16:43 2 min. Dylan Willick #11 Atak kijem trzymanym oburącz
16:43 2 min. Dariusz Wanat #10 Wysoko uniesiony kij
19:53 4 min. Petr Chaloupka #24 Wysoko uniesiony kij
26:11 2 min. Jauhienij Kamienieu #17 Opóźnianie gry
35:26 2 min. Klemen Pretnar #7 Przeszkadzanie
35:58 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Zahaczenie
42:51 5 min. Patryk Malicki #20 Uderzanie kijem
42:51 20 min. Patryk Malicki #20 Kara za niesportowe zachowanie 10min
44:07 2 min. Martin Przygodzki #11 Uderzanie kijem
52:39 2 min. Robert Mrugała #77 Przeszkadzanie
54:40 2 min. Jauhienij Kamienieu #17 Trzymanie przeciwnika
50. min - Protasenja! Kolejna świetna okazja tego napastnika. Nie ma gola
48. min - Koniec kary Malickiego, którą w zastępstwie odsiadywał Piotrowicz.
47. min - Zanosi się na to, że nowotarżanie nie wykorzystają tej przewagi.
46. min - Ofiarnie bronią się biało-niebiescy.
45. min - Podhale wciąż będzie grało w przewadze.
45. min - GOOOL! 3:3! Strzał Jenczika, dobitka Petterssona i mamy wyrównanie
45. min - Kara dla Przygodzkiego. Unia przez dwie minuty zagra w trójkę.
44. mi - Oświęcimianie wybili krążek.
43. min - Malicki po gwizdku uderzył Franka. Kara meczu dla oświęcimskiego zawodnika.
43. min - GOOOL! 3:2! Dziubiński po podaniu Suominena uderzył po lodzie
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Jeśli nowotarżanie chcą myśleć dziś o zwycięstwie, to muszą szybko zdobyć gola.

39. min - GOOOL! 3:1! Kowalówka wzdłuż bramki do Koblara. Ten uderzeniem po lodzie zaskoczył Odrobnego.
38. min - Neupauer też zakończył odsiadywanie wykluczenia.
38. min - Pretnar jest już na lodzie.
37. min - Szvec! Silny strzał w krótki róg. Broni Saunders.
36. min - Kontra Koblara, ale Słoweniec zahaczony przez Neupauera.
36. min - Kara dla Pretnara.
36. min - Nie ma bramki.
36. min - Będzie jednak analiza wideo.
36. min - Protasenja strzelał, ale Odrobny zdążył domknąć parkany. Themar próbował dobić, ale został sprowadzony do parteru.
35. min - Trandin sprytnie z bekhendu. Broni "Wiedźmin"
34. min - Mecz nabiera rumieńców. Każdy błąd może mieć wpływ na jego losy.
33. min - Po dłuższej przerwie zagrzmiały bandy. Noworyta ładnie i czysto zaatakował Petterssona.
32. min - Wanat do Protasenji, ale ten w dobrej sytuacji nie trafia w krążek.
31. min - GOOOL! 2:1! Franek do Neupauera, a ten pewnym strzałem pokonuje Saundersa
31. min - Niepewna interwencja Saundersa po wrzutce.
30. min - Wanacki do Wanata, ten uderzył. Odrobny obronił ten strzał.
29. min - Podhale skutecznie się wybroniło.
28. min - Niewiele zabrakło, a oświęcimianie zdobyliby trzeciego gola ratuje. Odrobny ma szczęście.
27. min - Themar! Ładnie mierzył. Minimalnie niecelnie.
27. min - Kara dla Kamienieua. Opóźnianie gry - celowe zamknięcie krążka w rękawicy.
25. min - Oświęcimianie prezentują się coraz lepiej.
24. min - GOOOL! 2:0! Pretnar kropnął z niebieskiej, guma odbiła się od bandy za bramką. Trafiła do Kalana, a ten trafił do siatki
23. min - Themar do Protasenji, ten nie trafia do pustej bramki.
22. min - Na razie goście dobrze się bronią.
21. min - Unia zacznie w przewadze, przez niemal cztery minuty.

20. min - Jeszcze szarpanina pod koniec tercji.
20. min - Widzimy do czego prowadzi słaba postawa na sędziów. Chaloupka zaatakował głowę Protasenji. Sędziowie nałożyli podwójną karę mniejszą za wysoki kij.
20. min - Franek! Słupek ratuje Saundersa.
19. min - Zatko ładnie wjechał przed bramkę. Uderzył! Odrobny interweniuje w ostatniej chwili.
18. min - Themar! Odrobny złapał jego strzał do raka.
18. min - Nowotarżanie łatwo wjeżdżają do oświęcimskiej tercji. Niezwykle aktywny jest dzisiaj Dziubiński.
17. min - Gramy po czterech w polu.
17. min - Mówiąc bardzo delikatnie, sędziowie dzisiaj nie ogarniają tego, co dzieje się na lodzie. Najpierw kara dla Podhala. Potem kara dla Unii. Jeden sędzia swoje, drugi swoje. Widać, że obaj trenerzy nie są zadowoleni z pracy rozjemców.
16. min - Bezuszka potężnie! Słupek ratuje Odrobnego.
15. min - Akcja Pretnara, Kalana i Koblara. Guma tańczy w polu bramkowym.
14. min - Teraz Neupauer! Oświęcimski bramkarz dobrze interweniuje.
14. min - Groźna akcja Szarotek. Strzał, dobitka. Różański nie zdołał pokonać Saundersa.
13. min - Neupauer! Broni Saunders.
13. min - Kolejne potknięcie sędziów. Odgwizdali uwolnienie po interwencji Odrobnego... Coś tu nie gra.
12. min - Trener Zupanczicz ma pretensje do arbitrów, bo ci nie zauważyli, że Miłosz Noworyta został zaatakowany wysoko uniesionym kijem. Ba, na lodzie pojawiła się krew. Sędziowie nie wychwycili, kto faulował, więc... nie nałożyli kary. Gwizdy na trybunach.
11. min - Suominen! Saunders jest na posterunku.
10. min - Zamieszanie pod bramką Saundersa! Kanadyjski bramkarz mrozi krążek i wyjaśnia sytuację.
9. min - Teraz groźniejsi biało-niebiescy. Trener Barski w boksie cały czas instruuje swoich podopiecznych.
8. min - Indywidualna akcja Kalana! Zakończył ją celnym strzałem.
7. min - Protasenja! Miał świetną okazję, ale zwlekał ze strzałem. Gdyby uderzył w pierwsze tempo, to Odrobny miałby spory problem.
6. min - GOOOL! 1:0! Wrzutka Saura z niebieskiej, sprytne przekierowanie Piotrowicza i mamy pierwszego gola
5. min - Sporo chaosu na tafli.
4. min - Podhale na razie lepiej rozgrywa krążek. Łatwo wjeżdża do oświęcimskiej tercji.
3. min - Unia na razie bez strzału.
2. min - Dziubiński! Minimalnie się pomylił.
2. min - W drugim ataku mamy Piotrowicza u boku Przygodzkiego i Trandina.
1. min - Podhale odważnie ruszyło do przodu.
1. min - Już widzimy, że trener Zupanczicz mocno pomieszał w formacjach. Kowalówka w pierwszej formacji u boku Słoweńców.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Saunders i Odrobny.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj
#4 Peter Bezuška LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Krzysztof Dudkiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Luka Kalan ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gregor Koblar LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Patrik Luža PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Patryk Malicki PS 0 0 0 0 0 0 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Damian Piotrowicz LS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Klemen Pretnar PO 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Anatolij Protasenja LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0