09:00 2 min. Miloslav Jáchym #21 Natarcie
11:46 2 min. Kamil Wróbel #15 Uderzanie kijem
20:39 2 min. Jakub Grof #23 Wymuszanie kary (symulowanie)
20:39 2 min. Damian Kapica #95 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:53 2 min. Dominik Jarosz #47 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:53 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Ostrość
27:53 2 min. Martin Kasperlík #27 Ostrość
45:20 2 min. Maciej Kruczek #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:55 2 min. Damian Kapica #95 Ostrość
59:55 2 min. Kamil Kalinowski #10 Ostrość
59:55 2 min. Artiom Dubinin #18 Ostrość
- Koniec Meczu. 1-2.
- 60 min. - Jeszcze kilka wymian ciosów 5 sekund przed końcem meczu. Na ławce Dubinin i Kapica oraz Kalinowski.
- 59 min. - Minuta do końca, ale przy krążku Cracovia.
- 56 min. - Ucierpiał Noworyta, który przypadkowo został uderzony w twarz krążkiem pod swoją bramką.
- 54 min. - Podanie przed bramkę, ale uderzenie Domogały zablokowane.
- 53 min. - Drzewiecki z Zygmuntem, ten pierwszy z boku uderzył ale spokojnie łapie Raszka.
- 52 min. - Svec z bulika do Tvardonia - broni Raszka.
- 51 min. - Fabus pod bramkę do Kasperlika ale ten niecelnie.
- 50 min. - Przy krążku głównie gospodarze, ale Cracovia rozbija te ataki.
- 48 min. - Walka w środkowej strefie lodowiska, Cracovia nie daje się rozpędzić JKH.
- 46 min. - Kasperlik ruszył na bramkę Koprivy, ale z nadgarstka uderzył prosto w niego, sędzia szybko użył gwizdka mimo że krążek nie został zamrożony za co przeprosił hokeistów gospodarzy.
- 45 min. - Na ławce kar Kruczek, gospodarze w przewadze.
- 44 min. - Radosław Najlewajka w świetnej sytuacji sam na sam, z backhandu ale prosto w parkan Koprivy, trzy dobitki i nadal na posterunku czeski bramkarz Cracovii!
- 43 min. - Kominek ruszył na bramkę Koprivy, zza bulika z nadgarstka ale czeski bramkarz odbija parkanem i łapie gumę na raty.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Zamieszanie pod bramką Koprivy, ale ten uprzedza Fabusa.
- 39 min. - Trener JKH Robert Kalaber wziął czas.
- 39 min. - Świetna okazja Vachovca, gdy minął Raszkę i chciał wcisnąć krążek między słupkiem a jego parkanem, lecz bramkarz jak długi wyciągnął parkan i nie dał się oszukać! Gdyby napastnik Cracovii tylko podniósł gumę byłoby 1-3.
- 38 min. - Walka zza bramką Raszki, atakują goście. Podanie pod bramkę ale Kalinowski nie przejął krążka.
- 36 min. - Grof spod niebieskiej, spokojnie łapie Kopriva.
- 35 min. - Zamieszanie pod bramką Koprivy, ale czeski bramkarz wygarnia krążek
- 33 min. - Mocny strzał spod niebieskiej Kasperlika, odbija parkanem Kopriva.
- 30 min. - Kopriva efektownie łapie strzał Nalewajki.
- 29 min. - GOL! 1-2! Uderzenie pod poprzeczkę Domogały i Raszka zaskoczony!
- 28 min. - Spalony po akcji JKH, ale nadmierna ostrość w grze Kasperlika i Bepierszcza i będziemy grali 4 na 4.
- 27 min. - Kapica przed bramkę do najeżdżającego Kruczka, strzał z pierwszego i broni Raszka!
- 27 min. - Indywidualna akcja Kapicy, przejechał pół lodowiska ale zabrakło precyzji i odbija Raszka!
- 27 min. - Tvrdon z trzech metrów ale zablokowany.
- 26 min. - Pierwsza minuta bez uderzenia na bramkę Raszki ze strony gości.
- 25 min. - Faul we własnej tercji Jarosza i Cracovia zagra w przewadze.
- 25 min. - Z niebieskiej Kruczek, odbija Raszka.
- 24 min. - Bychawski spod niebieskiej ale z łatwością łapie Raszka.
- 22 min. - GOL! 1-1! Domogała wrzucił na bramkę Raszki, przed nią lot krążka zmienił Jezek i zaskakuje guma bramkarz JKH! Krążek przeturlał się pomiędzy parkanami! Mamy remis!
- 21 min. - Na ławce kar Kapica i Grof. Pierwszy za spowodowanie upadku a drugi za symulowanie ...

- Koniec I tercji. Strzały: 9-8.
- 20 min. - Uderzenie spod niebieskiej, zmiana lotu krążka ale obok bramki!
- 19 min. - Zablokowany strzał spod niebieskiej Sulki.
- 18 min. - Lukacik mocno spod bandy, ale obok bramki!
- 17 min. - Doskonała szansa Domogały, ale Raszka z ofiarnie interweniującym Michałowskim blokuje strzał z bliska!
- 16 min. - Akcja Kalinowskiego z Kapicą, ale zatrzymana przez jastrzębian.
- 15 min. - Kruczek od razu po buliku uderzył, obok słupka.
- 14 min. - Jastrzębie dobrze wybroniło się w osłabieniu.
- 14 min. - Dobra okazja Bepierszcza, ładnie z bulika z nadgarstka ale trafia w Raszkę w okolicy klatki.
- 13 min. - Spod niebieskiej uderzył Vachovec ale nie trafił w światło bramki.
- 12 min. - Kara dla Wróbla i goście w przewadze.
- 11 min. - Zza bulika Homer, ale Kopriva spokojnie zatrzymuj gumę.
- 10 min. - Dobre rozegranie gospodarzy, wymiana krążka i uderzenie mocne Kominka po rykoszecie nad poprzeczką!
- 10 min. - Jachym zaatakował pochylonego rywala pod bandą i gospodarze zagrają 4 na 3.
- 9 min. - Obustronne wykluczenie dla Michałowskiego i Vachovca.
- 8 min. - Kalinowski próbował zaskoczyć Raszkę, ale uderzenie zza bulika i z łatwością broni bramkarz.
- 6 min. - GOL! 1-0! Ładna akcja gospodarzy! Trzy podania i Kubes zamyka strzałem do praktycznie pustej bramki!
- 4 min. - Fabus chciał ciałem zaatakować Sveca ale nie trafił w zawodnika i z impetem wylądował na bandzie.
- 4 min. - Zablokowany strzał Kubesa.
- 3 min. - Walka w środku lodowiska, teraz role się odwróciły i Kapica na ławce kar.
- 1 min. - Zamieszanie pod bramką Raszki, próbował uderzyć Turtiainen ale zablokowany i wybijają jastrzębianie.
- 1 min. - 16 sekund i już kara dla Grofa, goście w przewadze.

OKAZJA! Czy masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 8 zł a drugą sztukę dostaniesz GRATIS!! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723
#15 Kamil Wróbel LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Miroslav Kopřiva B 1 1.00 23 23 0 0 0 0 95.65 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0