0:1 Samu Suominen #55 ( Jason Seed #88, Dylan Willick #11 ) 5/5 00:33
1:1 Aleksandr Gołowin #77 ( Jakub Stasiewicz #10, Jegor Rożkow #43 ) 5/5 25:49
1:2 Kyle Campbell #71 ( Maciej Sulka #40, Alexander Pettersson #17 ) 5/5 53:58
1:3 Richard Jenčík #47 ( Dylan Willick #11 ) 5/5
09:47 2 min. Maciej Sulka #40 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:34 2 min. Josef Vítek #73 Natarcie
35:40 2 min. Kyle Campbell #71 Spóźniony atak ciałem
39:58 2 min. Vlastimil Bilčík #55 Wysoko uniesiony kij
Najlepszymi zawodnikami wybrani: Szurowski (LOTOS PKH Gdańsk) i Suominen (Podhale Nowy Targ).
- 60 min. - Mecz zakończony. Lotos przegrał 1:3 z Podhalem.
- 59 min - GOL! 1-3! Jencik posłał krążek do pustej bramki!
- 59 min. - Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) zjechał do boksu. Gospodarze w szóstkę.
- 59 min. - Ostatnie dwie minuty tego meczu. O czas poprosili gospodarze.
- 56 min. - Próbują, atakują gospodarze, ale dobrze broni Odrobny i dzięki niemu Podhale wciąż prowadzi.
- 55 min. "Jeszcze jeden..." - krzyczą kibice Podhala.
- 54 min. - GOL! 1-2! Sulka uderzył z niebieskiej, krążek wypadł Fucikowi spod pachy i Campbell dobił go do pustej bramki.
- 54 min. - Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) próbował z bulika, ale prosto w parkan bramkarza.
- 52 min. - Ależ teraz szczęście po stronie Lotosu! Jencik (Podhale Nowy Targ) był sam przed bramką i chybił!
- 50 min. - Przycisnęli gospodarze. Kilka groźnych strzałów oddanych w kierunku bramki Odrobnego, ale ten dziś naprawdę w wysokiej formie.
- 50 min. - Teraz Jencik był bliski pokonania Fucika , ale ten instynktownie odbił krążek.
- 49 min. Rożkow próbował na raty z bliska wcisnąć krążek do bramki, ale Odrobny dobrze przypilnował słupka.
- 47 min. - Starcie Bilcika z Campbellem , ale sędziowie szybko wkroczyli do akcji i zapobiegli bójce.
- 46 min. - Okres szarpanej gry. Dużo przerw w grze.
- 46 min. - Próbował Wilcik, broni Fucik.
- 46 min. - Marzec pod bramkę do Vitka, ale ten nie dosięgnął krążka a byłoby groźnie!
- 44 min. - Marzec na pełnej prędkości ale jego strzał obok bramki
- 43 min. - Znów akcja gospodarzy, dwukrotnie Polodna ale Odrobny na posterunku!
- 43 min. - Z nadgarstka groźnie Steber z okolicy bulika, odbija parkanem Odrobny.
- 42 min. - Wybronili się gospodarze i Czech wrócił na lód.

- 40 min. - Bilcik ukarany karą 2 minutową. Na 2 sekundy przed przerwą karę otrzymał czeski obrońca Lotosu.
- 38 min. - Słupek ratuje Podhale po strzale Polodny!
- 37 min. - Pettersson wyszedł sam na sam w osłabieniu, po tym jak z krążkiem przewrócił się Vitek. Fucik ratuje remis!
- 36 min - Na ławkę kar siada Campbell.
- 35 min. - Ostro na bandach grają dziś oba zespoły, ale co najważniejsze czysto i zgodnie z przepisami.
- 34 min. - Kąśliwe uderzenie oddał Jencik, ale Słowak strzelił tuż nad poprzeczką.
- 33 min. - Akcja za akcję. To może się podobać.
- 32 min. - Teraz próbował Franek. Jeszcze raz górą Fucik i głośne oklaski na trybunach.
- 32 min. - Groźnie uderzył Jencik, niepewna interwencja Fucika, ale krążek odbity przeleciał ponad bramką.
- 30 min. - Poczuli krew gospodarze. Buło gorąco pod bramką Odrobnego. Próbowali Bilcik i Vitek , ale wciąż 1:1.
- 28 min. - Nieco otworzyło nam się spotkanie. Żywsze tempo, więcej akcji.
- 26 min. - Przerwa w grze z powodu sprzątania miśków z tafli!
- 26 min. - GOL! 1-1! Gołowin zdobywa gola!. Misie lądują na lodzie! Rosjanin wyjechał przed bramkę, obrócił się z krążkiem i skierował go do bramki obok parkana Odrobnego!
- 24 min. - Mecz podobny do tego piątkowego z GKS Katowice. Znów bardziej defensywne widowisko, z małą liczbą strzałów.
- 23 min. - Świetna akcja gospodarzy. Jełakow podał do Pastryka, ale ten zamiast strzelać, próbował podawać do Marca i akcja spaliła na panewce.

- Koniec I tercji.
- 19 min. - Przez niemal pełne dwie minuty kotłowało się pod bramką strzeżoną przez Fucika. Goście nadal atakują.
- 17 min. - Kara dla Josefa Vitka, goście w przewadze.
- 17 min. - Kolejny raz musiał interweniować Fucik. Teraz spod niebieskiej zatrudnił go Franek.
- 15 min. - Marzec skasowany przy bandzie przez Sveca. Napastnik Lotosu nie podnosi się z lodu.
- 14 min. - Na razie dużo niedokładności na lodzie. Brakuje składnych akcji. Rządzi raczej przypadek.
- 13 min. - Marzec próbował z bekhendu, ale strzelił prosto w bramkarza.
- 11 min. - Po strzale Bilcika krążek odbił się za bramką i wyleciał na przedpole. Tam jednak zabrakło dobitki i Odrobny nakrył krążek.
- 10 min. - Kara dla Sulki, gospodarze zagrają w przewadze.
- 8 min. - Nattinen zmusił do interwencji gdańskiego bramkarza, a ten złapał krążek.
- 8 min. - Znów groźnie pod bramką Fucika . Neupauerbliski podwyższenia wyniku, ale krążek ostatecznie w rękawicy bramkarza Lotosu.
- 6 min. - Na trybunach obecni kibice Szarotek. "Hej hej Podhale..." słychać w Olivii.
- 5 min. - Z pełnego zamachu, bez przyjęcia uderzył Neupauer, ale krążek przeleciał obok bramki.
- 4 min. - Dwa razy spod niebieskiej uderzał Pastryk, ale bramkarz Podhala wciąż niepokonany.
- 2 min. - Gospodarze mogli od razu wyrównać gospodarze, ale Odrobny czujny pomiędzy słupkami.
- 1 min. - GOL! 0-1! Suominen "kropnął" spod niebieskiej i zasłonięty Fucik przepuścił krążek do siatki.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-
#44 Damian Szurowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Konstantin Tieslukiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Josef Vítek PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Bartosz Wołoszyk PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KH Podhale Nowy Targ
#90 Przemysław Odrobny B 1 1.00 32 32 0 0 0 0 96.88 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0