0:3 Artiom Dubinin #18 ( Kamil Wróbel #15, Radosław Nalewajka #22 ) 5/5 33:09
0:4 Łukasz Nalewajka #20 ( Jan Homer #92 ) 5/5
03:59 2 min. Eetu Moksunen #21 Zahaczenie
11:46 2 min. Dominik Paś #14 Wysoko uniesiony kij
15:53 2 min. Eetu Moksunen #21 Zahaczenie
29:23 2 min. Kacper Guzik #10 Atak w okolice głowy lub szyi
37:28 2 min. Martin Kasperlík #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:14 2 min. Jakub Kubeš #6 Zahaczenie
48:23 2 min. Przemysław Odrobny #90 Celowe przesunięcie bramki
Koniec meczu! JKH GKS Jastrzębie zdobywcą Pucharu Polski!
60 min - Ostatnie sekundy meczu
58 min - GOOOL! 0:4! Łukasz Nalewajka przejmuje krążek i oddaje strzał do pustej bramki!
57 min - Tolvanen strzela, krążek zbija jeszcze jeden z napastników Podhala, ale ponad bramką
56 min - Strzał Zapały odbija Raszka
55 min - Sammalmaa strzela, ale krążek odbija się od jednego z zawodników z pola
55 min - O czas poprosił trener Robert Kalaber
55 min - Krążek zmierzał do pustej bramki! Ale odbił się od słupka!
54 min - Pusta bramka Podhala, gra toczy się pod bramką Jastrzębia
52 min - Tempo nieco spadło, dużo gry w strefie neutralnej, mało strzałów
49 min - Nie ma bramki! Kara dla Odrobnego za przesunięcie bramki
49 min - Gol dla Jastrzębia? Krążek w siatce po strzale Ksperlika, ale bramka była wcześniej poruszona przez Odrobnego
48 min - Strzał Tolvanena, tworzy się zamieszanie, krążek był w pobliżu bramki, ale żaden z napastników Podhala nie umieścił krążka w siatce
47 min - Na czas gry w przewadze trener Tomek Valtonen zdecydował się na ściągnięcie bramkarza
46 min - Wajda oddał mocny strzał z niebieskiej, dobrze broni Raszka
45 min - Lukacik dostał fantastyczne podanie, ale jego strzał jeszcze lepiej broni Odrobny
43 min - Wróbel oddaje strzał, bez problemów odbija Odrobny
42 min - Radosław Nalewajka oddaje strzał, końcówką kija broni Odrobny
42 min - Atakują nowotarżanie, ale skuteczności brak
41 min - Zaczynamy III tercję! Wznowili jastrzębianie!

40 min - Neupauer strzela, ale minimalnie chybił
39 min - Znów strzelał Koski, ale dobrze odbija Raszka
38 min - Koski przed bramką, ale w porę interweniuje Kubes
35 min - Sammalmaa oddaje strzał, ale broni parkanem Raszka
34 min - GOOOL! 0:3! Dubinin urwał się obrońcom i ładnie pokonał Odrobnego!
33 min - Homer strzela, krążek był w pobliżu bramki, ale obrońcy wyjaśniają sytuację
33 min - Czas dla TatrySki Podhala Nowy Targ
32 min - Kominek podał wzdłuż bramki do Kasperlika, ale ten nie zdołał przechwycić krążka
30 min - GOOOL! 0:2! Michałowski oddał strzał z linii niebieskiej, a Kamil Wałęga zmienił tor lotu krążka co zmyliło Odrobnego
30 min - Guzik mocno zaatakował Jarosza, który po dłuższej chwili z trudem zjechał do boksu
29 min - Michalski strzela, krążek zmierzał w kierunku okienka bramki, ale świetnie broni Raszka
28 min - Kasperlik strzela, ale dobrze interweniuje Odrobny
27 min - Grof wrzuca pod bramkę, ale krążek nie znalazł adresata
26 min - Sulka przejmuje krążek i oddaje strzał, ale za słabo na pokonanie Odrobnego
23 min - Moksunen strzela po lodzie, ale dobrze broni Raszka
22 min - Gra toczy się głównie w tercji neutralnej
21 min - GOOOL! 0:1! Kominek dobija krążek do bramki Podhala i otwiera wynik spotkania!
21 min - Rozpoczynamy drugą tercję! Wznowienie wygrywają nowotarżanie

20 min - Kubes oddaje strzał, ale krążek odbił się od jednego z obrońców Podhala
18 min - Groźne zamieszanie pod bramką Odrobnego, po chwili Dziubiński kontruje, ale dobrze broni Raszka
17 min - Strzał Kulasa, Odrobny odbija przed siebie
16 min - Groźne ataki drużyny Podhala, ale brakuje skuteczności
14 min - Kolusz uwolnił się spod opieki obrońców i oddaje strzał, ale minimalnie obok słupka
13 min - Tolvanen strzela, ale obok bramki
12 min - Nowotarżanie będą grali w przewadze
11 min - Kulas strzela, ale minimalnie ponad poprzeczką
10 min - Kasperlik strzela, ale wprost w Odrobnego
9 min - Koski podaje do Różańskiego tuż przed bramkę, ale fantastycznie broni Raszka!
8 min - Dubinin podaje do Wróbla, ten oddaje strzał, ale Odrobny odbija parkanem
6 min - Sammalmaa wyprowadza kontratak i oddaje dobry strzał, ale Raszka nie daje się pokonać
6 min - Kubes wrzuca w krążek, ale prosto w swojego kolegę
5 min - Homer mocno, ale dobrze łapie Odrobny
4 min - Neupauer oddał kąśliwy strzał, Raszka broni skutecznie
3 min - Zamieszanie pod bramką Odrobnego po strzale Wałęgi! Wiedźmin, jednak zdołał złapać krążek
2 min - Łukasz Nalewajka oddaje strzał z nadgarstka, łapie bramkarz Podhala
1 min - Kasperlik urywa sie obrońcom i oddaje pierwszy strzał w meczu, na posterunku był Odrobny
1 min - Zaczynamy finał Pucharu Polski! Pierwszy krążek dla Podhala!

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D