11:37 4 min. Mateusz Ubowski #11 Wysoko uniesiony kij
14:31 2 min. Remigiusz Gazda #20 Atak kijem trzymanym oburącz
34:35 2 min. Michał Domogała #6 Atak kolanem
38:14 2 min. Michał Domogała #6 Uderzanie kijem
43:07 2 min. Dawid Wróblewski #14 Trzymanie przeciwnika
57:10 2 min. Patryk Gosztyła #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:50 2 min. Jegor Fieofanow #84 Zahaczenie
60 min. Koniec meczu.
60 min. Kara dla Fiefoanowa na dziesięć sekund przed końcem meczu za zahaczenie.
58 min. - GOOOOL - 10:0! Torunianie rozgrywają zamek i krążek w siatce umieszcza po raz kolejny Dienis Sierguszkin!.
58 min. Kara dla Kadry PZHL. Dwie minuty otrzymuje Patryk Gosztyła za spowodowanie upadki przeciwnika.
57 min. - Podanie do Bartosza Fraszki, jednak ten nie opanował krążka. W posiadaniu goście.
55 min. Silny strzał Piotrowskiego z niebieskiej linii, ale krążek ląduje z dala od toruńskiej bramki.
52 min. Akcja Luszniaka, ale niedokładnie podawał. W posiadaniu krążka torunianie.
51 min. Strzał Sadrietdinowa odbija parkanem Miarka.
50 min. - GOOOL - 9:0! Pierwsze trafienie w tym spotkaniu zalicza Jakub Jaworski.
47 min. GOOOL - 8:0! Skólmowski do Naparły, który skierował krążek do siatki strzałem w dalszy słupek bramki. Miarka kompletnie zaskoczony w tej sytuacji.
46 min. - Igor Augustyniak próbował zaskoczyć Koitmę, jednak ten pewnie broni.
46 min. - Goście grają w pełnym zestawieniu.
44 min. - Kolejna kara dla gości. Dwie minuty otrzymuje Dawid Wróblewski za trzymanie.
43 min. - Akcja Dominika Olszewskiego, w ostatniej chwili uprzedza go obrońca drużyny Kadry PZHL.
42 min. - Z ostrego kąta próbówał uderzać Sadrietdinow, parkanem interweniuje Miarka.
41 min. - Silny strzał spod niebieskiej linii oddaje Adrian jaworski, jednak broni Maciej Miarka.
41 min. - Przed nami ostatnie dwadzieścia minut środowego spotkania w Toruniu.

Strzały: 27-2 (42-6)
40 min. - Koniec II tercji.
39 min. - Ponownie na ławce kar ląduje Michał Domogała. Tym razem młody zawodnik Kadry otrzymał dwie minuty za uderzanie kijem.
38 min. - Strzał na bramkę oddaje Remigiusz Gazda, ale strzał był za lekki i pewna interwencja golkipera gości.
37 min. - GOOOOL - 7:0! Swoją pierwszą bramkę w srdowym spotkaniu strzałem po lodzie zdobywa Jegor Fieofanow, a zagrywał mu krążek Dimitri Kozłow.
36 min.- Swoich sił tym razem próbował Skólmowsiki, krążek ląduje dobre kilkanaście centymetrów od bramki.
35 min. - Jeriomienko, ale jego silny strzał ląduje obok słupka bramki Miarki.
33 min. - Sadietdinow daleko obok bramki drużyny gości.
31 min. - Fraszko do Kalinowskiego, ale ten kieruje krążek nad poprzeczką.
30 min. - GOOOOL - 6:0! Strzelcem bramki Dimitri Kozłow.
29 min. - Mariusz Piotrowski uderzał, broni bramkarz gospodarzy!
28 min. - Gazda z lewego bulika, ale krążek ląduje daleko od bramki.
27 min. - Jan Krzyżek nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Estończyka.
26 min. - Udana interwencja Villema- Henrika Koitmy. Aplauz publiczności na toruńskim lodowisku.
25 min. - GOOOOL - 5:0! Worek z golami rozwiązał się na dobre. Po raz drugi w tym spotkaniu bramkarza gości pokonuje Jarosław Dołęga.
25 min. - Wykluczenie dla gości. Dwie minuty otrzymuje za atak kolanem Michał Domogała.
24 min. - GOOOL - 4:0! Strzelcem czwartego gola Michał Kalinowski, który z najbliższej odległosci pokonuje golkipera gości.
24 min. - Strzał Wróblewskiego broni parkanami Koitmaa.
23 min. - Próbował Szkodienko, jednak niecelnie.
22 min. - Nieczyste uderzenie końcówką kija Sadrietdinowa i krążek ląduje daleko od bramki.
21 min. - Składna akcja Stalowych Pierników, Fraszko obok bramki strzeżonej przez Macieja Miarkę.
21 min. - Początek drugiej terrcji. Pierwsze wznowienie dla gości.

Strzały: 15-4.
20 min. - Koniec I tercji.
20 min. - Groźna akcja gości, ale czujnie w bramce Koitmaaa.
19 min. - Kadra PZHL na pozycji spalonej.
18 min. - GOOOL - 3:0! Strzałem pod lewy słupek bramki po lodzie bramkę zdobywa Jarosław Dołega po podaniu Bartosza Fraszki.
17 min. - Torunianie występują w pełnym zestawieniu.
16 min. - Bliski strzelenia bramki Sadrietdinow, ale broni Miarka.
15 min. - Kara dwóch minut dla Remigiusza Gazdy za atak kijem trzymanym oburącz.
14 min. - GOOL - 2:0! Wynik podwyższa Jegor Szkodienko.
13 min. - Nieceplne podanie Lusznia do Wróblewskiego. Dobra akcja gości.
12 min. - Kara dla gości. Cztery minuty za zagranie wysokim kijem otrzymał Mateusz Ubowski.
11 min. - Silny strzał spod niebieskiej linii Kozłowa broni bramkarz gości.
11 min. - Niecelne podanie Kalinowskiego do Zielińskiego, mogło być groźnie.
10 min. - Kolejna okazja dla toruniani, tym razem nieznacznie pomylił się Bartosz Fraszko.
9 min. - GOL - 1:0! Wynik spotkania otwiera po zamieszaniu pod bramką Miarki, Dienis Sierguszkin.
8 min. - Szkodenko po lodzie, krążek mija dobre kilka centrymetrów od bramki
8 min. - Torunianie przeważają, ale póki co brakuje skuteczności.
7 min. - Zamieszanie pod bramką gości, ale nadal bez zmiany rezultatu w Toruniu.
6 min. - Gol dla torunian, ale sędziowie odgwizdują spalonego w polu bramkowym.
5 min. - Silny strzał z niebieskiej lini Jeriomienki broni Miarka.
5 min.- Zieliński ze środka, broni golkiper gości.
3 min. - Świetną okazję miał Piotr Naparło, który wyjechał sam na sam z bramkarzem., ale kieruje krążek z dala od bramki strzeżonej przez Macieja Miarkę.
2 min. - Strzalł Sadrietdinowa zablokowany.
1 min. - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
W bramce KH Energi Koitmaa, w zespole Kadry PZHL Miarka.

Ostatnie narady w obu ekipach, za moment pierwszy gwizdek.

Witamy z Tor-Toru , gdzie za kilka chwil początek spotkania 22. kolejki pomiędzy KH Energą Toruń a Kadrą PZHL U-23.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Villem-Henrik Koitmaa B 0 0.00 9 9 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0