08:39 2 min. Vladimír Lukáčik #8 Zahaczenie
09:42 2 min. Krzysztof Kantor #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:02 2 min. Maciej Sulka #76 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:27 2 min. Marek Tvrdoň #80 Ostrość
14:27 2 min. Jakub Gimiński #94 Ostrość
18:50 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
21:32 2 min. Ondřej Raszka #96 Celowe przesunięcie bramki
26:25 2 min. Krzysztof Kantor #13 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
59:43 2 min. Adam Domogała #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 59 min. - Jeszcze jeden zryw gości, ale łapie Kowalówka.
- 58 min. - Gra się uspokoiła, zawodnicy czekają na końcowy gwizdek.
- 54 min. - Na ławkę sędziowie odsyłają Dubinina.
- 52 min. - GOL! 8-2! Ładnie Wałęga minął rywala i z nadgarstka uderzył nad odbijaką Kowalówki.
- 51 min. - Uderzenie z bulika z nadgarstka Domogały, łapie Raszka.
- 48 min. - Z bliska dobijał Matusik, ale parkanem broni Kowalówka.
- 46 min. - GOL! 8-1! Z niebieskiej uderzył Lukacik, ale prosto w Sveca, który ruszył w kontrą i strzałem z okolicy bulika pokonał Raszkę!
- 45 min. - Uderzenie Sulki spod niebieskiej, broni Kowalówka.
- 44 min. - Na ławkę kar siadał Tvardon, przewaga gości.
- 43 min. - GOL! 7-1! Vachovec z bulika do Csamango, ten wzdłuż bramki gdzie akcje zamknął Noworyta!
- 42 min. - Kara dla Lukacika i szansa na kolejnego gola dla Pasów.

- 40 min. - Koniec II tercji. Strzały: 13-6.
- 40 min. - Ucierpiał sędzia Smura, w której wjechał przypadkowo pod braną Vachovec.
- 39 min. - GOL! 6-1! Rozklepana defensywa gości. Kruczek do Kapicy ten wzdłuż bramki a tam Kalinowski pakuje gumę do bramki!
- 37 min. - Indywidualna akcja na szybkości Kaspelika, ale uderzył obok bramki.
- 36 min. - Gimiński spod niebieskiej, efektownie do raka łapie Kowalówka.
- 36 min. - Ale bez konkretnego strzału na bramkę Raszki. Karę robi też Kalinowski.
- 35 min. - Kolejna kara dla Jastrzębia tym razem Kasperlik i Cracovia zagra 5 na 3.
- 34 min. - Na ławce kar Kubes i kolejna kara dla Jastrzębian.
- 32 min. - Obstrzeliwana bramka Jastrzębia, widać że kompletnie siedli goście. Drzewiecki pod bramkę do Zygmunta ale ten nie trafia czysto w krążek.
- 30 min. - Ponownie gospodarze, Czarnaok z trzech metrów, mrozi na raty Raszka.
- 29 min. - GOL! 5-1! Tvardon wycofał pod niebieską do Bychawskiego a ten uderzył przy słupku czy zaskoczył Raszkę!
- 28 min. - GOL! 4-1! Wymiana krążka przez Bepierszcza i Vachovca, a czeski napastnik huknął sprzed bulika nie do obrony.
- 27 min. - Z niebieskiej gumę z nadgarstka uderzył Rompkowski i ta trafia w poprzeczkę!
- 27 min. - Na łace kar ponownie Kantor, za wystrzelenie krążka poza taflę.
- 26 min. - Duże zamieszanie pod bramką Raszki, pachnie kolejną bramką. Kalinowski dostał podanie przed bramkę od Kapicy ale uderzył do raka bramkarza.
- 25 min. - Świetna sytuacja 2 na 1 gospodarzy Tvrdon do Sveca ale ten z bliska w parkan Raszki.
- 24 min. - Wałęga uderzył nad bramką.
- 23 min. - Tvardon uderzył z ostrego kąta, ale odbija Raszka.
- 22 min. - Bepierszcz sam na sam, Raszka rusza celowo bramkę parkanem i będzie kara dla gości.

- Koniec I tercji. Strzały: 20-4.
- 19 min. - Kara dla JKH za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 17 min. - Groźna kontra gospodarzy, dwa strzały z bliska broni Raszka. Najpierw z boku Svec a z metra dobijał Tvardon.
- 14 min. - Znów zawrzało Tvardo z Gimińskim wymienili uprzejmości.
- 13 min. - GOL! 3-1! Csamango! Bepierszcz przejechał pół lodowiska, jego uderzenie odbija Raszka ale z bliska dobija czeski napastnik!
- 13 min. - Świetna okazja Jastrzębia, Paś popędził na bramkę Kowalówki, ale ten odbija a przeszkadzał też Czarnaok.
- 12 min. - Na ławkę kar siada Sulka, widocznie się ironicznie śmieje z decyzji sędziego.
- 12 min. - GOL! 2-1! Rompkowski spod niebieskiej, lot krążka zmienił Csamango przed bramką co zaskakuje Raszkę!
- W międzyczasie dowiedzieliśmy się, że druga bramka padła prawidłowo, lecz po gwizdku sędziego... EWIDENTNY błąd, gdyż za wcześnie użył gwizdka a guma przeturlała się do bramki Raszki.
- 11 min. - Dłuższa przerwa gdyż są problemy z zegarem, już tradycyjne na lodowisku w Krakowie.
- 11 min. - Homer otrzymał 4 minuty a Kruczek 2. W przewadze nadal gospodarze.
- 11 min. - Za bramką zawodnicy się szczepili, będą kolejne kary. Kruczek i Homer.
- 11 min. - Zamieszanie pod bramką Raszka, ale bramka nie pada. Kalinowski dostał podanie przed bramkę ale bramkarz JKH nie dał się pokonać.
- 10 min. - Gospodarze grają 5 na 3, na ławce kar Lukacik i Kantor.
- 7 min. - Domogała sam na sam, ale nie udaje się pokonać bramkarza! Upada na lód wywracając się o bramkarza!
- 6 min. - Bepierszcz uderzył pomiędzy parkanami Raszki, krążek wturlał się do bramki. Po chwili konsternacja i bramka nie zostaje uznana przez sędziów! Nie wiadomo dlaczego!
- 4 min. - GOL! 1-0! Bryniczka wzdłuż bramki do Tvardona a ten pakuje krążek do bramki!
- 3 min. - Raszka leżał już na lodzie, ale dobrze Bepierszcz zablokowany w drodze do krążka!
- 2 min. - Cracovia od początku ruszyła do ataku, podanie przed bramkę ale Kapica zablokowany.
- 1 min. - Już pierwsza akcja na bramkę JKH. Szansa Charnaoka, łapie Raszka!