02:55 2 min. Sebastian Szydło #16 Atak łokciem
14:36 2 min. Alexis Svitac #76 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:01 2 min. Stanisław Kandziuba #23 Przeszkadzanie
18:31 2 min. Oskar Lehmann #3 Trzymanie przeciwnika
20:23 2 min. Patryk Pelaczyk #11 Natarcie
27:02 2 min. Patryk Pelaczyk #11 Zahaczenie
38:20 2 min. Szymon Marzec #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:41 2 min. Łukasz Sznotala #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:49 2 min. Jan Krasowskij #70 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:35 2 min. Kordian Chorążyczewski #6 Trzymanie przeciwnika
58:58 2 min. Patryk Pelaczyk #11 Uderzanie kijem
60 min - Koniec spotkania.
59 min - GOL! Polodna z bliska umieścił gumę pod poprzeczką! Dziewiąta bramka dla Automatyki!
57 min - Stasiewicz, ale prosto w opolskiego bramkarza.
56 min - Krasowskij mocno, ale przestrzelił.
55 min - Tieslukiewicz próbował z niebieskiej, jednak prosto w Nobisa.
53 min - GOL! Steber dokłada ósmą bramkę na konto Automatyki! Wykorzystał moment, kiedy Nobisowi wypadł z ręki kij i umieścił gumę w siatce!
52 min - Opolanie grają w pełnym zestawieniu.
50 min - Kara dla Chorążyczewskiego i opolanie grają w osłabieniu.
49 min - GOL! Opolski golkiper wyjechał za daleko z bramki, a Malý wykorzystał szansę i zdobył siódmego gola dla Automatyki!
47 min - GOL! Nobis za daleko wyjechał z bramki, a Vítek wykorzystał tę szansę i umieścił krążek w odsłoniętej bramce!
45 min - Orlik gra w pełnym zestawieniu.
43 min - Sznotala na ławie kar, opolanie grają w osłabieniu.
43 min - Pelaczyk, jednak wybija parkanem Cowley.
42 min - Doskonałą okazję miał Rzekanowski, jednak oddał niecelny strzał i krążek przeleciał obok bramki.
41 min - Zaczynamy trzecią tercję spotkania.

40 min - Koniec drugiej tercji.
38 min - Marzec na ławie kar, gdańszczanie zagrają w osłabieniu.
37 min - Dobrą czujnością popisał się Nobis.
34 min - Pelaczyk zza bulika, ale prosto w Cowleya.
31 min - GOL! Strzał Rożkowa odbija się od Nobisa i... wpada do opolskiej bramki!
29 min - Orlik gra w pełnym zestawieniu.
27 min - Pelaczyk na ławie kar, opolanie grają w osłabieniu.
26 min - Dużo szczęścia miał Nobis! Dwa natarcia gdańszczan wybronione naprawdę efektownie!
23 min - GOL! Samusienka umieszcza krążek w odsłoniętej bramce! Czwarty gol dla Automatyki!
23 min - Zorin z ostrego kąta, jednak ostrzelał tylko parkan Cowleya.
21 min - GOL! Vítek z bliska pokonuje opolskiego bramkarza i podnosi wynik!
21 min - Automatyka gra w pełnym zestawieniu.
21 min - Zaczynamy drugą tercję.

20 min - Koniec pierwszej tercji.
19 min - Strzał Pastryka z daleka wpada prosto w Nobisa.
18 min - Lehmann na ławie kar i goście zagrają w osłabieniu.
18 min - Orlik gra w pełnym zestawieniu.
17 min - Próbował Malý, jednak niecelnie.
17 min - Kolejny atak gości zablokowany przez opolskiego golkipera.
17 min - Jełakow próbował z bulika, ale Nobis wybija.
16 min - Kara dla Kandziuby i opolanie ponownie grają w osłabieniu.
15 min - GOL! Jełakow z okolicy bulika umieszcza gumę pod poprzeczką! Druga bramka dla Gdańska!
14 min - Svitac na ławie kar i opolanie grają w osłabieniu.
14 min - Kąśliwe uderzenie Pastryka, ale krążek odbija się od parkana Nobisa i wraca do gry.
13 min - Kolejny atak gdańszczan zatrzymany przez bramkarza Orlika.
12 min - Z niebieskiej próbował Krasowskij, ale pewnie łapie Nobis.
9 min - Zorin próbował umieścić gumę w siatce, ale jedynie odbiła się od parkana Cowleya.
8 min - Wznowienie dla gości. Z okolicy niebieskiej Pastryk, jednak łapie opolski goalkiper.
7 min - Z okolicy niebieskiej Malý, jednak czujnie Nobis.
6 min - Natarcie gdańszczan zablokowane przez goalkipera gospodarzy.
4 min - GOL! Krasowskij pokonuje opolskiego bramkarza z bliska i otwiera wynik spotkania!
4 min - Tieslukiewicz mocno z okolicy niebieskiej, ale wybija parkanem Nobis.
2 min - Szydło na ławie kar, opolanie zagrają w osłabieniu.
2 min - Przymierzał się Rompkowski, jednak nie udało mu się celnie trafić w krążek.
1 min - Zaczynamy spotkanie. W bramkach Nobis i Cowley.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 8 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723