Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Play-off
2:1 d. (0:1, 1:0, 0:0, d. 1:0) Zakończony
2019-03-26
18:30
Play-Off / Półfinał 1
0:1 Martin Čakajík #24 ( Niko Tuhkanen #53, Janne Laakkonen #62 ) 5/5 07:31
1:1 Michal Vachovec #69 ( Miloslav Jáchym #21, Mateusz Bepierszcz #24 ) 5/5 32:34
2:1 Paweł Zygmunt #15 ( Mateusz Bepierszcz #24, Maciej Kruczek #26 ) (-1) 4/5 91:54
49:24 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Przeszkadzanie
56:39 2 min. Adam Domogała #20 Wymuszanie kary (symulowanie)
91:08 2 min. Patryk Noworyta #55 Opóźnianie gry
92. min - GOOOL! 2:1! Kontra krakowian i strzał Zygmunta ląduje w bramce. Złoty gol młodego napastnika, który daje Cracovii awans do finału
92. min - Kara dla Patryka Noworyty. Ogromna szansa dla katowiczan, by zakończyć ten mecz i przenieść rywalizację do Krakowa.
91. min - Malasiński odważnie wjechał do krakowskiej tercji. Uderzenie minimalnie niecelne.
90. min - Kontra katowiczan. Wronka mógł dograć do Fraszki, ale zdecydował się na strzał. Broni Koprziva.
89. min - Teraz nieco aktywniejsi są katowiczanie.
89. min - Tvrdoń! Jak on tego nie strzelił?
88. min - Csamango! Lindskoug zdążył złączyć parkany i odbić ten strzał.
86. min - Teraz Wronka dynamicznie i efektownie wjechał do tercji.
85. min - Kapica! Potężnie, ale niecelnie.
83. min - Fraszko zbyt długo holował krążek, gdyby zdecydował się na strzał po obrocie, byłoby bardzo groźnie.
82. min - Historia dzieje się na naszych oczach. Mamy do czynienia z najdłuższym, pod względem minut, meczem w polskiej ekstraligi.
81. min - Zaczynamy drugą dogrywkę.

80. min - Łopuski! Jego strzał broni Koprziva.
79. min - Fraszko uderzał, Koprziva broni. Guma tańczyła na linii bramkowej.
78. min - Zygmunt jest już na lodzie. Gramy w pełnych składach.
77. min - Rohtla chciał zmieścić gumę w krótkim rogu. Krakowski bramkarz na posterunku.
77. min - Czakajik z niebieskiej! Instynktowna interwencja Koprzivy.
76. min - Tom Coolen prosi o czas.
76. min - Kontra Malasińskiego. Był faulowany przy oddawaniu strzału.
75. min - Kruczek! Znów fantastycznie Kevin Lindskoug.
74. min - Kara dla Czakajika! Kolejna szansa dla Cracovii.
74. min - Teraz Wronka poczarował w krakowskiej tercji. Bez strzału.
73. min - Drzewiecki! Obok słupka.
72. min - Zygmunt z nadgarstka! Broni Lindskoug.
71. min - Na razie katowicznaie nie stworzyli sobie dobrej okazji w tej dogrywce.
71. min - Domogała! Objechał bramkę, uderzył. Kevin Lindskoug na posterunku.
70. min - Fraszko po lodzie. Broni Koprziva.
69. min - Znów akcja 3 na 2. Znów Lindskoug.
69. min - Błąd Czarnaoka! Fraszko przed szansą, ale Vachovec blokuje jego strzał.
68. min - Kontra Pasów 2 na 1. Tvrdoń szukał podania, ale Krawczyk świetnie interweniuje
68. min - Wybronili się katowiczanie.
68. min - Jeżek! Jak on tego nie strzelił. Kolejny raz świetna interwencja Lindskouga.
67. min - Ofiarnie bronią się katowiczanie.
66. min - Błąd Lindskouga, który źle wybijał krążek. Pusta bramka, uderzenie Rompkowskiego. Szwedzki golkiper wykazał się kapitalnym refleksem i obronił ten strzał! To powinien być
66. min - Janne Laakkonen faulował Tvrdonia. Pasy znów zagrają w przewadze.
65. min - Tymczasem krakowianie zagrażają posterunkowi Lindskouga wielokrotnie.
64. min - Katowiczanie nie zagrozili jeszcze krakowskiej bramce.
63. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
62. min - Wronka, który odsiadywał wykluczenie za Strzyżowskiego, jest już na lodzie.
61. min - Aktywniejsze "Pasy", ale przecież grają w przewadze, bo ławkę kar opuścił Zygmunt.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

60. min - Koniec regulaminowego czasu gry. Będziemy świadkami dogrywki. Pierwszej w tej serii.
60. min - Łopuski jest już na lodzie.
59. min - Kara dla Pawła Zygmunta. Cracovia wciąż w przewadze, tyle że - 4 na 3.
59. min - Ależ ofiarnie bronią się katowiczanie.
58. min - Jachym potężnie z niebieskiej. Broni Lindskoug.
58. min - Będzie jeszcze jedna kara dla katoiwczan. Mikołaj Łopuski udaje się do boksu.
57. min - Kapica! Broni Lindskoug.
57. min - Marek Strzyżowski odesłany do szatni z karą 5+20. Adam Domogała ukarany "dwójką" za próbę wymuszenia faulu.
57. min - Puściły nerwy Markowi Strzyżowskiemu. Będą kary.
56. min - Drzewiecki miał niezłą okazję, ale nie zdołał oddać solidnego strzału.
55. min - Malasiński! Uderzał z prawego bulika. Parkanem broni Koprziva.
54. min - Wydawało się, że Strzyżowski był faulowany. Zaatakowany bez krążka przez dwóch krakowian.
53. min - Zygmunt pociągnął z nadgarstka, ale niecelny strzał.
52. min - Kontra gospodarzy i Damian Kapica w sytuacji sam na sam z Lindskougiem. Górą szwedzki golkiper.
52. min - Fraszko z bekhendu, ale krążek wędruje nad poprzeczką.
51. min - Kolejny raz krążek opuszcza krakowską tercję.
51. min - Słabo tę przewagę rozgrywają goście.
50. min - Wystrzeliwują krążek krakowianie.
50. min - Kara dla Rompkowskiego. Podopieczni Toma Coolena przed świetną szansą.
48. min - Groźnie pod katowicką bramką. Lindskouga wyręczył obrońca i wybiłm krążek.
48. min - Jyrkkio! Kolejna próba fińskiego defensora. Broni Koprziva.
47. min - Sporo siłowej gry, pojedynków pod bandami. Ten mecz może się podobać.
45. min - Starzyński dobijał krążek. Gdyby Koprziva nie zostawił na lodzie parkanu, to zapewne mielibyśmy drugiego gola.
44. min - Jyrkkio znów zdecydował się na strzał. Broni Koprziva.
42. min - Bardzo dobrze oba zespoły prezentuja się w destrukcji.
41. min - Szvec zakończył wykluczenie. Gramy więc w pełnych składach.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Katowiczanie przez 28 sekund będą grać w przewadze.

Koniec II tercji
40. min - Kontra gospodarzy. Huknął Vachovec. Niecelny strzał w wykonaniu czeskiego środkowego.
40. min - Teraz Wronka! Bez efektu bramkowego.
39. min - Łopuski potężnym uderzeniem starął się zaskoczyć Koprzivę.
39. min - Dynamicznie krążek rozgrywają katowiczanie.
39. min - Kara dla Pasów. Nadmierna liczbę zawodników na lodzie.
39. min - Jyrkkio z niebieskiej! Broni Koprziva.
38. min - Obronili się goście.
37. min - Noworyta z niebieskiej, kolejny raz świetnie interweniuje szwedzki golkiper.
37. min - Jachym potężnie. Broni Lindskoug.
36. min - Dobrze bronią się podopieczni Toma Coolena.
36. min - Dwie minuty w przewadze 5 na 3 to okazja, którą trzeba wykorzystać.
36. min - Będą dwie kary dla katowiczan. Do boksu wędrują Krawczyk i Rohtla. Fiński środkowy otrzymał karę 2+10.
35. min - Kapica do Vachovca, ale Czech nie zdołał pokonać Lindskouga.
34. min - Kontra GieKSy. Fraszko zbyt mocno wypuścił krążek.
33 min - GOOOL! 1:1! Nie dasz? Stracisz. Vachovec z bliskiej odległości pokonuje Lindskouga. Mamy remis
32. min - Łopuski najeżdżał prawym skrzydłem. Starał się zaskoczyć uderzeniem w długi róg Koprzivę. Czeski bramkarz broni ten strzał. Dobitka Malasińskiego! Nie ma gola!
32. min - Sporo niedokładności w szeregach Pasów.
31. min - Lindskoug! Znakomicie obronił uderzenie Csamango.
30. min - Indywidualna akcja Domogały. Bez efektu bramkowego
29. min - Łopuski zbyt koronkowo chciał rozegrać krążek po wprowadzeniu. Jesse Rohtla nie przewidział jego zamiarów.
28. min - Akcja za akcje. Coraz lepszy mecz oglądamy przy Siedleckiego.
27. min - Uderzenie Fraszki! Broni Koprziva
27. min - Błąd na niebieskiej Wanackiego. Gumę przejął Damian Kapica i pojechał na katowicką bramkę. Dynamiczny skrzydłowy przeniósł jednak krążek nad poprzeczką.
26. min - Lindskoug nie boi się rozegrać krążka.
25. min - Próbują odpowiedzieć gracze Cracovii.
24. min - W sporych tarapatach byli krakowianie. Fraszko zagrał do Wronki, ale skórę swojemu zespołowi uratował Koprziva. Ekwilibrystyczna interwencja doświadczonego Czecha.
23. min - Kotłuje się pod krakowską bramką. Pachnie drugim golem dla Tauronu KH GKS-u Katowice.
22. min - Jyrkkio oddał kąśliwy strzał. Koprziva znakomicie broni.
22. min - Kolejna próba Jachyma. Mocno, ale niecelnie.
21. min - Jachym wrzucał krążek na katowicką bramkę. Lindskoug odbił krążek.
21. min - Szvec jest już na lodzie. Gramy więc w pełnych składach.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Katowiczanie przez 17 sekund zagrają w przewadze.

20. min - Krakowianie dobrze się bronią. Gdy tylko nadarzy się okazja, wybijają krążek.
19. min - Urbanowicz! Mógł podwyższy prowadzenie. Po podaniu Jaszyna zabrakło niewiele.
19. min - Kara dla Szveca.
18. min - Fraszko już jest na lodzie.
17. min - Jachym potężne. Rohtla blokuje ten strzał.
16. min - Kara dla Fraszki. Cracovia zagra w przewadze.
15. min - Awaria zegara. To norma na lodowisku w Krakowie.
15. min - Trochę twardej gry z obu stron.
15. min - Csamango z nadgarstka, ale dobrze broni Lindskoug.
14. min - Koprziva źle zamroził krążek. Rohtla z Laakkonenem szukali kolejnego gola.
13. min - Błąd jubilata, ale z pomocą w porę przyszli mu koledzy.
13. min - Jachym, który obchodzi dziś 28. urodziny, uderzał z niebieskiej. Potężnie, ale też niecelnie.
12. min - Zygmunt próbował uderzać od zakrystii.
11. min - Sędziwie zapomnieli o obowiązkowej przerwie na czyszczenie lodu...
11. min - Cracovia atakuje chaotycznie. Widać, że strata gola podcięła podopiecznym Rudolfa Rohaczka skrzydła.
10. min - Coraz lepiej radzą sobie katowiczanie.
9. min - Jeszcze raz Damian Kapica! Broni Lindskoug.
9. min - Kapica! Genialna interwencja Lindskouga.
9. min - Łopuski z lewego koła bulikowego. Broni Koprziva.
8. min - Sędziowie dla pewności sprawdzili zapis wideo. Ta procedura zakończyła się wskazaniem na środek tafli.
8. min - GOOOL! 1:0! Guma znalazła się w krakowskiej bramce. Tuhkanen dograł gumę przed bramkę do Czakajika. Słowacki defensor trafi
8. min - Ładnie z gumą obrócił się Rohtla! Oddał strzał minimalnie niecelnie.
7. min - Sporo walki pod bandami.
6. min - Cracovia gra o awans do finału, dziś może świętować ten sukces, a na trybunach wiele pustych miejsc.
5. min - Tuhkanen z nadgarstka, broni Koprziva.
5. min - Noworyta ciałem zablokował uderzenie Czakajika.
4. min - Kapica miał dobrą okazję, ale krążek ześlizgnął mu się z łopatki kija.
3. min - Dobry forechecking krakowian, katowiczanie mają na razie problem, by przeprowadzić konkretną akcję.
2. min - Kontra krakowian! Szvec potężnie uderzył, dobitki szukał Jeżek.
1. min - Trener Rudolf Rohaczek, który wczoraj obchodził 56. urodziny, mocno przebudował formacje.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Koprziva i Lindskoug.