II runda / 19. kolejka
07:20 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
15:32 2 min. Marcin Kolusz #20 Przeszkadzanie
19:57 2 min. Jegor Szkodienko #23 Przeszkadzanie
30:18 2 min. Jegor Szkodienko #23 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
34:17 2 min. Jegor Szkodienko #23 Zahaczenie
36:15 2 min. Teddy Da Costa #77 Zahaczenie
37:20 2 min. Michał Kalinowski #19 Wymuszanie kary (symulowanie)
37:20 2 min. Robin Rahm #30 Zahaczenie
43:54 2 min. Dienis Sierguszkin #8 Przeszkadzanie
49:57 10 min. Jegor Fieofanow #84 Kara za niesportowe zachowanie 10min
60 min. - Koniec meczu.
59 min. - Cimzar próbował zaskoczy bramkarza KH Energi, lecz ten pewnie wyłapuje krążek.
58 min. - Strzał da Costy z daleka broni Bojanowski.
58 min. - Przewaga przyjezdnych jest coraz bardziej widoczna.
55 min. - 1:4! Sędziowie zaliczają bramkę Krężołka . Katowiczanie powiększają przewagę.
55 min. - Zamieszanie wykorzystuje Patryk Krężołek !Sędziowie będą jednak sprawdzać to trafienie.
50 min. - Spięcie pod bandą przy boksie gospodarzy. W przepychance udział wzięli Fieofanow i Krężołek.
46 min. - Torunianie występują w pełnym składzie.
45 min. - Strzał Rajamakiego broni Bojanowski.
44 min. - Da Costa podcięty. Dwie minuty kary otrzymuje Sergiuszkin za przeszkadzanie.
44 min. - Sadriedtinow obok bramki Rahma.
43 min. - Spięcie pod bramką Bojanowskiego, ale obyło się bez wykluczeń. Na lodzie leżał Dusan Devecka
42 min. - Obie drużyny nie potrafią stworzyć klarownych sytuacji do zdobycia bramki.
41 min. - Rozpoczynamy trzecią tercję wtorkowego spotkania na Tor-Torze.

Strzały: 9-11 (14-24)
40 min, - Koniec drugiej tercji.
40 min. - Świetna interwencja Krzysztofa Bojanowskiego.
38 min. - Obustronne kary nałożone sędziów na Michała Kalinowskiego i Robina Rahma.
38 min. - Strzał Jerjemienki broni Rahm.
37 min. - Na ławkę kar ląduje Teddy da Costa za zahaczanie.
35 min. - Ponownie na ławce kar ląduje Szkodenko.
34 min. - Starzyński próbował podwyższyć wynik, ale z najbliższej odległości nie zdołał pokonać golkipera gospodarzy.
31 min. - 0:1! Wynik spotkania otwiera Oula Uski. Zalednie siedmiu sekund potrzebowali goście, aby podczas gry w przewadze pokonać do tej pory świetnie spisującego się Bojanowskiego.
31 min. - Kara dla gospodarzy. Dwie minuty otrzymuje Szkodenko za wyrzucenie krążka poza lodowisko.
29 min - Czas dla Jurija Czucha.
29 min. - Franssila nad poprzeczką bramki strzeżonej przez bramkarza gospodarzy.
28 min. - Strzał Sadrietdinowa broni Rahm.
27 min. - Jerjemienko obok bramki. W Toruniu nadal bez goli.
26 min. - Z problemami krążek po akcji gości wyłapuje Bojanowski.
25 min. - Trwa oblężenie bramki gości, ale świetnie spisuje się golkiper GKS-u Katowice.
24 min. - Świetna indywidualna akcja Bartosza Fraszki, ale lepszy Rahm.
23 min. - Próbował Michalski, ale lepszy w tej sytuacji Bojanowski.
22 min. - KH Energa w pełnym zestawieniu.
22 min.- Niecelne podanie Bartosza Fraszki do Michała Kalinowskiego.
22 min. - Da Costa do Kolusza, broni Bojanowski.
21 min. - Pierwsze wznowienie dla hokeistów gospodarzy.
21 min. - Torunianie niespełna dwie minuty drugiej tercji będą grać w osłabieniu.

Strzały: 5-13.
20 min. - Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Próbował jeszcze zawodnik GKS-u. Pewnie broni Bojanowski.
20 min. - Na lodzie leży Teddy da Costa. Sędziowie odgwizdali karę dla Szkodenki za przeszkadzanie.
19 min. - Zamieszanie pod bramką Bojanowskiego, ale obrońcy gospodarzy wystrzelili krążek ze swojej tercji.
18 min. - GKS Katowice gra w pełnym składzie. Torunianie potrafili stworzyć groźnej sytuacji podczas gry w przewadze,
17 min. - Spalony w polu bramkowym w tercji gości.
16 min. - Kara dla Marcina Kolusza za przeszkadzanie. Gracze z Torunia po raz pierwszy w tym spotkaniu będą grać z przewagą jednego zawodnika.
15 min. - Kolusz do Michalskiego, nie ma bramki dla Katowic.
12 min. - Bojanowski broni strzał Rajamakiego.
10 min. - Groźna akcja Bartosza Fraszki, lecz nie trafił do pustej bramki. Dużo szczęścia w tej akcji mieli zawodnicy z Katowic.
10 min. - Gospodarze występują w pełnym składzie.
8 min. - Kara dla KH Energi Toruń za nadmierną ilość zawodników na lodzie.
8 min. - Indywidualna akcja Turtiainena, ale zabrakło dokładności w tej akcji.
6 min. - Świetna okazja torunian. Silny strzał Sadrietdinowa broni Rahm.
6 min. - Uderzał Jeremienko, jednak górą golkiper gości.
4 min. - Strzał Da Costy zablokowany.
2 min. - Z niebieskiej lini uderzał Jeremienko, ale jego strzał był za lekki. Bez problemów atak toruńskiej drużyny powstrzymuje obrona GKS-u.
1 min. - Zablokowany strzał Tomasika przez obronę Stalowych Pierników.
1 min. - Wajda strzela obok bramki strzeżonej przez Krzysztofa Bojanowskiego.
1 min. - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

Na arenie dzisiejszych zmagań wyjechali także zawodnicy KH Energi Toruń, którzy chcą przełamać passę porażek.

Na lodzie pojawili się sędziowie dzisiejszego pojedynku. Po mału wyjeżdżają także hokeiści z Górnego Śląska.

Witamy z toruńskiego lodowiska Tor-Tor gdzie za klika minut rozpocznie się spotkanie 19. kolejki pomiędzy KH Energą Toruń a GKS-em Katowice.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj