08:28 2 min. Łukasz Siuty #22 Zahaczenie
11:20 2 min. Jauhienij Kamienieu #5 Atak kolanem
38:19 2 min. Jegor Rożkow #43 Przeszkadzanie
39:38 2 min. Mateusz Danieluk #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:44 2 min. Oskar Lehmann #3 Wysoko uniesiony kij
43:57 2 min. Samu Suominen #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:39 2 min. Konstantin Tieslukiewicz #14 Zahaczenie
46:10 2 min. Mateusz Danieluk #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:18 2 min. Krystian Dziubiński #61 Wysoko uniesiony kij
48:08 2 min. Konstantin Tieslukiewicz #14 Zahaczenie
55:02 2 min. Jauhienij Kamienieu #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu. Szarotki wygrywają z Lotosem Gdańsk 3 do 1. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Podhale mądrze utrzymuje się przy krążku, nie dając szansy gościom na wycofanie bramkarza.
59 min. - Havlik nie opanował krążka, a był sam na środku przed bramką.
58 min. - Marzec miał świetną szansę z prawego skrzydła, sam przed bramką Odrobnego.
58 min. - Lehmann z bliska nie objechał Odrobnego, Willick wybija.
57 min. - Goście próbują odwrócić losy meczu, ale Podhale umiejętnie rozbija ich ataki.
56 min. - Będzie kara dla gospodarzy. Kamienieu.
55 min. - Odrobny bez kija, zamieszanie pod bramką Podhala, któryś z obrońców przekazał Wiedźminowi swój kij. Chaloupka.
54 min. - Szarotki znowu długo zmieniają, obrońcy za bramką, nie spieszy im się.
53 min. - Goście próbują coś ugrać, ale bez pomysłu. Indywidualne ataki.
52 min. - Seed na strącenie przez Franka znowu.
51 min. – Różański przełożył na backhand i minimalnie nad bramką przeniósł.
51 min. – Nattinen po podaniu wzdłuż bramki od Różańskiego był bliski pokonania Fucika po lodzie.
50 min. – Svec huknął po podaniu Suominena. Jeszcze Dziubiński próbował podjechał na ewentualne upuszczenie krążka. Zaatakowany przez obrońców.
49 min. – Kolejna kara dla Gdańska. 4 na 3 .
48 min. - Gol dla Podhala. Suominen czysto spod niebieskiej, obok bramkarza. 3:1 dla Podhala. .
48 min. – Franek strącał dorzucenie Neupauera. Blisko.
47 min. – Różański przed bramką strącał strzał Seeda. Jest 4 na 3.
47 min. – Kara dla Dziubińskiego za wysoki kij. Sędziowie się pogubili. Poszkodowany bodajże Polodna.
47 min. – Tuż po powrocie zawodnika Stoczni na lód, sygnalizacja kary dla któregoś z zawodników z Gdańska. Znowu Podhale będzie miało 5 na 3. Tym razem dłużej.
46 min. – Nattinen nieprzepisowo powstrzymywany, wyrównają się siły na lodzie. Kara dla gości.
45 min. – Polodna dogrywał na dojazd do Vitka, parkanem do boku Odrobny.
45 min. – Vitek ścięty przed bramką. Będzie wykluczenie. Suominen.
44 min. – Pettersson - Jencik - Dziubiński. Strzał. Ładne są te kombinacyjne akcje Podhala.
43 min. – Bomba Sveca z lewego bulika bramkarza, ale przykryty krótki róg.
42 min. - Gol dla Podhala. Neupauer przed bramką wymanewrował Fucika, zwód na lewo i bramka po lodzie obok bramkarza. 2:1 dla Podhala. . Jeszcze Neupauer potraktowany wysokim kijem przy tej akcji. Krwawi.
42 min. - Stasiewicz w kontrze mierzył w okienko krótkiego rogu.
41 min. - Franek do Seeda, Nattinen do Sveca, ale strzały broni Fucik i gdańszczanie wybijają.
Rozpoczynamy III tercję. 19 sekund 5 na 3, 1:37 5 na 4, jeśli nie padnie bramka dla Podhala, oczywiście.
40 min. – Podhalanie wygrali wznowienie i ładnie kombinacyjnie rozegrali, Seed, Franek razili strzałami w stronę bramki, z dużą siłą, ale nie wpadło. Koniec II tercji.
40 min. – Jeszcze jedna kara dla gości. 5 na 3 przez 22 sekundy.
40 min. – Franek dostał świetne podanie przed bramkę od Nattinena, ale nie wyszedł mu strzał.
39 min. - Pettersson, Suominen i znowu Neupauer razi, z pozycji obrońcy tym razem.
39 min. - Będzie kara dla gości.
39 min. - Neupauer z bliska ze środka w spojenie.
38 min. - Dwa strzały Chaloupki w przeciągu kilkunastu sekund z dystansu.
38 min. - Neupauer dostał doskonałe podanie na środek przed bramkę od Sveca. Strzał. Jeszcze Suominen poprawiał z lewego skrzydła, jeszcze raz Neupauer. Fucik górą.
37 min. - Steber sam objechał bramkę i oddał groźny strzał.
36 min. - Okres nudnawej gry z niepewnymi decyzjami sędziów, gwizdy na trybunach.
35 min. - Jencik ze Svecem przypressowali pod bramką gości, niewiele zabrakło do przejęcia.
34 min. - Vitek strącał strzał Polodny, ale Odrobny blisko i mówi: Nic z tego.
33 min. - Pettersson wyjechał zwodem na środek, ale krążek zsunął mu się z patki,chwilę później świetne trójkowe dwa podania z Nattinenem i Suominenem. Zapachniało golem. Ale Fucik nie dał się zaskoczyć.
32 min. - Tiesliukiewicz z Popowem dwójkowo rozegrali pod bramką Podhala, ale zagrożenia bezpośredniego nie było.
31 min. - Polodna rozegrał z Havlikiem, dostał z powrotem przed bramką, ale Wiedźmin zwarł parkany.
30 min. - Słowakiewicz dogrywał zza bramki, ale najpierw Różański, a potem Wsół, nie zdołali przejąć i uderzyć.
29 min. - Danieluk ładnie wyjechał na środek przed bramkę, ale przeniósł ponad, jeszcze próbował dobijać. Odrobny czujny.
28 min. - Popow ładnie odwrócił się z krążkiem przy wjeździe do tercji Szarotek, ale osaczony przy bandzie, nie zdołał nic pożytecznego zrobić.
27 min. - Svec dwukrotnie próbował zagrozić bramce gości. Raz ze środka, potem spod prawej bandy.
26 min. - Popow wjeżdżał do tercji Podhala, ale jego koledzy pojechali na zmianę.
25 min. - Willick przebijał się lewą flanką. Goście wybili na uwolnienie.
24 min. - Różański i Słowakiewicz walczyli przy bandzie, ale nie udało się utrzymać krążka w tercji gości.
23 min. - Nattinen z Petterssonem zawalczyli o krążek za bramką, jeszcze do spółki Willick, strzał Szweda z ostrego kąta broni Fucik.
22 min. - Wsół mocno uderzał z niebieskiej. Krążek wypadł Fucikowi z raka.
21 min. - Willick bliski przejęcia krążka i wyjścia sam na sam.
Rozpoczynamy II tercję.
20 min. – Neupauer Franek i Dziubiński sieją zamęt w tercji gości. Syrena kończy tę odsłonę. Remis. 1:1.
19 min. – Steber dorzucał spod prawej bandy, Odrobny przytulił się do słupka i złapał krążek.
18 min. - Gol dla Podhala! Niepotrzebna była przewaga. Nattinen wjechał i z wysokości lewego bulika bramki Fucika, pociągnął z nadgarstka tuż nad lodem w prawy róg bramki. 1:1
17 min. - Będzie kara dla gości, Dziubiński nieprzepisowo atakowany. Podhale w 6.
16 min. – Vitek z ostrego kąta z lewego skrzydła próbował zmieścić przy bliższym słupku.
15 min. – Valentino wywalczył krążek pod bramką Fucika, wrzucał, podawał do Petterssona? Fucik łapie bez problemu.
14 min. – Gol dla Gdańska! Popow zagrał do Gołowina, ten poprawił i huknął nie do obrony, Wisiała ta bramka w powietrzu. 1 do 0 dla gości.
13 min. – Vitek miał dwie szanse, najpierw zewnętrzna część prawego słupka bramki, później z drugiej strony od zakrystii Wiedźmin nie dał się zaskoczyć.
12 min. – Polodna w słupek z lewego bulika Odrobnego.
12 min. – Goście aktywniejsi po tej karze. Będzie jeszcze jedno wykluczenie dla Podhala.
11 min. – Tiesliukiewicz huknął spod niebieskiej i o mało nie przebił Odrobnego. Bramkarz przyległ krążek.
10 min. – Popow po rozciągnięciu obrony Podhala nie trafił w krążek z prawego skrzydła.
10 min.- Steber strącał przy prawym słupku bramki Odrobnego, znowu dobra akcja gdańszczan.
9 min. – Vitek przed bramką strącał wrzutkę Polodny, tylko czujność Odrobnego zapobiegła bramce.
9 min. - Będzie wykluczenie dla Szarotek.
9 min. - Pettersson i Wsół w roli napastnika, wychodzili z kontrą, odegranie do tyłu, jeszcze Wsół zawinął z backhandu. Broni Fucik.
8 min. - Pastryk zza zasłony obrońcy, Wiedźmin paruje nad bramkę.
8 min. - Rożkow indywidualnie przedzierał się środkiem i zdołał oddać strzał. Odrobny zasłonił krótki róg.
7 min. - Siuty wyjeżdżał od bramki i zawinął z powrotem ze strzałem, jeszcze Różański próbował dobitki. Bramkarz gości broni.
6 min. - Danieluk próbował coś zdziałać w tercji Szarotek, ale osamotniony.
5 min. - Neupauer szarżował przed bramką Fucika, jeszcze Dziubiński próbował dobić. Gwizdek sędziego, będzie wznowienie.
4 min. - Jencik z Willickiem wywalczyli krążek za bramką, ale nowotarżanie nie zdołali zatrzymać go w tercji gości i stworzyć zagrożenia pod bramką.
3 min. - Trzecia piątka Stoczni próbuje przenieść ciężar gry do tercji gospodarzy.
2 min. - Franek z najbliższej odległości strzelał, ale Fucik broni, jeszcze strącał strzał Neupauera spod niebieskiej. Podhale aktywnie od początku.
1 min. - Svec świetnie wyprowadził krążek mijając kilku gdańszczan, zagrał na lewo do Jencika, ten z ostrego kąta obok lewego słupka Fucika,
Zaczynamy. W bramce gdańszczan Fucik, w bramce Podhala Odrobny.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Podhale Nowy Targ kontra Lotos PKH Gdańsk.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj