IV runda / 33. kolejka
0:1 Miroslav Zaťko #6 ( Luka Kalan #93 ) 5/5 24:52
0:2 Andrej Themár #88 5/5 26:22
1:2 Petr Chaloupka #24 ( Alexander Pettersson #17 ) 5/5 47:17
2:2 Richard Jenčík #47 ( Krystian Dziubiński #61, Samu Suominen #55 ) (+1) 5/4 49:00
51:53 2 min. Petr Chaloupka #24 Atak kijem trzymanym oburącz
60. min - Podhale wystrzeliwuje krążek z własnej tercji.
60. min - Teraz czas dla Podhala.
59. min - Ależ kotłuje się pod bramką Odrobnego. Masa strzałów, brakuje wykończenia.
59. min - 109 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry. Trener Zupanczicz bierze czas.
57. min - Nowotarżanie oddalają zagrożenie.
56. min - Cóż, w hokeja grać należy przez sześćdziesiąt minut. Oświęcimianie kolejny raz przekonali się o prawdzie w tym wyświechtanym hokejowym powiedzeniu
55. min - GOOOL! 3:2! Willick po indywidualnej akcji, serii zwodów pokonał Saundersa uderzeniem z bekhendu
54. min - Niewykorzystany okres gry w przewadze.
54.min - Pretnar z niebieskiej! Potężna bomba. Broni Odrobny.
53. min - Tymczasem bomba Mrugały z niebieskiej. Saunders broni jego strzał.
53.min - Kocioł pod nowotarską bramką. Uderzali Wanat, Luża i Wanacki.
52. min - Chaloupka zameldował się na ławce kar.
52. min - Sygnalizowana kara dla Podhala. Faulowany był Trandin.
50. min - Teraz na fali wznoszącej są górale.
49. min - GOOOL! 2:2! Błyskawicznie wykorzystana gra w przewadze. Saundersa w ogromnym kotle pokonuje Jenczik
49. min - Gra przerwana, bo krążkiem został uderzony jeden z kibiców.
49. min - Szaur wybił krążek z własnej tercji w trybuny. Będzie kara.
49. min - Franek!
49. min - Hej, hej Podhale - niesie się po trybunach.
48. min - GOOOL! 1:2! Kontaktowy gol Podhala. Chaloupka ładnie podłączył się do akcji i wypalił pod poprzeczkę
47. min - Czas zaczyna pracować na korzyść gości.
46. min - Gramy w pełnych składach.
45. min - Znów na lodzie leży "Wiedźmin".
45. min - Kocioł pod bramką Odrobnego. Uderzał Trandin, dobijać próbowali Przygodzki i Piotrowicz
44. min - Koblar! Mierzył w okienko. Minimalnie niecelnie
44. min - Kalan niezbyt dobrze radzi sobie dziś na punktach wznowień.
44. min - Będzie kara dla Petterssona.
43. min - Dziubiński wychodził na czystą pozycję, ale uprzedził go Saunders. Genialna interwencja kijem w wykonaniu oświęcimskiego golkipera.
42. min - Z "Wiedźminem" wszystko już w porządku.
42. min - Leży na lodzie Przemysław Odrobny.
41. min - Przygodzki chciał sprytnie zaskoczyć defensorów rywali i bramkarza. Zabrakło odrobiny dokładności.
41. min - Wanacki opuścił ławkę kar
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Podhale przez 19 sekund jeszcze w przewadze.

40. min - Seed! Wrzucił krążek na bramkę. Broni Saunders.
39. min - Trzeba też powiedzieć, że goście dzisiaj dobrze i ofiarnie się bronią.
39. min - Dobrze dysponowany jest dzisiaj oświęcimski bramkarz.
39. min - Kara dla Jakuba Wanackiego. Podhale znów w przewadze.
38. min - Campbell uderzył, broni Saunders.
37. min - Sędzia liniowy ma szytą brodę.
36. min - Kalan jest już na lodzie.
36. min - Jeden z sędziów ucierpiał. Jest opatrywany przez sztab medyczny.
36. min - Dobrze w obronie ustawieni są biało-niebiescy.
35. min - Kontra Unii zakończona strzałem Themara. Broni Odrobny.
34. min - Znów dobry strzał oddał Neupauer.
34. min - Kara dla Kalana, gospodarze ponownie w przewadze.
33. min - Raszka, który odsiadywał wykluczenie za Saundersa, pojawił się na lodzie. Gramy w pełnych składach.
33. min - Dobrze bronią się biało-niebiescy.
32. min - Neupauer! Kropnął z pełnego zamachu. Broni Saunders.
31. min - "Szarotki" momentalnie ruszają do ataku.
31. min - Kara dla Saundersa. Faulował rywala.
30. min - Po uderzeniu Franka krążek tańczył na linii bramkowej! Szczęście uśmiechnęło się do Unii.
29. min - Piotrowicz ładnie wjechał do tercji, uderzył, ale bramkarz Podhala broni na raty jego strzał
27. min - GOOOL! 0:2! Themar w sytuacji sam na sam lepszy od Odrobnego
26. min - Coraz groźniejsi są oświęcimianie.
25. min - GOOOL! 0:1! Zatko uderzeniem z bekhendu pokonuje Odrobnego. Nowotarżanie zostawili mu zbyt dużo miejsca
24. min - Teraz dwie dobre interwencje Saundersa.
23. min - Chyba cztery strzały Unii w jednej akcji. Wanacki, później Malicki, Wanat i ponownie Wanacki. Nie ma gola.
22. min - Bezuszka! Przymierzył z niebieskiej, ale Odrobny broni.
22. min - Piotrowicz dynamicznie wjechał do tercji, oddał strzał. Broni Odrobny.
21. min - Kalan oddał strzał z korytarza między bulikami. Z ogromnym trudem broni Odrobny.
21. min - Goście odważnie ruszyli do przodu.

20. min - Themar do Wanata, ten uderzył w kierunku długiego rogu. Broni Odrobny.
19. min - Uderzenie Franka! Broni Saunders.
19. min - Przygodzki szarżował prawym skrzydłem, ale został zatrzymany twardym atakiem ciałem.
18. min - Zatko spod niebieskiej! Odrobny odbija krążek, ale miał sporo problemów.
17. min - Nattinen z nadgarstka! Znakomita interwencja Saundersa.
15. min - Mrugała jest już na lodzie.
15. min - Bezuszka z niebieskiej, trafił w Trandina.
14. min - Przygodzki! Mógł otworzyć wynik spotkania.
13. min - Nie da się ukryć, że gry w przewadze nie są najmocniejszą stroną biało-niebieskich
13. min - Kara dla Mrugały.
12. min - Przygodzki! Niepewna interwencja Odrobnego.
12. min - Szvec! Nieczysto trafił w krążek.
11. min - Dobra wymiana krążka pierwszego ataku. Krążek tańczył w polu bramkowym.
11. min - Kowalówka szukał podaniem Kalana. Mały kocioł pod bramką i Odrobny mrozi krążek.
9. min - Wanat do Themara, ten uderza. "Wiedźmin" na posterunku.
9. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
8. min - Oświęcimianie szukają swoich szans w kontratakach.
7. min - Valentino wjechał do oświęcimskiej tercji, pociągnął z nadgarstka. Sauders złapał krążek jak muchę.
6. min - Widać, że nowotarżanie w ostatnich minutach radzą sobie lepiej.
5. min - Dziubiński do Nattinena! Nie ma gola.
4. min - Franek! Miał dobrą okazję, by otworzyć wynik spotkania. Broni Saunders.
4. min - Seed! Przewrócił się, ale na jego szczęście krążek nie trafił do oświęcimian.
3. min - Mrugała chciał zaatakować ciałem Themara, ale ten był sprytniejszy. Nowotarżanin zderzył się z bandą.
2. min - Wanat do Malickiego, próba strzału! Uderzenie "Maliniaka" zablokowane.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Odrobny i Saunders.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-