1:2 (1:1, 0:0, 0:1) Zakończony
2020-01-03
18:30
IV runda / 35. kolejka
1:0 Michał Kalinowski #19 ( Adrian Jaworski #11, Bartosz Fraszko #95 ) (+1) 5/4 01:50
Koniec
60. min - Saunders świetnie się spisuje. Obronił dziś już ponad 30 strzałów.
60. min - Luża jest już na lodzie.
59. min - Oświęcimianie ofiarnie się bronią. Oddalają zagrożenie spod własnej bramki.
58. min - Trener Czuch prosi o czas. Ściąga też bramkarza.
58. min - Luża ukarany, ale za wystrzelnie krążka poza taflę.
58. min - Kalinowski przewrócił się i uderzył o bandę. Czy Luża faulował?
57. min - Themar! Broni Speszny.
56. min - Torunianie wybijają gumę z własnej tercji
56. min - Pretnar potężnie. Guma odbiła się od bandy za bramką. Wróciła w pole, ale nikt nie dobił tego strzału.
56. min - Pretnar do Kalana! Speszny zdążył przystawić parkan.
56. min - Unia długo rozgrywa krążek. Mało strzałów.
55. min - Kara dla Zielińskiego. Przeszkadzanie.
54. min - Mamy wrażenie, że oświęcimianie zbyt mocno się wycofali.
53. min - Zatko jest już na lodzie. Zakończył odsiadywanie kary 2+10.
53. min - Koblar wepchnięty do toruńskiej bramki. Gra przerwana.
52. min - Sierguszkin! Miał świetną okazję, chciał strzelić w długi róg, ale zabrakło mu precyzji.
51. min - Fraszko dograł na linię niebieską do Kalinowskiego. Potężny strzał. Broni Saunders.
50. min - Kontra Unii. Niecelny strzał podłączającego się Szaura.
49. min - Kozłow do Fieofanowa! Niewiele zabrakło, a mielibyśmy remis.
48. min - Minge wypalił z pierwszego krążka. Jak mocno, tak niecelnie.
47. min - Unia przeszła na grę na siedmiu obrońców.
46. min - Pretnar twardo powalczył pod bandą.
45. min - Torunianie szukają wyrównującego gola
44. min - GOOOL! 1:2! Trandin uderzył z bulika i zmieścił gumę między parkanami Spesznego. Dogrywał mu Meidl
43. min - Obronili się oświęcimianie.
42. min - Smirnow! Broni Saudners.
41. min - Tymczasem Zatko docisnął do bandy Sadrietdinowa. Kara 2+10. Mamy wrażenie, że wykluczenie zbyt ostre.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Wrzutka Pretnara. Broni Speszny.
39. min - Wołżankin zmieniał tor lotu krążka. Szczęście uśmiechnęło się do oświęcimian.
38. min - Indywidualna akcja Kalinowskiego! Saunders broni.
37. min - Themar! Ładnie uwolnił się, oddał strzał. Sędziowie przerywają grę. Sygnalizacja podania krążka ręką do współpartnera.
37. min - Trandin! Broni Speszny.
36. min - Zatko pociągnął z nadgarstka. Toruński golkiper na posterunku.
35. min - Dudkiewicz! Dobrze złożył się do strzału. Speszny odbił gumę odbijaką.
34. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
32. min - Zatko! Potężnie uderzył ze slotu. Broni toruński golkiper.
32. min - Teraz oświęcimianie zagościli na dłużej w tercji gospodarzy. Kilka strzałów, ale Speszny jest dobrze dysponowany.
31. min - Przedzierał się Wanat, ale nie zdołał pokonać Spesznego.
30. min - Kontra torunian. Sierguszkin z Sadrietdinowem, świetna interwencja Szaura.
30. min - Kalan zostawił gumę Prentarowi. Ten uderzył, ale Speszny łapie gumę do raka.
30. min - Pretnar dograł do wychodzącego w sytuacji sam na sam Kowalówki. Napastnik Unii nie zdołał pokonać Spesznego.
29. min - Fieofanow! Dopadł do odbitego krążka, ale Saunders złapał gumę do raka.
28. min - Wanat wzdłuż bramki do Malickiego! To powinien być drugi gol dla Unii. Napastnik Unii niepotrzebnie przyjmował krążek.
27. min - Szaleje Bartosz Fraszko! Mija obrońców Unii, oddaje dużo strzałów.
25. min - Coraz więcej strzałów oddają gospodarze.
24. min - Wołżankin próbował dobić strzał, ale został dobrze zablokowany przez Wanackiego.
23. min - Sierguszkin jest już na lodzie.
22. min - Kolejna groźna kontra w wykonaniu Fraszki. Objechał bramkę i uderzył od zakrystii. Saunders obronił ten strzał.
22. min - Trandin! Uderzył z okolic bulika. Niecelnie.
21. min - Torunianie łapią karę. Do boksu kar wędruje Dienis Sierguszin.

20. min - Themar! Słupek ratuje Spesznego. Sędzia rozkłada ręce, co oznacza, że nie ma gola.
19. min - Ładna indywidualna akcja Fraszki. Bez efektu bramkowego.
18. min - Teraz przycisnęli gospodarze. Saunders dobrze się prezentuje.
16. min - Oświęcimianie starają się iść za ciosem.
15. min - GOOOL! 1:1! Themar zza bramki do Meidla, a ten uderzył z nadgarstka i pokonał Spesznego
14. min - Kontra Unii zakończona uderzeniem Wanackiego.
13. min - Goście coraz aktywniejsi w ataku.
12. min - Gramy w pełnych składach.
11. min - Sierguszkin! Po jego strzale gumę świetnie sparował Saunders. Później sytuacje wyjaśnił Krzemień i wystrzelił gumę z własnej tercji.
10. min - Kozłow jest już na lodzie. Torunianie w przewadze.
9. min - Oświęcimianie łapią karę techniczną. Nici z wyrównania.
8. min - Brzydki i kompletnie niepotrzebny faul Kozłowa. Unia ponownie w przewadze.
8. min - Oświęcimianie nie wykorzystali przewagi.
7. min - Kontra oświęcimian. Fraszko do Kalinowskiego, dobra interwencja powracającego Kalana.
6. min - Trandin! Szukał sprytnego strzału, Speszny zdołał odbić krążek.
6. min - Meidl wychodził na sytuacje sam na sam. Faulowany przez Kozłowa.
5. min - Kolejny raz Zatko! Uderzył obok słupka.
4. min - Wrzutka Zatki z niebieskiej, broni Speszny.
3. min - Oświęcimianie mocniej ruszyli do przodu.
2. min - GOOOL! 1:0! Wykorzystana przewaga. Kalinowski dobił uderzenie Jaworskiego
2. min - Fraszko do Wołżankina!
1. min - Kara dla Pretnara
1. min - Zaczynamy. W brakach Speszny i Saunders

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-