25:08 2 min. Jarosław Dołęga #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:05 2 min. Michał Kalinowski #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:19 2 min. Bartosz Fraszko #95 Atak łokciem
50:32 2 min. Jewgienij Jeriomienko #75 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:57 2 min. Filip Pesta #93 Atak kijem trzymanym oburącz
55 min. Skandal w Toruniu. Obrońca toruńskiej drużyny ląduje na bandzie. Sędziowie nie przerywają gry. Torunianie tracą bramkę. Sędziowie anulują bramkę i nakładają karę na zawodnika z Lotosu PKH Gdańsk.

47 min. - Akcja gospodarzy, jednak torunianie nie zrozumieli się w tej sytuacji. W posiadaniu goście z Gdańska.
46 min. - Danieluk próbował strzału z backhandu, minimalnie się pomylił. Grożna akcja gości, która mogła skończyć się utratą bramki.
46 min. - Nie ustaje doping kibiców obu drużyn.
45 min. - Smal strzelał, jednak broni Spesny.
44 min. - Sierguszkin z Sadrietdinowem rozgrywają akcję, w porę jednak wracają obrońcy Lotosu PKH Gdańsk.
43 min. - Steber strzelał, ale krążek ląduje daleko obok bramki.
43 min. - Danieluk uderzał na bramkę, pewnie broni Spesny.
42 min. - Torunianie próbują za wszelką cenę odrabiać straty.
41 min. - Pierwsze wznowienie w trzeciej tercji dla gości.

Strzały: 8-8
20 min. - Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Groźna akcja gospodarzy. Kalinowski do Fraszki. Świetna współpraca toruńskich zawodników, jednak parkanem krążek wybija Fucik.
19 min. - Spalony na niebieskiej linii. Przerwa w grze.
18 min. - Akcja Sadrietdinowa, który uderza z niebieskiej linii. Ponownie lepszy golkiper gości.
16 min. - Uderzał Steber, ale pewnie broni Spesny. Nadal na prowadzeniu gości z Gdańska.
14 min. - Pastryk popelnia błąd, gumę przejmuje Kalinowski, który podawał do Jarosława Dołęgi, jednak ten nie trafił do odsłoniętej bramki Fucika.
13 min. - Steber próbował uderzać, jednak do niego doskoczyło kilku zawodników Energi i nie zdołał oddać strzału na bramkę Spesnego.
11 min. - Wrzucał Jaworski, jednak minimalnie się pomylił i krążek ląduje kilka centymetrów obok słupka bramki Fucika.
10 min.- Poruszona bramka. Przerwa w grze.
8 min. - Do Torunia przyjechała także dwudziestoosobowa ekipa kibiców gości, którzy głośnym dopingiem wspierają swój zespół.
7 min. - Sadrietdinow dobija strzał Jeriomienki. Dobrą interwencją popisał się Tomas Fucik. Bez zmiany wyniku w Grodzie Kopernika.
6 min. - Szymon Marzec uderzał na bramkę gospodarzy, jednak Spesny broni. to uderzenie.
5 min. - GOOL - 0:1! Wynik wtorkowego spotkania otwiera Igor Smal. Naróg zagrywa na bramkę, Smal dstawił koncówkę kija i pokonuje tym samym golkipera gospodarzy.
3 min. - Spesny nie zdążył zamrozić krążka. W porę powrócił Fieofanow i zażegnał niebezpieczeństwo pod swoją bramką.
3 min. - Akcja gości. Strzał oddaje Vitek, ale nieczysto trafił w krążek. Pewnie broni Patrik Spesny.
1 min. - Pierwsza groźna sytuacja gospodarzy. Swoich sił próbował Bartoszz Fraszko, ale w porę interweniują obrońcy drużyny gości.
1 min. - Początek pierwszej tercji. Wznowienie wygrywają zawodnicy z Gdańska.

Gospodarze w dzisiejszym spotkaniu zagrają bez Aleksandra Griebieniuka, Artioma Smirnowa i bramkarza Villema-Henrika Kotimyy, z kolei przyjezdni zagrają bez Energa bez Aleksandra Griebieniuka, Artioma Smirnowa i bramkarza Villema-Henrika Kotimyy.

Witamy z Tor-Toru, gdzie już za chwilę początek spotkania między KH Energą Toruń a Lotosem PKH Gdańsk.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz BONUS od STS całkiem za darmo! ----- >>>> Kliknij Tutaj a otrzymasz BONUS