1:2 d. (0:1, 1:0, 0:0, d. 0:1) Zakończony
17:00
I runda / 11. kolejka
0:1 Emil Švec #62 ( Jakub Worwa #12, Jussi Nättinen #19 ) 5/5 19:38
1:1 Sebastian Kowalówka #12 ( Aleksiej Trandin #87 ) 5/5 21:08
1:2 Krystian Dziubiński #61 ( Jason Seed #88, Jussi Nättinen #19 ) (+1) 4/3 64:58
64:16 2 min. Gregor Koblar #9 Zahaczenie
65. min - GOOOL! 1:2! Dziubiński dobija strzał Seeda. Dwa punkty jadą do Nowego Targu
65. min - Ofiarnie bronią się oświęcimianie.
65. min - Koblar łapie karę w tercji ataku. Czas dla Podhala.
64. min - Wanat! Miał dobrą okazję, by pokonać Odrobnego. Wiedźmin jest w świetnej formie.
63. min - Kalan wzdłuż bramki do Themara! Ten nie zdołał ponieść krążka.
62. min - Trandin oddał strzał, Przygodzki starał się dobić. Sędzia przerwał akcję, choć Odrobny nie nakrył krążka. Gwizdy na trybunach, bo nowotarska bramka była pusta.
61. min - Dziubiński w sytuacji sam na sam z Saundersem! Broni Kanadyjczyk.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Dogrywka.
59. min - Wrzutka Zatki, przekierowanie krążka przez Protasenję. Odrobny świetnie broni.
59. min - Zaczyna pachnieć dogrywką.
58. min - Nowotarżanie bez większego trudu obronili osłabienie.
57. min - Na razie słabo wygląda ten okres gry w przewadze w wykonaniu gospodarzy.
56. min - Kara dla Mrugały. Ogromna szansa dla oświęcimian.
55. min - Trandin ładnie minął obrońców, jednak uderzył wprost w Odrobnego.
54. min - Krzemień! Miał znakomitą okazję, by pokonać Odrobnego.
53. min - Wanat do Protasenji! Uderzenie rosłego Białorusina! Krążek wędruje obok bramki.
52. min - Trandin! Dwa kąśliwe strzały, ale Odrobny jest dzisiaj w świetnej formie.
51. min - Świetne dogranie Kalana do Themara. Ten znalazł się przed Odrobnym, ale go nie pokonał.
50. min - Piękna akcja Luży, który przejechał z krążkiem całą taflę. Jego uderzenie z bekhendu obronił Odrobny.
49. min - Głośny doping oświęcimskich kibiców.
48. min - Koblar efektownie przedarł się przez nowotarską obronę.
47. min - Themar! W swoim stylu uderzył z nadgarstka. Znów jednak niecelnie.
45. min - Dobrze się ogląda to spotkanie. Szybkie tempo i akcja za akcję.
44. min - Dużo odważniej grają górale.
44. min - Koblar z nadgarstka! Broni Odrobny.
43. min - Franek z bekhendu. Niecelny strzał.
41. min - Neupauer opuścił ławkę kar. Pełne składy na tafli.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Unia przez 50 sekund w przewadze.

40. min - Znów krążek tańczył w polu bramkowym. Odrobny świetnie go nakrył.
39. min - Ale tylko przez moment. Kara dla Neupauera - podręcznikowy spóźniony atak ciałem.
39. min - Gramy w pełnych składach.
38. min - Nowotarżanie oddali kilka strzałów, ale Saunders jest mocnym punktem swojego zespołu.
37. min - Kara dla Luży. Podhale znów przewadze.
35. min - Franek oddał niesygnalizowany strzał, krążek odbił się od podstawy bramki.
35. min - Gramy w pełnych składach.
34. min - Seed z niebieskiej! Zmiana kierunku lotu krążka i słupek ratuje Saundersa! Nowotarżanie już wznieśli ręce do góry w geście triumfu.
33. min - Kolejna kara dla Unii. Tym razem Themar
32. min - Gramy w pełnych składach.
31. min - Nowotarżanie bez pomysłu na rozegranie przewagi.
30. min - Ambitnie bronią się gospodarze. Kalan z Koblarem ukradli 20 sekund!
30. min - Kara dla Noworyty.
29. min - Gramy w pełnych składach.
28. min - Unia sprawnie założyła zamek. Brakuje jednak wykończenia.
27. min - Krążek tańczy w polu bramkowym Podhala! Nie ma gola.
27. min - Kara dla nowotarżan. Nadmierna liczba graczy na lodzie.
26. min - Z każdą minutą przewaga Unii coraz większa.
25. min - Zatko! Broni "Wiedźmin".
24. min - Themar do Kalana. Uderzenie, ale Odrobny zdążył się przemieścić.
23. min - Unia ruszyła do ataku. Coraz groźniej robi się pod bramką Podhala.
22. min - GOOOL! 1:1! Kowalówka na raty pokonuje Odrobnego.

20. min - GOOOL! 0:1! Szvec pokonuje Saundersa precyzyjnym uderzeniem z nadgarstka. Gol do szatni.
20. min - Wanat seria zwodów w tercji rywala. Zatrzymał go dopiero trzeci rywal.
18. min - Podhale szuka swoich szans w kontrach.
17. min - Oświęcimianie na razie nie potrafią udokumentować swojej przewagi i zdobyć gola.
16. min - Ładne dogranie Kalana, Koblar znalazł się w korytarzu między bulikami. Sęk w tym, że nie trafił w krążek. Jęk zawodu na trybunach.
15. min - Niezłe tempo tego spotkania.
14. min - Pettersson! Kąśliwe uderzenie, ale Saunders broni.
14. min - Luza leży na linii niebieskiej. Sędziowie orzekli, że nie było faulu.
13. min - Nattinen znalazł się przed Saundersem! Uderzył z pełnego zamachu, ale kanadyjski golkiper złapał krążek wykonując efektowny szpagat.
13. min - Wanat urwał się obrońcom. Uderzył, ale Odrobny zdołał złączyć parkany.
12. min - Franek z nadgarstka! Obok bramki.
11. min - Gramy w pełnych składach.
11. min - Słoweńskie trio efektownie wymieniło krążek. Uderzenie Pretnara. Wiedźmin "przestrzelony", zabrakło kogoś na dobitkę.
10. min - Oświęcimianie rozgrywają zamek. Odrobny jest świetnie dysponowany.
9. min - Kara dla Mrugały.
8. min - Themar znalazł się przed Odrobnym. Uderzał w kierunku okienka nowotarskiej bramki. Świetnie "Wiedźmin".
8. min - Piotrowicz z rywalem na plecach zjechał do środka. Uderzenie z bekhendu! Broni Odrobny.
7. min - Krzemień wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka. Bramkarz Podhala efektownie broni.
6. min - Szarotki nie zagroziły jeszcze oświęcimianom.
5. min - Wanacki kąśliwie z bulika. Odrobny zdołał w porę zareagować.
4. min - Kalan ładnie wjechał do nowotarskiej tercji, zmieszał i dograł do Themara. Słowacki napastnik nie zdołał oddać strzału.
3. min - Optyczna przewaga biało-niebieskich.
2. min - Wanat wychodził na czystą pozycję, ale dogranie Protasenji zbyt mocne.
1. min - Kąśliwy strzał Pretnara, instynktownie obronił Odrobny. Próba dobitki w wykonaniu Themara. Zablokowana.
1. min - Zaczynamy.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

#9 Gregor Koblar LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0