03:14 2 min. Adrian Jaworski #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:49 2 min. Adrian Jaworski #11 Przeszkadzanie
19:29 2 min. Dienis Sierguszkin #8 Natarcie
24:24 2 min. Petr Chaloupka #24 Przeszkadzanie
35:58 2 min. Alexander Pettersson #17 Atak kijem trzymanym oburącz
44:34 2 min. Krystian Dziubiński #61 Zahaczenie
Koniec meczu. Głównie za sprawą świetnie interweniującego Bojanowskiego Podhale miało kłopoty z zakończeniem tego meczu z kompletem punktów, choć gracze z Torunia w ofensywie też mieli argumenty. Dziękujemy za uwagę. Podhale wygrywa 4 do 3.
60 min. - Toruń bez bramkarza, ale podanie ręką w tercji ataku. Wycofanie do strefy neutralnej.
60 min. - Podhale trzyma krążek z dala od własnej bramki, nie ma możliwości wycofania bramkarza przez torunian. Wzięli czas.
59 min. - Kalinowski był bez opieki pod bramką, ale nie zmieścił w siatce krążka.
58 min. - Teraz napór Energi. Mrugała dobrze w obronie, nowotarżanie wybijają, bez uwolnienia.
57 min.- Podhale szuka kolejnej bramki. Toruń na razie stłamszony, ale wynik nadal na styku.
56 min. – Valentino sprzed samej bramki huknął w ślepo. Nie wpadło.
55 min. - Gol dla Podhala! Strzał Chaloupki spod niebieskiej perfekcyjnie strącony przed bramką w górny róg. Bojanowski nie miał szans. 4:3. .
54 min. - Valentino w dogodnej sytuacji szukał partnera. W tym momencie meczu i przy tym wyniku może lepiej było kończyć samemu...
53 min. - Neupauer wychodził z Dziubińskim 2 na 1. Zagrał do partnera, ale strzał kapitana Podhala obronił bramkarz z Torunia.
52 min. – Feofanow z drugiej strony lodu dopadł do krążka i huknął bez namysłu. Obronił Wiedźmin.
52 min. – Svec w świetnej sytuacji przed bramką Bojanowskiego, zbyt nisko podniósł krążek i bramkarz go sparował.
51 min. – Willick złapał górny krążek przed bramką, ale nie zdołał skierować go do siatki.
50 min. – Zostało 10 minut, wynik otwarty, zagrożenie raz po raz z obu stron.
49 min. – Kozłow przejął krążek w tercji Podhala, ale na szczęście dla gospodarzy skończyło się na strachu.
48 min. – Szybkość Suominena w tercji ataku, Jencik chciał sprytnie dograć do Sveca, ale obrońca się zorientował.
47 min. – Koniec kary. Jeszcze jak by Willick lepiej rozegrał z Różańskim mogła być bramka dla Szarotek.
46 min. – Fraszko, Zieliński, Kalinowski i Dołęga nękają gospodarzy. Dobrze wygląda pierwsza piątka z Torunia.
45 min. – Na domiar złego jeszcze będzie kara dla Podhala.
44 min. - Gol dla torunian! Sadretdinow przejął krążek w strefie neutralnej i popędził prawą flanką na bramkę Wiedźmina. Był faulowany przez wracającego obrońcę, ale zdołał oddać skuteczny strzał po zwodzie i zwiódł Odrobnego. 3:3.
44 min. - Suominen na strącenie przed bramkę do Willicka.
43 min. - Jaworski wrzucił do tercji Podhala, ale tam najlepiej zachował się Mrugała, który sprytnie wyprowadził krążek do strefy neutralnej.
42 min. - Wsół uderzał z pozycji lewego obrońcy. Bojanowski broni.
41 min. - Willick ładnie wprowadził krążek do tercji, dograł do Suominena, ustawili pozycje zawodnicy Podhala, ale przekombinowali i krążek opuścił tercję rywala.
Rozpoczynamy III tercję. Wynik na styku.
Koniec II tercji. Wpadło 5 goli. 3:2 dla Podhala.
40 min. - Bardzo dobra tercja, jak i zresztą całe spotkanie, dynamiczne, z dużą ilością bramkowych sytuacji.
40 min. - Seed po wycofaniu Jencika próbował ukąsić, ale Bojanowski znowu staje na wysokości zadania. Torunianie dużo mu zawdzięczają jak na razie w tym meczu.
39 min. - Suominen ofensywnie wjechał za bramkę i wycofał do Jencika. Ćwiczone, ale tym razem za słaby strzał i Bojanowski znowu się uwinął.
38 min. - Mały napór torunian, ale Szarotki się bronią. Przetrzymali osłabienie.
37 min. – Zamek w wykonaniu gości, dwie próby Zielińskiego. Wiedźmin broni.
36 min. – Będzie kara dla Podhala. Pettersson odesłany na dwuminutowy odpoczynek.
35 min. - Gol! Szybka odpowiedź Podhala! Svec do Jencika. Ile razy już tak dzisiaj próbowali, Bojanowski tym razem nie dał rady. 3:2.
35 min. - Gol dla Energi! Świetne dogranie Kalinowskiego do Fraszki i kapitan Energi lokuje krążek między parkanami Odrobnego w bramce Podhala. 2:2.
34 min. – Dziubiński z ostrego kąta najeżdżał i z backhandu trafił w spojenie.
33 min. – Podhale 2 na 0, Jencik zagrywał do Sveca, Svec chyba zbyt opieszale, bo Bojanowski dostawił parkan i wybronił.
33 min. – Fraszko objechał całą tercję Podhala i kąśliwie uderzał, Odrobny na posterunku.
32 min. – Różański w wyśmienitej sytuacji przed bramką po podaniu Słowakiewicza, wymanewrował już kijem bramkarza, ale nie zmieścił obok słupka z właściwej strony.
31 min. - Gol dla Podhala! Kuriozalna sytuacja, kilka prób gospodarzy. Między innymi Neupauer strzela i gdy bramkarz łapie i wszyscy stają, Franek zauważa krążek na tafli i dobija go do pustej bramki. 2:1.
31 min. - Neupauer przed bramkę do Franka. Przestrzelił minimalnie.
30 min. - Sadretdinow próbował od zakrystii, w tej samej akcji spod niebieskiej Kozłow.
29 min. - Gol dla Podhala! Bóle nowotarżan kończy mocnym strzałem ze środka Dziubiński. Podawał Neupauer. 1:1.
28 min. - Podhale usiłuje szybko doprowadzić do wyrównania, ale pośpiech jest złym doradcą, odgryzają się goście w groźnych kontrach.
27 min. – Valentino w dwójkowej akcji świetnie dograł przed bramką do Petterssona, ale Bojanowski zdążył się przemieścić.
26 min. – Franek strącał krążek ze środka tuż przed bramką, ale Bojanowski dostawił parkan.
26 min. - Gol dla Energi. Spokojnie rozegrany zamek. Dogranie przed bramkę do pustaka. Podawał Kalinowski. Dołęga nie miał problemów z umieszczeniem krążka w siatce. 1:0 dla gości.
25 min. - Serguszkin z prawego skrzydła z bliska po lodzie uderzał. Sędzia skrzyżował pięści przed sobą, będzie wykluczenie, dla gospodarzy tym razem.
24 min. - Teraz inicjatywa po stronie gości, szansę w dobitce miał Kalinowski.
23 min. - Jencik backhandem dobijał strzał Willicka. Wcześniej strącał przed bramką bombę Sulki. Dużo zamieszania pod bramką gości, ale wynik bez zmian.
22 min. - Neupauer po prawej flance do Dziubińskiego, natychmiastowy strzał kapitana Podhala po lodzie nakrywa parkanami Bojanowski. Koniec kary.
21 min. - Torunianie agresywnie w obronie. Nattinen dwa razy zgubił krążek w tercji gości.
Rozpoczynamy II tercję. Jeszcze 1:29 przewagi Podhala, jeśli nie padnie dla nich bramka.
Koniec I tercji. Bez bramek.
20 min. - Neupauer po podaniu Petterssona ustrzelił któregoś z graczy gości, później sam Pettersson, równo z syreną, w lewe okienko, ale tam już czekał rak Bojanowskiego.
20 min. - Jest sygnalizacja kary dla któregoś z torunian, Odrobny wyjechał z bramki i został zbyt kontaktowo potraktowany. Będzie kara dla gości.
19 min. - Sadretdinow wjechał za bramkę i szukał wzrokiem kolegów, ale po przejęciu krążka usłyszał gwizdek, sędziowie odgwizdali spalonego.
18 min. - Seed strzelał w gąszczu przed bramką, jeszcze kocioł i próby dobitki, ale przerwane gwizdkiem, choć krążek nie był zamrożony...
18 min. - Chaloupka wrzucał na bramkę, ale przytulił do piersi krążek Bojanowski.
17 min. - Sadretdinow pięknie minął, objechał bez krążka, obrońcę, ale nie zmieścił krążka po lodzie między parkanami bramkarza.
16 min. - Jaworski indywidualnie z prawego skrzydła, Odrobny odbija prawą ręką.
15 min. - Nattinen świetnie znalazł sobie pozycję do strzału, wychodząc w kontrze. Krążek tylko otarł się o dalszy słupek.
14 min. - Strzał Zielińskiego po lodzie odbija parkanem Odrobny. Po wznowieniu w tercji Podhala bombę Jaworskiego zablokował ofiarnie Neupauer.
13 min. - Wrzutka Mrugały, nie strącił Jencik i nie zdołał też dobić.
12 min. - Serguszkin zamieszał w tercji Podhala, ale gospodarze wyszli z kontrą, Valentino z lewego skrzydła uderzył w pełnym biegu z klepy w okolice okienka, obronił bramkarz.
11 min. - Mniej przekonująca ta przewaga Podhala, chociaż kilka szans było. Seed najaktywniejszy i najrozsądniejszy na niebieskiej.
10 min. – Seed do Sveca i potężna bomba Słowaka.
9 min. - Neupauer faulowany w strefie ataku. Znowu będzie szansa dla Szarotek w przewadze.
8 min. - Po podaniu zza bramki nie trafił w krążek Sadretdinow.
7 min. - Wyjście Podhala z kontrą spod pressingu, próbował finalizować z backhandu Pettersson. Zamykał tę akcję Valentino. Na razie widać jego szybkość i dynamikę.
6 min. - Feofanow zakręcił się w tercji Podhala i wyszedł na czystą pozycję, ale jego strzału z nadgarstka nie przepuścił Wiedźmin.
6 min. - Podhale bardzo dobrze wygląda w przewagach, ale tym razem efektu bramkowego nie było.
5 min. – Groźna kontra Energi po której uszczęśliwić gości mógł Fraszko, ale Odrobny broni.
5 min. – Znowu długi zamek Podhala, Neupauer huknął górą, Bojanowski łapie pod pachę.
4 min. – Willick od zakrystii blisko okienka, jeszcze w tym samym zamku strącał przed bramką, ale Bojanowski zamknął parkany.
4 min. - Willick śmiało wszedł między obrońców i został sfaulowany, będzie kara dla gości.
3 min. - Grebieniuk uderzał zza zasłony, ale w nogi obrońcy Szarotek.
2 min. - Po uwolnieniu gości Franek, tuż po wygranym przez nowotarżan buliku, uderzał ze środka, ale przeniósł nad bramką.
1 min. - Początek dla torunian, Fraszko wyjeżdżał zwodem na środek i uderzał na bramkę Odrobnego, chwilę potem wyjeżdżał zza bramki i znowu oddał kąśliwy strzał.
Zaczynamy. W bramce Podhala Przemysław Odrobny, w bramce torunian Krzysztof Bojanowski.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Podhale Nowy Targ podejmuje KH Energę Toruń.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj