24:46 2 min. Miroslav Kopřiva #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:17 10 min. Ondrej Mikula #16 Kara za niesportowe zachowanie 10min
28:47 2 min. Jewgienij Jeriomienko #75 Przeszkadzanie
32:09 2 min. Łukasz Kamiński #8 Uderzanie kijem
35:38 2 min. Damian Kapica #95 Uderzanie kijem
35:38 2 min. Mateusz Zieliński #4 Opóźnianie gry
37:00 2 min. Kasper Bryniczka #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:27 2 min. Jewgienij Jeriomienko #75 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:37 2 min. Artiom Smirnow #22 Rzucenie na bandę
51:37 10 min. Artiom Smirnow #22 Kara za niesportowe zachowanie 10min
55:21 2 min. Sebastian Brynkus #71 Opóźnianie gry
59:18 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
56 min. - Kolejna kara! Tym razem Brynkus otrzymuje 2 minuty.
56 min. - Jerjomienko strzela, broni Kopriva.
54 min. Torunianie grają już w pełnym składzie. Pomimo gry w podwójnym osłabieniu zachowali zimną krew i nadal w Toruniu bez zmiany wyniku.
53 min. - Rompkowski uderza tuż obok słupka bramki.
52 min - Kolejna kara dla gospodarzy! Smirnov otrzymuje karę dwóch minut za rzucenie na bandę. Goście będą grali 5 na 3.
51 min. - Kara dla Jerjomienki za spowodowanie upadku przeciwnika. Cracovia będzie grać z przewagą jednego zawodnika.
49 min. - Ondrej Mikula uderza, lecz strzał napastnika Cracovii broni bramkarz gospodarzy.
49 min. - Akcja Wołżankina , broni Kopriva.
47 min. - Bryniczka strzelał, ale broni Spesny,
45 min. - Minge z dala od słupka bramki gości.
45 min. - Bepierszcz uderza nad poprzeczką bramki Spesnego.
43 min. - Kalinowski próbował spod bandy, ale uderza obok słupka bramki Koprivy.
41 min. - Drzewiecki z prawego bulika, broni parkanami Spesny.
41 min. - Pierwsze wznowienie w III tercji dla Pasów.

40 min. Koniec II tercji.
39 min. - Strzał Poznjakowa z najbliższej odległości, bez zmian rezultatu w Toruniu.
37 min. - GOL - 3:4! Akcja Pozdjankowa do Fraszki i mamy kontaktowego gola w tym spotkaniu!
36 min. - Mamy podwójne wykluczenie. Na ławkę kar powędrowali Damian Kapica i Mateusz Zieliński.
35 min. - Kapica obok słupka bramki Spesnego.
34 min. - Zaiskrzyło pod bramką Koprivy. Obyło się bez kar dla zawodnikó obu ekip.
32 min. - GOL - 2:4! Goście powiększają przewagę. Mateusz Bezwiński po zamieszanku pod bramką pokonuje Spesnego.
31 min. - Torunianie na spalonym. Gra zostaje wznowiona w tercji obronnej gospodarzy.
30 min. - GOL - 2:3! Damian Kapica wyprowadza po raz pierwszy swoją drużynę na prowadzenie.
28 min. - Karę 10 minut za niesportowe zachowanie otrzymuje Mikula.
28 min. - GOL - 2:2! Wyrównującego gola po zamieszaniu pod toruńską bramką zdobywa Ondrej Mikula.
26 min. - Gospodarze przez półtorej minuty będą grali w przewadze jednego zawodnika.
26 min. - GOL - 2:1! Piękne podanie Serguszkina do Sadriedtinowa, bramkarz Cracovii bez szans w tej sytuacji.
25 min. - Kara dla Koprivy za podcięcie, którą będzie odbywał Łukasz Kamiński. Torunianie będą grali w podwójnej przewadze.
25 min. Kolejna kara dla Cracovii! Tym razem za spowodowanie upadki przeciwnika dwie minuty otrzymuje Sebastian Brynkus.
24 min. - Goście występują w pełnym zestawieniu.
23 min. - Fieofanow próbował zaskoczyć Koprivę, ale wybija krążek przed siebie.
23 min. - Gospodarze założyli zamek, jednak akcja straciła na swoim tempie.
22 min. - Kasper Bryniczka otrzymuje dwie minuty kary. Torunianie po raz kolejny będą mieli okazję gry w przewadze jednego zawodnika.
21 min. - Michał Kalinowski oddał strzał na bramkę Koprivy, ten pewnie interweniuje.
21 min. - Pierwsze wznowienie w drugiej tercji dla przyjezdnych.

Strzały: 16-5.
20 min. - Koniec I tercji.
20 min. Akcja Damiana Kapicy przed końcem pierwszej tercji, ale zgubił krążek.
19 min. - Uderzał Kozłow spod niebieskiej, ale krążek ląduje w rękawicy Koprivy.
18 min. - Ondrej Mikula ukarany karą dwóch minut za zahaczanie.
17 min. - Próbował Mateusz Bepierszcz, broni Spesny.
16 min. - Kąśliwy strzał Daniela Minge. Pewna interwencja Koprivy.
16 min. - Lepszy okres gry KH Energi, póki co bez zmian wyniku na Tor-Torze.
15 min. - Kolejna akcja gospodarzy, tym razem bramkarza gości próbował zaskoczyć Michał Kalinowski.
14 min. - Próbowal Pozdjankow, broni Kopriva.
13 min. - Daniel Minge uderzał, ale ponownie lepszy bramkarz Cracovii.
11 min. - Cracovia w pełnym składzie.
10 min. - Gazda uderzał z niebieskiej, broni golkiper gości.
9 min. - Kolejne wykluczenie! Dwie minuty za uderzanie otrzymuje Rompkowski.
9 min. - Strzał Michała Kalinowskiego broni Kopriva.
8 min. - GOL! 1:1! Szybka riposta krakowian, Spesnego pokonuje Damian Kapica.
7 min. - GOL! 1:0! Torunianie wykorzystują okres gry w przewadze. autorem premierowego gola Paweł Pozdjankow.
7 min. - Pewna interwencja Koprivy po strzale Sadrietdinowa.
7 min. - Kozłow uderzał, ale lepszy golkiper gości.
6 min. - Kara dla Mateusza Rompkowskiego za spowodowanie upadku przeciwnika.
6 min. - Jerjomienko do Pozdjankowa, ale czujny w bramce Kopriva.
2 min. - Mogło być niebezpiecznie, ale Łukasz Kamiński gubi krążek.
1 min. - Indywidualna akcja gospodarzy, ale w porę krążek wybija Bartosz Dąbkowski.
1 min - Groźna akcja Cracovii, ale sędziowie odgwizdują spalonego.
1 min. - Pierwsze wznowienie dla gości z Krakowa.

Po mału na arenie dzisiejszych zmagań pojawiają się zawodnicy obu drużyń. Za chwilę pierwszy gwizdek piątkowego pojedynku.

Na lodzie pojawili się sędziowie.

Witamy z lodowiska Tor-Tor w Toruniu, gdzie o godz. 18.30 rozpocznie się mecz siódmej kolejki Polskiej Hokej Ligi pomiędzy KH Energą Toruń a Comarch Cracovią.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

#46 Patrik Spěšný B 4 3.70 30 30 0 0 0 0 86.67 64:55 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Jarosław Dołęga LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Jegor Fieofanow ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Bartosz Fraszko ŚR 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#20 Remigiusz Gazda PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Adrian Jaworski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Jakub Jaworski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Jewgienij Jeriomienko LO 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Michał Kalinowski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#57 Dmitrij Kozłow PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Daniel Minge PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Dominik Olszewski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Pawieł Pozdniakow LS 1 3 2 1 4 0 0 0 0 0 0 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Artiom Sadrietdinow ŚR 2 1 1 0 3 0 0 0 0 0 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Dienis Sierguszkin PS 1 2 1 1 3 0 0 0 0 0 1 1 0 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#16 Bartosz Skólmowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Artiom Smirnow LO 0 0 0 0 0 0 12 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Władisław Sokołow LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#46 Patrik Spěšný B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Jegor Szkodienko LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Aleksandr Wołżankin LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Mateusz Zieliński LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Miroslav Kopřiva B 5 4.62 39 39 0 0 0 0 87.18 64:55 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0