Rozgrywki: 2019/20 - Ekstraliga: Regularny
2:3 (0:1, 0:0, 2:2) Zakończony
2019-11-03
17:00
II runda / 18. kolejka
0:1 Radosław Sawicki #18 ( Dominik Jarosz #98, Maciej Urbanowicz #92 ) 5/5 15:37
0:2 Artem Iossafov #71 ( Patryk Matusik #24, Jesse Rohtla #11 ) (+1) 5/4 45:07
0:3 Martin Kasperlík #82 ( Henrich Jabornik #27 ) 5/5 47:26
1:3 Jussi Makkonen #25 ( Tuukka Rajamäki #23, Marcin Kolusz #20 ) (+1) 5/4 50:46
2:3 Nestori Lähde #14 ( Miika Franssila #17, Teddy Da Costa #77 ) (+1) 5/4 58:04
11:40 2 min. Radosław Nalewajka #22 Zahaczenie
35:49 2 min. Jussi Makkonen #25 Atak kijem trzymanym oburącz
43:07 2 min. Mateusz Michalski #69 Zahaczenie
50:13 2 min. Henrich Jabornik #27 Wysoko uniesiony kij
55:11 2 min. Māris Jass #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:14 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Zahaczenie
Koniec. Komplet punktów dla JKH i awans do finału Pucharu Wyszehradzkiego.
60. min - Da Costa! Świetnie broni Raszka.
60. min - Jastrzębianie ofiarnie się bronią.
60. min - Kocioł pod jastrzębską bramką po uderzeniu Rajamakiego!
59. min - Franssila kolejny raz z niebieskiej. Tym razem niecelnie.
59. min - GOOOL! 2:3! Sędziowie uznają bramkę.
59. min - Franssila z niebieskiej, gumę do bramki przekierował Kolusz. Mamy drugiego gola dla gospodarzy? O tym po analizie wideo zdecydują sędziowie.

58. min - Czas dla JKH.
58. min - Rajamaki uderzył z bulika. Dobrze broni
57. min - Próba Deveczki! Ofiarnie bronią się jastrzębianie.
57. min - Kara dla Urbanowicza. Katowiczanie przez 57 sekund będą grać w podwójnej przewadze.
56. min - Kolusz przewrócony przez Jassa. Kolejna kara dla JKH.
55. min - Szybka kontra katowiczan, ale koncertowo zepsuta...
54. min - Jastrzębianie nastawieni na kontry. Trzeba przyznać, że dobrze blokują dostęp do swojej bramki.
53. min - Wrzutka Da Costy! Broni Raszka.
52. min - Katowiczanie ruszają do ataku. Coraz groźniej pod bramką Raszki.
51. min - GOOOL! 1:3! Katowiczanie wykorzystują przewagę. Na listę strzelców wpisuje się Makkonen.
51. min - Kolusz uderzył potężnie, ale nad bramką.
51. min - Kara dla jastrzębian! Henrich Jabornik odpocznie przez dwie minuty.
50. min - Risto Dufva bierze czas. Katowiczanie muszą teraz zaryzykować i postawić na tak.
49. min - Jaśkiewicz! Huknął z niebieskiej, ale Raszka broni jego strzał.
48. min - GOOOL! 0:3! Błąd katowickich defensorów wykorzystał Kasperlik! Jak mawiał klasyk - jest już po gołębiach.
47. min - Zerwał się doping katowickich kibiców. "Hej GieKSa gol" - niesie się po trybunach.
46. min - GOOOL! 0:2! Matusik uderzył z niebieskiej, gumę przekierował Iossafov i mamy drugiego gola dla jastrzębian
45. min - Rohtla! Starał się zmieścić gumę w krótkim rogu Robina Rahma.
44. min - Wrzutka Pasia. Górny próbował przekierować gumę do siatki.
44. min - Będzie kara dla katowiczan, a konkretnie dla Michalskiego.
43. min - Protesty kibiców, którzy chcą przekazać, że Raszka celowo poruszył bramkę i należą mu się dwie minuty.
42. min - Franssila z ostrego kąta, ale kolejny raz dobra interwencja Raszki.
41. min - Makkonen chciał zmieścić gumę w krótkim rogu.
41. min - Michalski! Miał dobrą okazję, ale posłał gumę wprost do raka Raszki.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Na razie Ondrzej Raszka marznie. Długo nie był zatrudniany.
38. min - Makkonen jest już na lodzie.
38. min - Jass dwa razy wrzucił krążek. Gdyby Jarosz zdołał złożyć się do dobitki, pewnie mielibyśmy kolejnego gola.
37. min - Iossafov! Huknął z pierwszego krążka. Rahm zdołał odbić krążek.
36. min - Kara dla Makkonena. Trzeba przyznać, że był to kompletnie niepotrzebny faul.
35. min - Sporo twardej, męskiej gry.
34. min - Jass! Ładnie wyjechał zza bramki i starał się pokonać Rahma.
33. min - Trzy wygrane wznowienia przez katowiczan. Każde kończyło się szybkim strzałem. Raszka nie dał się pokonać.
32. min - Sędziowie też dają pograć. Nie podchodzą w sposób aptekarski do swoich obowiązków.
31. min - Akcje przenoszą się spod jednej bramki na drugą.
30. min - Niezłe tempo tego meczu.
29. min - Typowy mecz walki.
27. min - Salmi z niebieskiej! Zasłonięty Raszka miał problem z pewną interwencją, gdyby Kolusz zdołał dobić, to mielibyśmy pierwszego gola dla katowiczan.
26. min - Rajamaki kilka sztuczek technicznych, ale uderzenie dalekie od ideału.
25. min - Teraz częściej przy krążku są jastrzębianie. Lepiej rozbijają akcje rywali.
23. min - Błąd Deveczki i wielka szansa dla jastrzębian. Potknięcie słowackiego defensora naprawia Rahm, broniąc uderzenie Iossafova.
22. min - Katowiczanie znów starają się grać agresywnie.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Deveczka wrzucił gumę z niebieskiej. Krążek odbił się od łyżwy jastrzębskiego defensora i momentalnie dopadł do niego Da Costa. Uderzenie reprezentanta Francji zablokowane.
19. min - Katowiczanie grają niedokładnie. Dużo niepotrzebnych strat.
17. min - Uski po przejechaniu linii niebieskiej od razu oddał strzał. Dobrze broni Raszka.
16. min - GOOOL! 0:1! Ładna akcja gości. Jarosz wzdłuż bramki do Sawickiego, a ten pokonał Rahma.
16. min - Makkonen z bekhendu! Broni Raszka.
15. min - Ładnie przedzierał się Kasperlik, jednak uderzył niecelnie.
15. min - Gramy w pełnych składach.
14. min - Uski! Jak on tego nie strzelił? Raszka leżał już na lodzie. Wystarczyło dobrze przymierzyć.
14. min - Da Costa starał się złapać Raszkę na przemieszczeniu. Rosły golkiper zdążył się przemieścić. Przy okazji poruszył bramkę, więc gra musi zostać przerwana.
13. min - Podopieczni Roberta Kalabera wyrzucają krążek z własnej tercji i kradną cenne sekundy.
13. min - Deveczka wrzucał z niebieskiej, z powietrza dobijał Makkonen. Nie ma gola.
12. min - Kara dla Radosława Nalewajki. Szansa dla katowiczan na objęcie prowadzenia.
12. min - Franssila pociągnął z nadgarstka. Broni Raszka.
11. min - Jarosz do Urbanowicza, ten uderzył bez przyjęcia. Niecelnie.
10. min - Jeszcze Paś sprawdził czujność Rahma. Póki co w Katowicach bez bramek.
10. min - Jass! Ładnie przedarł się przed katowicką obronę, ale uderzenie Łotysza niecelne.
8. min - Błąd Wajdy! Do krążka doszedł Kulas, ale trafił w Franssilę.
7. min - Sporo walki pod bandami. Ale tak będzie wyglądał dzisiejszy mecz.
5. min - Jastrzębianie jak na razie nie zagrozili Robinowi Rahmowi. Są nastawieni na kontry.
4. min - Na razie optyczna przewaga katowiczan. Widać, że chcą szybko napocząć rywali.
3. min - Wajda sytuacyjne uderzenie, ale Raszka był na posterunku.
3. min - Teraz ładna akcja katowiczan. Pomknął prawym skrzydłem Turtianen, uderzył z nadgarstka, ale Raszka świetnie interweniuje.
2. min - Wrzutka Franssili! Niepewna interwencja Raszki.
1. min - Na razie częściej przy krążku są katowiczanie.
1. min - Zaczynamy spotkanie.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj