17:00
II runda / 13. kolejka
1:0 Bartosz Fraszko #95 5/5 04:17
1:1 Miroslav Zaťko #6 ( Anatolij Protasenja #16 ) 5/5 07:02
1:2 Sebastian Kowalówka #12 ( Aleksiej Trandin #87, Martin Przygodzki #11 ) 5/5 27:47
59:46 2 min. Bartosz Fraszko #95 Zahaczenie
Koniec meczu. Trzy punkty dla oświęcimian.
60. min - Będzie kara dla torunian! Oświęcimianie mają 14 sekund, by podwyższyć prowadzenie.
57. min - Protasenja! Broni Speszny!
56. min - Wołżankin! Starał się zaskoczyć Saundersa strzałem w krótki róg. Kanadyjczyk na posterunku.
56. min - GOOOL! 1:4! Koblar wjechał do tercji, zostawił gumę Trandinowi, a ten wypalił z nadgarstka.
53. min - Wracamy po drobnych problemach. Wynik pozostał bez
zmian.
52. min - Bezuszka uderzony kijem w twarz. Sędziowie nie dopatrzyli się w tej sytuacji faulu.
50. min - Kolejna próba wymuszenia faulu. Nie taki hokej chcemy oglądać.
49. min - Unia szuka swoich szans w kontratakach.
47. min - Kalinowski znów daje przykład marnej gry aktorskiej. Panie Michale gra pan w hokeja, a nie w piłkę nożną :).
46. min - Kalan ładnie wjechał do tercji i dograł do Themara! Ten pociągnął z nadgarstka, ale Speszny obronił ten strzał.
45. min - Pozdjankow! Nieczysto trafił w krążek. Kolejna wyśmienita okazja dla torunian.
43 min - Fraszko! Indywidualna akcja, ale tym razem nie udało mu się pokonać Clarka Saundersa.
42. min - Torunianie odważnie ruszyli do przodu. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak mają dwie bramki straty.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Speszny leżał na lodzie, Kowalówka miał za mało miejsca, by oddać strzał na bramkę.
39. min - Unia znów skutecznie się wybroniła.
38. min - Fraszko! Dobra próba, ale oświęcimski bramkarz zdążył się przemieścić.
37. min - Kolejna kara dla Unii. Łukasz Krzemień wędruje na przymusową odsiadkę.
37. min - Wanat ładnie uderzył z ostrego kąta. Speszny z problemami.
36. min - GOOOL! 1:3! Ładnie krążek wymienili Kalan i Koblar. A Themar pakuje krążek do siatki
35. min - Torunianie szukają wyrównującego gola, ale na razie idzie im jak po grudzie.
34. min - Kalinowski wymienił gumę z Mingem. Uderzył, ale świetnie Saunders.
33. min - Torunianie większe zagrożenie pod oświęcimską bramką wówczas, gdy ich rywale grają w pełnych składach.
32. min - Nic nie wskórali gospodarze. Zatko jest już na lodzie.
31. min - Oświęcimianie dobrze się bronią.
30. min - Ależ nurkowanie Kalinowskiego! Sędziowie dali się nabrać napastnikowi gospodarzy i odesłali Miroslava Zatkę na ławkę kar. Zachowanie podobne do tych z piłkarskich boisk...
30. min - Wanat wzdłuż bramki do Protasenji. Białoruski olbrzym nie trafił czysto w krążek.
29. min - Pozdjankow! To mógł być wyrównujący gol. Fatalnie przestrzelił
28. min - GOOOOL! 1:2! Zamieszanie pod toruńską bramką. Do gumy dopadł Kowalówka, który objechał posterunek Spesznego i uderzeniem od zakrystii zdobył drugiego gola.
27. min - Akcja za akcję, ten mecz może się podobać.
26. min - Raszka! Był o krok od pokonania Spesznego.
26. min - Fraszko do Mingego! Ten nie trafił czysto w krążek. Jęk zawodu na trybunach.
25. min - Bardzo aktywny jest dzisiaj słoweński defensor. Przed chwilą przejął gumę na niebieskiej, oddał strzał. Zabrakło kogoś na dobitkę.
25. min - Pretnar jest już na lodzie. Gramy więc w pełnych składach.
24. min - Torunianie słabo rozegrali tę przewagę.
23. min - Trandin przeprowadził kontrę. Uderzył z nadgarstka, ale niecelnie.
23. min - Kara dla Prentara. Torunianie znów zagrają w przewadze.
22. min - Themar! Kolejne uderzenie w wykonaniu słowackiego skrzydłowego.Kolejny raz niecelne.

20. min - Kowalówka uderzał równo z syreną. Niecelnie.
19. min - Ładnie do akcji ofensywnej podłączył się Pretnar. Zawinął z nadgarstka, ale Speszny odbił gumę.
19. min - Fraszko! Szukał sposobu na Saundersa, ale oświęcimski bramkarz nie dał się pokonać.
18. min - Szkodenko! Saunders łapie gumę.
18. min - Luża wybija krążek z własnej tercji i kradnie cenne sekundy.
18. min - Uderzenie Pozdjankowa zablokowane.
17. min - Torunianie na razie w tej przewadze nie zagrozili.
17. min - Kara dla Wanackiego.
16. min - Trandin! Kolejny raz sprawdził czujność bramkarza Stalowych Pierników.
15. min - Wołżankin! Bardzo dobra próba rosyjskiego napastnika, ale Saunders popisał się świetną interwencją.
14. min - Serguszkin do Sadrietdinowa, ale ten nie trafił czysto w krążek. Świetną okazję na zdobycie gola diabli wzięli.
14. min - Trandin! Ładnie pociągnął z nadgarstka. Bramkarz torunian jest na posterunku.
13. min - Luża z niebieskiej wrzucił krążek, a Trandin pracujący na bramkarzu starał się przekierować gumę do siatki.
13. min - Raszka wypalił z bulika! Broni Speszny.
12. min - Pretnar dobrze dograł do Protasenji, ten zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i koniec końców naciskany przez rywala uderzył niecelnie.
11. min - Niezłe tempo tego meczu.
10. min - Kowalówka do Themara, ten użył swojej najmocniejszej broni, czyli strzału z nadgarstka. Krążek uderzony niecelnie.
9. min - Na razie wyrównany mecz oglądamy w Toruniu.
8. min - Kalinowski objechał bramkę i starał się uderzyć z nadgarstka.
8. min - GOOOL! 1:1! Potężne uderzenie Zatki, a zasłonięty przez Protasenję Speszny przepuścił krążek do bramki
7. min - Zatko ładnie podłączył się do akcji ofensywnej. Uderzył, ale Speszny broni.
6. min - Kalan próbował indywidualnej akcji. Minął dwóch rywali, trzeciego już nie zdołał.
5. min - GOOOL! 1:0! Fraszko przejął krążek pod bandą i pojechał na samotne spotkanie z Saundersem. Zwód na bekhend, guma w sieci
4. min - Pretnar! Szukał strzału, ale został zablokowany.
3. min - Na razie sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
2. min - Dołęga! Dostał dobre podanie od Wołżankina, ale fatalnie przestrzelił.
2. min - Głośny doping w Toruniu, ale oświęcimskich kibiców.
1. min - Themar z nadgarstka! Speszny broni.
1. min - Zaczynamy!
Spotkanie poprzedziła minuta ciszy ku czci Mariana Grocholewskiego, wieloletniego pracownika toruńskiego MOSiRu.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html