, pewna obrona Lindskouga, GKS zagra w przewadze po karze Kudelki
1 min. gra już rozpoczęta, czekamy na drugi triumf

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet