Rozgrywki: 2019/20 - Ekstraliga: Regularny
2:1 (0:0, 2:1, 0:0) Zakończony
2019-12-08
18:00
III runda / 30. kolejka
1:0 Bartłomiej Neupauer #9 ( Richard Jenčík #52, Alexander Pettersson #17 ) (+1) 5/4 28:21
53:11 2 min. Robert Mrugała #77 Atak kijem trzymanym oburącz
Koniec meczu. Dobre widowisko. Podhale ogrywa lidera. 2do 1.
60 min. – Jastrzębie bez bramkarza. Ale zrobili uwolnienie. 14 sekund do końca.
59 min. – Kocioł pod bramką Odrobnego kończy gwizdek sędziego.
58 min. – Wysoki pressing Jastrzębia. Uwolnienie.
57 min. – Jencik wychodził z Dziubińskim, ale po drugiej stronie realne zagrożenie, bomba ze środka Kasperlika.
56 min. – Podhale przetrzymało osłabienie, była szansa na wyjście z kontrą, ale zmęczeni nowotarżanie zrobili zmianę.
55 min. – Dobrze Podhale w osłabieniu, rozbijane ataki gości.
54 min. – Będzie wykluczenie dla Mrugały za atak kijem trzymanym oburącz.
53 min. – Kasperlik mierzył w okienko krótkiego rogu. Valentino w odpowiedzi przedzierał się do tercji JKH.
52 min. – Dużo walki przy bandach i w strefie neutralnej. Dobre, żywe widowisko.
51 min. – Franek zza obrońcy pociągnął z nadgarstka. Raszka paruje parkanem.
51 min. – Jabornik dwukrotnie z niebieskiej, groźnie pod bramką Podhala.
50 min. – Willick ze środka z niebieskiej pod poprzeczkę, efektownie łapie Raszka.
49 min. – Dziubiński wycofał do Wsóła, strzał obrońcy w okienko broni Raszka. Ładne wyjście Podhala.
48 min. – Neupauer ze środka potężnie.
48 min. – Jencik próbował się odgryźć pod drugą bramką, strzał z lewego skrzydła.
47 min.- Ostra walka w tercji Podhala. Goście szukają wyrównania.
46 min. – Bombę Jabornika broni ramieniem Odrobny.
46 min. – Wyjście z kontrą, Jencik poczekał z podaniem do Willicka, strzał Kanadyjczyka z lewego bulika broni Raszka.
45 min. – Gimiński huknął z niebieskiej, Odrobny broni, mogła być dobitka.
44 min. – Iossafov dogrywał do Kasperlika, który był blokowany, zdaniem sędziego to był faul.
43 min. – Seria uwolnień z obu stron.
42 min. – Svec po podaniu Chaloupki trafił w słupek, jeszcze Jencik próbował wcisnąć krążek pod parkanem Raszki. Koniec kary.
41 min. – Nattinen po rozegraniu z Seedem kropnął w bramkę.
Rozpoczynamy III tercję.
40 min. – Ta kara będzie rozłożona na dwie tercje. Syrena kończy II tercję. Jeszcze minuta 51 sekund z pięciominutowej kary Jastrzębia przejdzie do III tercji.
39 min. – Svec z Frankiem próbowali utrzymać krążek w tercji gości. Jest przewaga Podhala.
38 min. – Willick z Jencikiem kręcą pod bramką gości. Jest 4 na 4. Sulka też odpoczywa 2 minuty za próbę wymierzenia sprawiedliwości na Urbanowiczu.
37 min. – Guzik ostro potraktowany przy bandzie nie podnosi się z lodu. Będzie wykluczenie dla gości. Urbanowicz odesłany do szatni.
36 min. – Reszta prób JKH rozbijana przez Podhale.
35 min. – Sawicki z najbliższej odległości nie minął krążkiem Odrobnego.
34 min. – Jarosz wychodził sam przed bramkę. Sędziowie gwiżdżą wcześniejszy faul Franka. Niezadowolenie na trybunach. Kara dla Szarotek.
33 min. – Gol dla Podhala! Franek ze środka pociągnął z nadgarstka w okienko! 2:1 dla Podhala.
32 min. – Jeszcze jedną szansę miał Neupauer po rozegraniu z Suominenem.
31 min. – Neupauer wyciągnął Raszkę, obronił parkanem bramkarz Jastrzębia.
30 min. – Dziubiński faulowany. Będzie szansa gry w przewadze dla gospodarzy.
30 min. - Gol dla Jastrzębia. Szybka odpowiedź gości. Jabornik spod niebieskiej. Iossafov dopełnił formalności. 1:1.
30 min. – Svec próbował w dwójkowej akcji dogrywać do Jencika, z drugiej strony Urbanowicz dogrywał do Jarosza.
29 min. - Gol dla Podhala! Neupauer kończy strzałem w okienko akcję, którą zainicjował Pettersson. Miśki lecą na lodowisko.
28 min. – Nattinen po podaniu Willicka celował w lewe okienko bramki Raszki, jak to nie wpadło?
28 min. – Będzie kara dla gości.
27 min. – Łukasz Nalewajka szarżował lewą flanką, ale wzięty w kleszcze przez obrońców.
26 min. – Jencik pociągnął z prawego bulika, obijaczką interweniuje Raszka.
25 min. – Willick z Guzikiem przejęli w tercji gości, strzał Kanadyjczyka mógł iść bardziej do boku i byłaby bramka.
23 min. – Pettersson wrzucał, Różański był bliski strącenia.
22 min. - Dziubiński z dystansu niewiele się pomylił.
21 min. - Jarosz i Urbanowicz mieli szanse na otwarcie wyniku.
Rozpoczynamy II tercję.
20 min. – Svec jeszcze raz tym razem z lewego bulika. Przestrzelił. Nie wiem czy tam nie był zblokowany.
20 min. – Svec natychmiast po wznowieniu ze środka, ale w środek bramki. Łapie Raszka.
19 min. – Górny wrzucał na bramkę, poprawkę Auvinena z niebieskiej blokuje Słowakiewicz.
18 min. – Dopiero w kocówce kary zamek i strzał Iossafova.
17 min. – Podhale wybija JKH z uderzenia, nie mogą założyć zamka.
16 min. – Neupauer zahaczył kolanem przeciwnika za bramką Raszki i sędzia uniósł rękę w górę, będzie wykluczenie dla Podhala.
15 min. – Goście złapali oddech i raz po raz rażą bramkę Odrobnego.
14 min. – Bomba Nalewajki w prawe okienko, łapie do raka Odrobny.
13 min. – Urbanowicz ucierpiał na środku lodowiska.
12 min. – Neupauer próbował górą strzelać, odbija rakiem Raszka.
11 min. – Sawicki z lewego bulika próbował pod pachą Wiedźmina, ale bramkarz Szarotek nie daje się przebić.
10 min. – Kasperlik ze środka sprawdził Odrobnego. Jeszcze Jabornik mógł dobić, ale za długo się zbierał.
9 min. – Neupauer przy bandzie ostro, wcześniej Pettersson z Różańskim rozgrywali. Twarda walka.
8 min. – Franek z prawego skrzydła próbował w krótki róg, broni bramkarz.
8 min. – Wilick po podaniu Suominena strzela obok prawego słupka bramki.
7 min. – Urbanowicz trafia w słupek.
6 min. – Guzik znowu bliski wywalczenia krążka pod bramką Raszki.
5 min. – Iossafov do Pasia, jeszcze Pelaczyk walczył za bramką, ale jastrzębianie stracili krążek.
4 min. – Mocna wrzutka Sulki. Jeszcze Svec poprawiał, Jencik nie trafił w krążek, który odbił się od bandy za bramką.
3 min. – Guzik przejął krążek w tercji Jastrzębia i huknął na bramkę, jeszcze Słowakiewicz mógł dobić do pustej, ale nie opanował krążka.
2 min. – Auvinen wrzucał z drugiej strony na bramkę, na strącenie, krążek mija prawy słupek bramki Odrobnego.
1 min. – Suominen z niebieskiej na bramkę, Jencik strącał. Parkanem broni Raszka.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Podhale podejmuje lidera - JKH GKS Jastrzębie.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-
#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 1 1.00 23 23 0 0 0 0 95.65 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0