18:30
III runda / 29. kolejka
0:1 Tomi Leivo #82 ( Filip Drzewiecki #84, Adam Domogała #20 ) (+1) 5/4 04:41
0:2 Tomi Leivo #82 ( Kasper Bryniczka #13 ) 5/5 11:48
1:2 Michał Kalinowski #19 ( Bartosz Fraszko #95, Dmitrij Kozłow #57 ) (+1) 5/4 27:38
54:54 2 min. Artiom Sadrietdinow #88 Zahaczenie
54:54 2 min. Filip Drzewiecki #84 Wymuszanie kary (symulowanie)
58:51 2 min. Michal Vachovec #69 Zahaczenie
KONIEC MECZU.
60 min. GOOOL - 1:3! Do pustej bramki trafia Adam Domogała. Błąd obrony drużyny gospodarzy. Krakowianie stawiają kropkę nad "i" i wywożą z Torunia trzy punkty.
59 min. - Akcja indywidualna Bartosza Fraszki. Sędziowie ukarali Michala Vachoveca za zahaczanie.
59 min. - Zamieszanie pod bramką Koprivy. Spięcie hokeistów obu drużyn jednak sędziowie nie nałożyli kar dla zawodników obu ekip.
59 min. - Torunianie wycofują bramkarza.
59 min. - Czas dla Jurija Czucha.
58 min. - Akcja Daniela Minge, ale nieskutecznie. Nadal bez zmiany rezultatu na toruński,m lodowisku.
58 min. - Obie drużyny występują w pełnych składach.
55 min. - Kolejne obustronne wykluczenie. Dienis Sierguszkin otrzymuje dwie minuty za zahaczenie, z kolei Filip Drzewiecki został ukarany karą dwóch minut za wymuszanie kary (symulowanie).
54 min. - Torunianie mają problemy z założeniem z zamka. Umiejętnie bronią się podopieczni Rudolfa Rohacka.
53 min. - Kolejna kara dla gości z Krakowa. Dwie minuty otrzymuje Damian Kapica za trzymanie.
53 min. -Zakończyla się druga kara dla gości. Cracovia gra w pelnym zestawieniu.
52 min. - Akcja Sadrietdinowa, jednak broni Kopriva.
52 min. - Goście grają w czteroosobowym składzie.
51 min. - Kolejna kara dla gości z Krakowa. Dwie minuty otrzymuje Ondrej Mikula za przeszkadzanie. Torunianie będą grali przez 20 sekund z przewagą dwóch zawodników.
49 min. - Kara dla gości. Dwie minuty za zahaczenie otrzymuje Adrian Gajor.
48 min. - Fraszko z akcją sam na sam, próbował strzału z backhandu. Lepszy w tej sytuacji bramkarz Cracovii.
47 min. - Sierguszkin próbował uderzać, jednak krążek przechwycują goście.
46 min. - Indywidualna akcja Damiana Kapicy, który oddaje strzał. Pewnie broni jednak Spesny,
45 min. - Krakowianie umiejętnie bronią się przed atakami KH Energi.
44 min, - Kontra Jakuba Jaworskiego, jednak w porę wracają obrońcy gości.
44 min. - Zagranie Kalinowskiego do Fraszki, broni parkanami Kopriva.
42 min. - Stebih uderza prosto w bramkarza.
41 min. - Mocnym punktem w dzisiejszym spotkaniu drużyny z Torunia jest Patrik Spesny. Czech niejednokrotnie ratował swój zespół przed utratą bramki.
41 min. - Torunianie wygrywają pierwsze wznowienie w trzeciej tercji.

40 min. - Koniec II tercji.
40 min. - Sadrietdinow uderzał, ale bramkarz gości nie miał problemów z obroną tego strzału.
39 min. - Pewna interwencja Spesnego. Goście z Małopolski oddają mnóstwo strzałów, lecz bez efektu w postaci bramki.
39 min. - Próbował Bartosz Fraszko, ale posyła gumę wysoko nad bramką strzeżonej przez Koprivę.
39 min. - Krakowianie na pozycji spalonej.
37 min. - Dwie groźne akcje gospodarzy, ale z kłopotów swój zespół wyciąga Kopriva, który parkanami odbija krążek. Blisko wyrównująceh bramki podopieczni Jurija Czucha.
37 min. - Kontratak Cracovii, ponownie krążek łapie czeski bramkarz ekipy z Torunia.
36 min. - Obie ekipy występują w pełnych zestawieniach.
34 min. - Obustronne wykluczenie. Kozłow otrzymuje dwie minuty za atak kijem trzymanym oburącz, z kolei goście z Krakowa otrzymują karę techniczną za nadmierną ilość graczy na lodzie.
33 min. - Torunianie w pełnym składzie.
32 min. - Krakowianie zakładają zamek i oddają strzał. Pewnie broni Spesny dzisiejszym spotkaniu spisuje się bardzo dobrze. Czech ratuje z opresji swój zespół.
31 min. - Sędziowie po konsultacji nałożyli karę techniczną dla drużyny z Torunia za opóźnianie gry.
30 min. - Akcja gości. Pewnie broni jednak Patrik Spesny.
28 min. - GOOOL - 1:2! Kontaktową bramkę dla gospodarzy zdobywa MIchał Kalinowski, który strzałem w długi róg pokonuje Koprivę,
27 min. - Niedokładne podanie do Sierguszkina, Krążek przejmują goście.
27 min. - Na lodzie leży jeden z zawodników z Torunia. Na ławkę kar wyląduje Filip Drzewiecki za grę wysokim kijem.
26 min. - Próbował Bartosz Fraszko strzelać z backhandu, broni Kopriva.
26 min. - Sędziowie odgwizdują spalonego dla gości.
25 min. - Gospodarze próbują indywidualne akcje, lecz nie przynosi to spodziewanego efektu.
24 min. - Cracovia w pełnym składzie. Torunianie nie stworzyli sobie groźnej sytuacji do zdobycia kontaktowej bramki.
23 min. - Sadriedtinow z pierwszeg krążka, jednak broni golkiper gości z Krakowa.
22 min. - Kara dla gości. Dwie minuty otrzymuje Michal Vachovec za atak kijem trzymanym oburącz. KH Energa będzie grać po raz pierwszy w tym pojedynku z przewagą jednego zawodnika.
21 min. - Torunianie w pełnym zestawieniu.
21 min. - Pierwsze wznowienie w drugiej tercji dla gości z Krakowa.

Strzały: 6-15.
20 min. - Koniec I tercji.
19 min. - Kara dla gospodarzy. Dwie minuty za atak kijem trzymanym oburącz otrzymuje Bartosz Skólmowski. Ponadto sędziowie nałożyli karę dziesięciu minut za niesportowe zachowanie.
16 min. - Sędziowie udali się na naradę czy była bramka dla toruńskiej drużyny. Po krótkiej naradzie sędziowie podjęli decyzję, że bramki nie było.
15 min. - Groźna akcja torunian. Krążek trafia w słupek bramki strzeżonej przez
Koprivę.
12 min. - GOOOL - 0:2! Błąd defensywy torunian. Kasper Bryniczka podaje do Leivo, który strzałem w dalszy słupek pokonuje Spesnego.
12 min. - Torunianie grają w pełnym zestawieniu.
10 min. - Kolejna kara dla gospodarzy. Dwie minuty otrzymuje Dienis Sierguszkin za spowodowanie upadku przeciwnika. Krakowianie po raz drugi będą mieli okazję gry w przewadze.
5 min. - GOOOL - 0:1! Wynik spotkania otwiera Tomi Leio, który strzałem z okolic bulika pokonuje Spesnego.
4 min. - Mamy pierwsze wykluczenie w tym meczu Dwie minuty otrzymuje Szkodienko za spowodowanie upadku przeciwnika.
1 min. - Mocny strzał oddaje Damian Kapica. Pewnie broni jednak Patrik Spesny.
1 min. - Pierwsze wznowienie wygrywają gospodarze, krążek wywalczył Bartosz Fraszko.

Ostatnie narody w obu drużynach, za chwilę pierwszy gwizdek piątkowego pojedynku.

Witamy w piątkowy wieczór z lodowiska Tor-Tor w Toruniu, gdzie KH Energa zmierzy się w meczu Comarch Cracovią.

Tylko DZISIAJ Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-