Rozgrywki: 2018/19 - Puchar Kontynentalny: Turniej Finałowy
13:05 2 min. Jesse Rohtla #11 Zahaczenie
16:56 2 min. Jakub Wanacki #5 Przeszkadzanie
22:50 2 min. Jewgienij Gasnikow #19 Przeszkadzanie
23:00 2 min. Wadim Bierdnikow #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:07 2 min. Wadim Jermołajew #9 Atak kijem trzymanym oburącz
47:07 2 min. Dmitrij Szytikow #77 Wysoko uniesiony kij
47:28 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min. porażka 2:4 na otwarcie turnieju stała się faktem
59 min. zamieszanie pod bramką Arłanu, ale bez zdobyczy bramkowej
59 min. zostało dokładnie 61 sekund gry, niestety pierwszy mecz GKS przegra
58 min. GS gra bez Lindskouga
58 min. Coolen poprosił o czas
57 min. Lindskoug wybronił akcję sam na sam z Niestierowem
56 min. znów Kazachowie zabrali krążek Polakom, Kisielew pognał na bramkę, oddał gumę do Niesterowa, który objechał bramkę i próbował wcisnąć krążek, ale Lindskoug był na miejscu
55 min. kontra Kazachów przyniosła im gola w kolejnej akcji 2 na 1, krążek wymienili miedzy sobą Klemieszow i Niesterow, strzelił ten pierwszy GOOOOL Arłan prowadzi 4:2
54 min. uderzał Kisielew, ale niecelnie
52 min. znów 2 na 1 Kazachów, tym razem rozbił tę akcję Devecka
52 min. świetna okazja Arłanu, 2 na 1, Bierdnikow podawał, Szytikow strzelał, ale Lndskoug był na posterunku
50 min. ładnie po skrzydle przedarł się Urbanowicz, podał do Starzyńskiego, ale sędziowie przerwali tą akcję
48 min. tylko 21 sekund trwała przewaga GKS-u, na ławkę kar trafił Łopuski
48 min. GKS ponownie w przewadze
48 min. Fraszko zgubił krążek w tercji obrony Arłanu
46 min. oba zespołu są już w pełnych zestawieniach
45 min. obrońcy Arłanu udanie blokują kolejne uderzenia GKS-u
44 min. kolejne próby: Fraszko i Wronka, spore zamieszanie pod bramką Arłanu
44 min. Wronka, a za chwilę Cakajik próbowali zaskoczyć Połoszkowa
44 min. Devecka leżał długo na lodzie po wrzuceniu go na bandę przez Jermołajewa, zjechał z lodu z pomocą kolegów, GKS zagra w przewadze
41 min. zamieszanie pod bramką Arłanu, szczęśliwa interwencja Połoszkowa
41 min. Wronka odebrał rywalom krążek w środkowej strefie i próbował go rozegrać z Fraszko, ale akcja się nie powiodła
40 min. zdecydowanie inna gra Katowic w porównaniu z pierwszą tercją. są nadzieje na korzystny wynik
39 min. w odpowiedzi dobra próba Tuhkanena
39 min. kolejne uderzenie Kazachów, Niestierow mocno, ale prosto w Lindskouga
37 min. Arłan rozgościł się na dobre w naszej tercji i próbuje podwyższyć prowadzenie
36 min. tym razem Lindskouga próbował zaskoczyć Pietrow, Szwed obronił parkanem
35 min. strzelał Klemieszow, ale Lindskoug kolejny raz złapał krążek
34 min. bardzo groźne uderzenie Potajczuka spomiędzy bulików, świetna interwencja Lindskouga, który złapał krążek
34 min. Rohtla objechał bramkę z krążkiem i próbował szukać któregoś z partnerów, ale bezskutecznie
33 min. na trybunach cały czas słychać gorący doping katowickich kibiców
33 min. kolejna dobra interwencja Lindskouga, który uratował zespół przed stratą kolejnej bramki
30 min. Lindskoug obronił groźny strzał spod niebieskiej, jeden z rywali próbował mu przeszkadzać, ale zareagowali arbitrzy
30 min. groźnie przez chwilę pod bramką GKS-u, Arłan ruszył bardziej zdecydowanie do ataku
28 min. GOOOL GKS przegrywa tylko 2:3 Laakkonen podał do Rohtli, a ten pognał sam na bramkę rywali i uderzeniem z bekhendu pokonał Połoszkowa
27 min. Starzyński z koła bulikowego strzelił prosto w bramkarza rywali
26 min. kolejny kocioł przed świątynią Połoszkowa
26 min. trwa nawałnica Katowic, pod bramką Arłanu co chwilę są groźne sytuacje
25 min. Devecka wrzucił krążek pod bramkę, ale zabrakło wykończenia, zespoły grają już w pełnym zestawieniu
24 min. GOOOL dla GKS-u 1:3 Laakkonen podał do Tuhkanena i strzałem zza kół bulikowych Fin pokonał Połoszkowa, wykorzystując podwójną przewagę
23 min. podwójna przewaga GKS-u
23 min. pierwszy okres gry w przewadze GKS-u
23 min. strzelał Strzyżowski, dobijał Urabnowicz, GKS zerwał się do ataku
21 min. Katowice zaczęły od razu od ataku
20 min. GKS nie radzi sobie zupełnie z rywalami z Kazachstanu, którzy bezlitośnie wykorzystali błędy polskiej drużyny
19 min. z ostrego kąta strzelał Pietrow, ale Lindskoug dobrze przykrył krótki słupek
18 min. niestety kolejna kara to kolejna bramka, Kisielew podał do Potajczuka i następna bramka z dystansu GOOOL Arłan prowadzi 3:0
17 min. "GieKSa" znów musi się bronić, grając 4 na 5, w boksie kar tym razem Wanacki
16 min. Rohtla chciał się zrehabilitować za wykluczenie, ale jego próba strzału okazała się całkowicie nieudana
14 min. GKS stracił gola grając w osłabieniu. Borowikow uderzył z dystansu po podaniu Bierdnikowa GOOOL Arłan prowadzi 2:0
12 min. Sawienkow z najbliższej odległości pokonał Lindskouga, idealnie krążek nagrał mu Kisielew GOOOOL Arłan prowadzi 1:0
11 min. Laakkonen podjął próbę przedarcia się pod bramkę, ale jego strzał został zablokowany
9 min. Kazancew przed szansą dla Arłanu, ale nie trafił w bramkę
6 min. Starzyński próbował zaskoczyć bramkarza rywali, ale Połoszkow był na miejscu
5 min. GKS gra bardzo uważnie w obronie
3 min. ja na razie bez groźnych akcji którejkolwiek ze stron