24:43 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
25:56 2 min. Henrich Jabornik #27 Atak łokciem
26:00 2 min. Māris Jass #3 Uderzanie kijem
39:59 4 min. Dominik Paś #14 Wysoko uniesiony kij
47:57 2 min. Henrich Jabornik #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:57 2 min. Henrich Jabornik #27 Ostrość
51:42 2 min. Oliver Paczkowski #51 Ostrość
51:42 2 min. Dominik Jarosz #98 Ostrość
56:33 2 min. Henrich Jabornik #27 Atak kijem trzymanym oburącz
56:38 2 min. Marcin Wróbel #34 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:46 2 min. Dominik Paś #14 Przeszkadzanie
- 55 min. - Kasperlik sam przed Bernardem ale ten lepszy od napastnika JKH.
- 52 min. - Paczkowski zaatakował przy bandzie Jarosza, ale o dziwo sędzia dwóch zawodników wysyła na ławkę kar ...
- 51 min. - Zablokowany Urbanowicz tuż przed pustą bramką!
- 49 min. - Z niebieskiej Krokosz, odbija Marek - próbował Piper dobić ale niecelnie.
- 48 min. - Sarna z Jabornikiem zaczęli się przepychać, sędzia powstrzymał agresywnego zawodnika gospodarzy. Długa narada sędziów i rozmowy z trenerem Kalaberem. Przedłuża się ta sytuacja.
- 44 min. - Paś poluje na hat-tricka, ale z dwóch metrów prosto w bramkarza!
- 43 min. - GOL! 1-6! Urbanowicz z bliska pokonuje Bernarda.
- 43 min. - Kasperlik sam przed Bernardem, próbował z backhandu - ale bramkarz lepszy.
- 41 min. - Sam na sam Dominik Jarosz, ale nie potrafił pokonać Bernarda.
- 40 min. - Równo z syreną kończącą drugą tercję karę 4 minut za wysoki kij ukarany został Paś.

- 40 min. - Z lewej strony nadjechał Urbanowicz, ale prosto w bramkarza.
- 39 min. - GOL! 1-5! Spod niebieskiej Michałowski, zasłonięty wydawał się Bernard i przepuszcza gumę.
- 38 min. - Podanie do Kondraszowa pod bramkę, ten uderza z pierwszego krążka prosto do raka bramkarza. Dobre ostatnie minuty w wykonaniu Janowa, który o dziwo przeważa.
- 37 min. - Syrojeżkin z daleka, łapie Marek.
- 34 min. - GOL! 1-4! Niedźwiedź wypuścił Sarnę sam na sam, a ten ostatkiem siły pokonał strzałem między parkanami Davida Marka!
- 31 min. - Słupek po strzale Urbanowicza.
- 30 min. - Pelaczyk obrócił się w polu bramkowym i skierował gumę do bramki. Ale sędzia nie uznaje bramki wskazując spalonego.
- 26 min. - Dwie kary dla hokeistów z JKH, lecz przed dwie minuty Naprzód nie zagroził bramce Marka a nawet stracił gumę źle podając na uwolnienie.
- 26 min. Skrodziuk w dogodnej sytuacji, ale faulowany.
- 24 min. - Na ławce kar gospodarze za nadmierną ilość graczy na lodzie.

- 18 min. - Mocny strzał Krokosza spod niebieskiej, mrozi w parkanach Marek.
- 15 min. - GOL! 0-4! Urbanowicz tym razem lokuje gumę w bramce, wykorzystał okres gry w przewadze.
- 13 min. - Na ławkę kar siada Krokosz
- 11 min. - GOL! 0-3! Michałowski zza bramki idealnie do Pasia a ten z bliska pokonał Bernarda!
- 8 min. - Uderzenie Ksiondza broni Marek.
- 7 min. - GOL! 0-2! Kasperlik wjechał sprzed bulika przed bramkę i po długim rogu po indywidualnej akcji pokonał Bernarda.
- 5 min. - 3 na 1 kontra JKH w osłabieniu, ale pogubili się w tym wszystkim.
- 4 min. - Michał Rybak, ale niecelnie.
- 2 min. - GOL! 0-1! Paś uderzył z wysokości bulika stojąc na przeciw bramki pod samą poprzeczkę!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj