12:54 2 min. Mikałaj Susło #18 Przeszkadzanie
18:28 2 min. Pawieł Musijenko #13 Rzucenie na bandę
18:28 10 min. Pawieł Musijenko #13 Rzucenie na bandę
23:50 2 min. Martin Čakajík #24 Przeszkadzanie
33:25 2 min. Mikita Jurczenko #95 Ostrość
34:18 2 min. Marek Strzyżowski #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:04 2 min. Ilja Lietau #47 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:05 2 min. Jehor Iwanow #7 Rzucanie kija lub innych przedmiotów
41:08 2 min. Maksim Mahaleckij #24 Zahaczenie
53:10 2 min. Marek Strzyżowski #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:14 2 min. Pawieł Musijenko #13 Uderzanie kijem
60 min. GKS zdobył brązowy medal w finałowym turnieju Pucharu Kontynentalnego
59 min. Laakkonen idealnie podał zza bramki do Jyrkkio, który stał naprzeciwko bramki rywali i nie miał problemu ze zdobyciem gola na 5:0 dla wicemistrzów Polski GOOOOOL! 5:0 dla GKS-u
55 min. katowiczanie przejęli krążek w swojej tercji, wyszli z akcją 2 na 1, która skończyła się w momencie, gdy podanie Wronki przeciął białoruski obrońca
54 min. Strzyżowski najechał na Mahaleckija za co trafił na ławkę kar, podczas gry w osłabieniu oddał drugi w tym spotkaniu strzał w słupek
52 min. Wanacki oddał strzał, z którym Bobariko poradził sobie bez najmniejszych problemów
49 min. krótka przepychanka Strzyżowskiego z rywalem, ale chyba bez konsekwencji w postaci kary
49 min. Fraszko z Wronką poszli z dwójkowym atakiem, bez powodzenia
44 min. nie udało się powiększyć dorobku bramkowego podczas rozgrywania kolejnej już przewagi
42 min. Mahaleckij trafił za powalenie Fraszki na ławkę kar, trwa oblężenie bramki Homla
42 min. przedzierającego się Fraszkę powaliło trzech zawodników Homla, powinien być rzut karny, ale gwizdki sędziów milczały
41 min. Żukowskij przejął krążek i spróbował zaskoczyć Lindskouga, ale ten był czujny i wyłapał lecący krążek
39 min. Iwanow trafił na ławkę kar za grę bez kasku
37 min. GKS w przewadze, trwa ostrzeliwanie bramki Białorusinów
35 min. Wanacki nie wykorzystał sytuacji sam na sam, próbował strzału z kijem przełożonym pomiędzy nogami, bramkarz nie dał się jednak zaskoczyć
35 min. Sałamonau próbował mocnym strzałem pokonać Lindskouga
35 min. bulik w strefie obronnej GiekSy
35 min. GKS musi się bronić, na ławce kar wylądował Strzyżowski
34 min. gramy 4 na 4, Devecka i Juczenko zostali odesłani do boksów kar
34 min. Wronka i Devecka wdali się w bójkę z rywalami, sędziowie zastanawiają się nad karami
33 min. ataki katowiczan nie ustają, pod bramką Bobariko wciąż jest groźnie
32 min. niewiele zabrakło Łopuskiemu do strzelenia czwartego gola tego dnia
32 min. na trybunach trwa prawdziwy festiwal kibiców GKS-u, świetna atmosfera, wspólne śpiewy, zabawa, doskonała atmosfera
27 min. swojej szansy na gola szukał Fraszko, oddając strzał z koła bulikowego, Bobariko był jednak na posterunku
26 min. hokeiści z Homla nie potrafili zaskoczyć GKS-u rozegraniem ataku w przewadze, oba zespoły grają już w pełnych zestawieniach
24 min. Cakajik za przeszkadzanie powędrował na ławkę kar, po raz pierwszy od dłuższego czasu Białorusini pojawili się pod bramką Lindskouga
22 min. bramkarza Białorusinów pokonał go Strzyżowski, który trafił do odkrytej bramki GOOOL! 4:0 dla GKS-u
21 min. Łopuski skompletował hat tricka, kolejna asysta Rohtli, który podał do strzelca trzech goli zza bramki GOOOOL! 3:0 dla GKS-u
19 min. Musijenko za rzucenie na bandę otrzymał karę 2+10
17 min. zaskakujący strzał Łopuskiego spod bandy, nasz napastnik jest bardzo aktywny od samego początku spotkania
15 min. groźny strzał Devecki spod niebieskiej
14 min. katowiczanie szybko wykorzystali podwójną przewagę, najpierw oddali strzał zza kół bulikowych, krążek trafił do Rohtli, ten podał do Łopuskiego, którzy zdobył gola GOOOOL!!! 2:0 dla GKS-u
13 min. GKS zagra w podwójnej przewadze
12 min. GKS nie ustaje w atakach, długo przebywając w tercji rywali, katowiczanie wyraźnie przeważają
11 min. ogromne zamieszanie pod bramką Bobariko po długim rozgrywaniu krążka przez GKS i wstrzeleniu go bezpośrednio pod bramkę Homla, drużyny grają już w pełnych składach
9 min. GKS gra w przewadze po karze nałożonej na Chuziejewa, na razie Bobariko radzi sobie ze strzałami katowiczan
8 min. katowiczanie dobrze radzą sobie z rozbijanie wszelkich prób ataków hokeistów z Homla
1 min. GKS zaczął najlepiej jak mógł, w 17 sekundzie strzelał Jyrkkio, a Łopuski przekierował krążek do bramki GOOOOL! 1:0 dla GKS-u

PROMOCJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D
#33 Roman Bobariko B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Jauhienij Chuziejew LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0