11:03 2 min. Darcy Murphy #15 Zahaczenie
25:18 2 min. Maciej Urbanowicz #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:43 2 min. Christopher Higgins #68 Przeszkadzanie
27:03 2 min. Jakub Wanacki #5 Rzucenie na bandę
27:03 10 min. Jakub Wanacki #5 Rzucenie na bandę
37:03 2 min. James Vandermeer #9 Uderzanie kijem
43:34 2 min. Martin Čakajík #24 Atak łokciem
49:45 2 min. Curtis Leonard #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:54 2 min. Jakub Wanacki #5 Wysoko uniesiony kij
57:42 2 min. Martin Čakajík #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:52 2 min. Kara tech. dla drużyny Kara mniejsza techniczna
58:52 20 min. Kara tech. dla drużyny Kara meczu za niesportowe zachowanie
59 min. Giants wykorzystali podwójną przewagę i przypieczętowali swoje zwycieśtwo golem Johnera, Coolena poniosły emocje, został wyrzucony przez sędziów z boksu dla rezerwowych GOOOOL 4:2 dla Belfastu
58 min. gospodarze świętują na trybunach, Cakajik odesłany na ławkę kar, GieKSa zagra 3 na 5, Coolen poprosił w tej sytuacji o czas na naradę z zespołem
57 min. Brytyjczycy coraz bardziej panoszą się pod naszą bramką, robi się niebezpiecznie
56 min. Leonard podał zza bramki do Riley, który stał przed Lindskougiem, Kanadyjczyk nie opanował krążka i niebezpieczeństwo zostało zażegnane
55 min. Wanacki otrzymał karę 2+2, Coolen protestuje
55 min. coraz więcej nerwowości i niedokładności w poczynaniach śpieszących się katowiczan, Wronka zgubił krążek wyjeżdżając zza bramki gospodarzy
52 min. kolejna przewaga GKS-u, z której niewiele wyniku, katowiczanie oddali jeden strzał
50 min. aktywna postawa Strzyżowskiego zmusiła Leonarda do błędu i dzięki temu GKS zagra przez 2 minuty 5 na 4
49 min. widać, że Murphy ma chrapkę na skompletowanie hat tricka, tym razem próbował szczęścia strzałem z dystansu
48 min, Łopuski ładnie wyłożył krążek Cakajikowi, ale doskonałą interwencją popisał się Beskorowany
45 min. w zamieszaniu podbramkowym krążek trafił do Rutherforda, który powinien pokonać leżącego Lindskouga. Na szczęście tak się nie stało. Pod bramką Szweda zakotłowało się.
45 min. gospodarze założyli zamek, dokładnie rozgrywają krążek, szukajac swojej szansy
44 min. Cakajik za atak łokciem trafił na ławkę kar, trwa oblężenie bramki GKS-u
44 min. próba Urbanowicza, ale Beskorowany nie dał się zaskoczyć
41 min. Giants zrobili to samo co GKS w drugiej tercji, czyli zaraz po rozpoczęciu gry zdobyli gola. Strzelcem był Leonard GOOOOL 3:2 dla Belfastu
40 min. gospodarze podjęli jeszcze próbę ponownego objęcia prowadzenia, ogromne zamieszanie pod bramką Lindskouga
40 min. na 9 sekund przed końcem drugiej części Laakkonen otrzymując krążek za końcową linią, szybko wjechał przed bramkę, znalazł odpowiednie ustawienie i uderzył nie do obrony
39 min. nieudana próba rozegrania akcji przez Fraszkę
39 min. Riley podczas gry 4 na 5 oddał groźny strzał,
38 min. nie udaje się katowiczanom stworzyć realnego zagrożenia w czasie gry w przewadze, Giants umiejętnie broni dostępu do swojej bramki
38 min. szansa przed GKS-em, Vandermeer na ławce kar za uderzenie kijem
37 min. Wronka rozprowadził akcję, którą strzałem zakończył Tuhkanen
36 min. Giants przedarli się pod bramkę GKS-u, tworząc kolejne zagrożenie
32 min. zaczęło się od próby strzału przez Rutherforda, następnie krążek trafił do Murphy, który po raz drugi dziś pokonał Lindskouga
30 min. na tafli trwa naprawdę twarda walka, często gra przenosi się pod bandy, gdzie hokeiści starają się wyłuskać krążek
28 min. oba zespoły znów grają w pełnych zestawieniach
28 min. na trybunach katowiczanie nie dali stłamsić się miejscowym, trwa gorący doping, pomiędzy kibicami przechadza się klubowa maskotka "GieKSy", prawdziwe święto hokeja
26 min. ostry atak Wanackiego, będzie odpoczywał 10+2 min. za wepchnięcie na bandę Bauna
26 min. Urbanowicz na ławce kar, katowiczanie dzielnie się bonią, do boksu kar powędrował Higgins, siły wyrównane
26 min. przyczajony przy bandzie w strefie neutralnej Baun dostał krążek, z którym szybko przedarł się pod bramkę Lindskouga, Szwed obronił akcję sam na sam
24 min. Riley strzelał, ale Lindskoug poradził sobie z tym uderzeniem
21 min. idealny początek drugiej tercji w wykonaniu GKS-u, Łopuski wywalczył krązek przy bandzie, podał do Rohtli, a ten skierował go miedzy parkanami Beskorowanego do bramki GOOOL! 1:1
19 min. doskonała okazja Rutherforda, który znalazł się sam przed Lindskougiem, ale refleks szwedzkiego golkipera zadziałał jak należy
18 min. Katowiczanie ruszyli po stracie gola jeszcze mocniej do ataku
18 min. Murphy oddał strzał mimo asysty katowickiego obrońcy, krążek niestety wpadł obok Lindskouga GOOOOL 1:0 dla Belfastu
16 min. Giants długo przebywają w tercji obronnej GKS-u wymieniając między sobą dużo podań
14 min. Wanacki w światło bramki prawie z połowy lodowiska, Giants mieli dobrą okazję z najbliższej odległości, przytomna interwencja Lindskouga
14 min. GKS nie stworzył w przewadze żadnego konkretnego zagrożenia
12 min. aktywna gra Wronki, który starał się wprowadzić zamieszanie w szykach obronnych Giants, w odpowiedzi Baun oddał dwa strzały w czasie gry w osłabieniu
12 min. Murphy odesłany do boksu kar, szans dla GKS-u
9 min. dobra interwencja Lindskouga po strzale Shieldsa
9 min. Baun obił poprzeczkę katowickiej bramki
9 min. Giants oddali tylko jeden groźny strzał w przewadze, teraz na ławkę kar trafił Tomasik
8 min. Brytyjczycy nie potrafią zrobić użytku ze swojej przewagi
8 min. niestety na ławkę kar trafił Urbanowicz,GKS gra w osłabieniu
5 min. Garside znow miał bardzo dobrą okazję, krążek uderzył w parkan Lindskouga
4 min. w odpowiedzi Lindskoug obronił sam na sam z Garsidem
4 min. nieprawdopodobna interwencja Beskorowanego, powinno być 1:0 dla GKS-u, strzelał Devecka, a Kanadyjczyk wyciągnął się w powietrzu jak struna
2 min. GKS gra w przewadze 5 na 4

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723