22:11 2 min. Kamil Paszek #91 Zahaczenie
27:19 2 min. Dienis Sierguszkin #8 Uderzanie kijem
57:27 2 min. Martin Čakajík #24 Trzymanie przeciwnika
Koniec meczu!
60 min- Rahm! Pięknie ratuje Gieksę. Pusta bramka. Speszny w boksie.
58 min- KH Energa zagra w przewadze! Czy coś tu się jeszcze wydarzy?
57 min- GOOOL 3:1! Składna akcja przyjezdnych i Jaworski z najbliższej odległości pakuje krążek w siatce!
55 min- Fraszko! Idealna okazja, ale przestrzelił torunianin. Jak się takich okazji nie wykorzystuje to nie można myśleć o wygranej.
53 min- Próbuje Energa zdobyć bramkę, ale teraz uwolnienie.
50 min- Strzał z dystansu Paszka. Odbija Speszny.
48 min- Kontroluje mecz katowicka Gieksa. Tempo wyraźnie spadło. Ambitnie walczą goście, ale brakuje skuteczności.
45 min- Fraszko z bekhendu! Prosto w Rahma. Co się dzieje z Gieksą?
44 min- Sadrietdinow! Rosjanin z pierwszego, tuż obok lewego słupka!
43 min- Raz po raz próbują goście, ale strzały są niecelne.
42 min- Próbował Fraszko, ale dobrze utrudnił mu życie obrońca i napastnik Torunia nie oddał strzału.
41 min- Zaczynamy trzecią odsłonę.

Przerwa.
40 min- Powinno być 3:1! Dwukrotnie Sadrietdinow, miał nawet odsłoniętą bramkę, dobijał Pozdjankow, ale Rahm wychodzi obronną ręką.
38 min- Pozdjankow do Sadrietdinowa, ten zablokowany przez obrońcę.
37 min- Zieliński ostro potraktowany przez Da Costę. Nie ma kary, ale ucierpiał obrońca KH Energi.
36 min- Jerjomienko! Ładnie wjechał w korytarz pomiędzy defensorami gospodarzy, strzał z pełnego zamachu, ale obok bramki!
35 min- Wielbłąd Kozłowa za własną bramką. Próbował to wykorzystać Franssilla, ale tylko boczna siatka.
35 min- Kozłow wrzucił z niebieskiej. Pewnie chwyta krążek Rahm.
33 min- Uski do Paszka, ten próbował strzału między parkanami, ale świetnie zareagował bramkarz Energi.
32 min- Raz po raz krążek leci w stronę bramki strzeżonej przez Spesznego.
30 min- Goście w pełnym zestawieniu.
30 min- Dobrze Speszny broni podczas liczebnej przewagi gospodarzy.
28 min- Gieksa w przewadze po faulu Serguszkina.
27 min- Smirnow bliski zaskoczenia Rahma.
27 min- Dobra okazja dla Torunia, ale fatalnie Fraszko do Kalinowskiego, podał mu na łyżwę i uciekł krążek gościom.
26 min- Trochę chaosu na tafli i krążek ląduje poza taflą.
25 min- Da Costa! Dogodna okazja na czwartą bramkę, ale Francuz prosto w bramkarza.
25 min- Paszek już na lodzie.
24 min- Szkodenko do Kalinowskiego, ten miał trochę więcej miejsca. Strzelił, ale spokojnie łapie Rahm.
23 min- Paszek na ławce kar i goście zagrają w przewadze.
22 min- Już trzykrotnie musiał interweniować Speszny. Torunianie wybijają na uwolnienie.
21 min- Zaczynamy drugą tercję, od razu gospodarze w natarciu.

20 min- Tuż przed końcem tercji próbowali jeszcze gospodarze zdobyć czwartą bramkę, ale strzały Kolusza i Deveczki obok słupka.
18 min- Franssilla strzelał z dystansu, zasłonięty był Speszny, ale instynktownie odbija krążek.
17 min- Jaworski próbował z pełnego zamachu. Trafił prosto w nogi Cimzara.
15 min- Da Costa do Wajdy. Odbija krążek Speszny, jeden z obrońców wybija na uwolnienie.
14 min- Urwał się Pozdjankow. Strzał z bekhendu, ale obok słupka.
12 min- Fieofanow z bekhendu. Spokojnie łapie Rahm.
11 min- Serguszkin sam na sam! Świetnie broni Rahm!
11 min- Wysokim forecheckingiem atakują gospodarze, mają problemy Torunianie.
10 min- Dogranie do Fraszki, ale ten nie sięgnął krążka.
8 min- GOOL 3:0! Franssila obrócił się z krążkiem i wystrzelił pod poprzeczkę, Spesny usiadł na lód i górna część bramki zupełnie odsłonięta.
8 min- Cimzar! Minimalnie nad poprzeczką!
7 min- GOOOOL 2:0! Salmi wrzucił z niebieskiej, krążek chyba odbił się jeszcze po drodze od jednego z obrońców i zmylił bramkarza Torunia. Bramka zapisana Michalskiego, który trącił krążek.
6 min- Strzela z bulika Wołżankin. Odbija do boku Rahm.
4 min- Makkonen z półobrotu! Odbija Speszny.
3 min- Kontra gości. 2 na 1, strzela Kalinowski! Odbija krążek Rahm!
2 min- GOOL 1:0! Fatalny błąd Spesznego. Paszek strzelił z bulika po lodzie i czeski bramkarz wpuścił krążek pomiędzy parkanami.
1 min- Gramy! Krążek dla Katowic.

Zawodnicy już meldują się na tafli. Za chwilę zaczynamy spotkanie 8. kolejki.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html