1:1 Radek Meidl ( Aleksiej Trandin #87, Martin Przygodzki #11 ) (+1) 5/4 32:18
2:1 Łukasz Krzemień #44 ( Damian Piotrowicz #32, Dominik Raška #66 ) 5/5 42:36
3:1 Jakub Šaur #33 ( Dariusz Wanat #10 ) 5/5 58:33
02:37 2 min. Pawieł Popow #25 Wysoko uniesiony kij
14:20 2 min. Filip Pesta #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:14 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:34 2 min. Vlastimil Bilčík #55 Przeszkadzanie
33:24 2 min. Jegor Rożkow #43 Trzymanie kija przeciwnika
34:29 2 min. Ladislav Havlík #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:34 2 min. Jegor Rożkow #43 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - Dobrze bronią się oświęcimianie.
59. min - GOOOL! 3:1! Szaur z niebieskiej pokonuje zasłoniętego Studzińskiego
59. min - Themar! Dobrze interweniuje Studziński.
58. min - Gdańszczanie szukają wyrównującego gola. Uderzał Stasiewicz.
57. min - Kowalówka do Kalana, ten oddał ekwilibrystyczny strzał. Broni Studziński.
56. min - Piotrowicz do Raszki, ten uderzył, ale Studziński złapał gumę do raka.
55. min - Zerwał się głośniejszy doping przy Chemików 4.
54. min - Rożkow z Jełakowem wyprowadzili kontrę. Strzał i dobitka, Saunders znów na posterunku.
53. min - Gdańszczanie się wybronili.
53. min - Szaur wrzucił gumę na bramkę. Instynktowna interwencja gdańskiego golkipera.
52. min - Zatko w okolicie slotu do Koblara. Ten uderzył, ale Studziński złapał gumę do raka.
51. min - Wanacki z niebieskiej! Broni Studziński.
50. min - Dwie minuty karne dla Rożkowa. Unia może w przewadze postawić pieczęć na zwycięstwie.
50. min - Gdańszczanie dalej atakują. Najpierw Uderzał Rożkow, dobitka Krasowskiego! Świetnie Saunders.
48. min - Havlik! Przechwycił krążek, uderzył, ale Saunders znów
46. min - Otwarte spotkanie. Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.
44. min - Gołowin z bulika! Niecelny strzał Rosjanina.
43. min - GOOOL! 2:1! Zamieszanie pod bramką Gdańska. Błąd Studzińskiego, który nie zdołał zamrozić krążka. Uderzał Krzemień
42. min - Themar twardo zaatakowany przez Polodnę. Brakuje twardej gry na bandach.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Krasowskij kropnął, genialna interwencja Saundersa.
38. min - Gdańszczanie dobrze się obronili.
37. min - Kalan wystrzelił z pierwszego krążka. Niewiele zabrakło.
36. min - Rożkow jest już na lodzie..
35. min - Zbyt wolno i zbyt statecznie krążek rozgrywają oświęcimianie.
35. min - Wanacki ze slotu. Broni Studziński.
35. min - Unia przez 56 sekund zagra w podwójnej przewadze. Havlik faulował Meidla
34. min - Kara dla Rożkowa.
33. min - GOOOOL! 1:1! Trandin wzdłuż bramki do Meidla, a ten pakuje gumę do siatki.
32. min - Kocioł pod gdańską bramką. Sędzia przerywa grę.
31. min - Uderzał Pretnar, spokojna interwencja Studzińskiego.
31. min - Kara dla Bilczika.
30. min - Przedzierał się Popow. Zakończył akcję strzałem, ale Saunders jest na
30. min - Wrzutka Pretnara. Studziński łapie gumę do raka.
28. min - Teraz Polodna zaatakował Lużę. Bandy w końcu trzeszczą.
27. min - Smal dostał porządne ciało od Luży. Wszystko w zgodzie z przepisami.
26. min - Stasiewicz wjechał do oświęcimskiej tercji, uderzył, guma odbiła się od bandy za bramką
25. min - Zatko, poprawka Kalana. Broni Studziński.
24. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
23. min - Saunders dwukrotnie ratuje oświęcimian.
22. min - Bezuszka ładnie podłączył się o akcji ofensywnej. Jego strzał obronił Studziński.

20. min - Gospodarzom nie udało się odrobić strat przed przed przerwą.
19. min - Szukają wyrównującego gola gospodarze. Na razie gdańska bramka jest dla nich jak zaczarowana.
18. min - Jeszcze raz świetnie broni golkiper ekipy znad Bałtyku.
18. min - Wygrane wznowienie Trandina i bomba z niebieskiej Szaura. Broni Studziński.
18. min - Oświęcimianie dobrze się bronili, oddalając zagrożenie od własnej bramki.
17. min - Gdańszczanie w przewadze. Ale na razie jej rozgrywanie idzie im jak po grudzie.
16. min - Kontra oświęcimian podczas gry 4 na 4. Trandin uderzał, Przygodzki nie zdążył dobić.
16. min - Oświęcimianie nie nacieszyli się długo grą w przewadze. Kowalówka nieprzepisowo powstrzymał Polodnę.
15. min - Wydawało się, że Pesta czysto zaatakował Piotrowicza. Sędziowie dopatrzyli się faulu.
13. min - Coraz groźniejsi są gospodarze. Na razie nie ma to przełożenia na wynik.
12. min - Pretnar! Dopadł do odbitego krążka i uderzył. Broni Studziński.
12. min - Unia odważnie ruszyła do ataku.
11. min - GOOOOL! 0:1! Błąd Raszki wykorzystany przez Jełakowa. Uderzył on z bekhendu, a guma przemknęła między parkanami Saundersa
10. min - Fuczik nabawił się urazu. Zastępuje go Studziński.
9. min - Meidl wzdłuż bramki do Przygodzkiego. Dobra interwencja gdańskiego golkipera.
8. min - Meidl z niebieskiej! Broni Fuczik.
7. min - Kontra Unii! Raszka objechał bramkę, próbując zaskoczyć Fuczika od zakrystii. Poprawki braci Noworytów! Nie ma gola i jęk zawodów na trybunach.
6. min - Gramy w pełnych składach.
5. min - Przygodzki! W dogodnej okazji przestrzelił.
4. min - Zatko! Niewiele zabrakło, a pokonałby bramkarza gości.
3. min - Kara dla gdańszczan.
1. min - Oświęcimianie zamknęli rywali w ich tercji. Mają problemy z wybiciem krążka przez
1. min - Zaczynamy. W bramkach Saunders i Fuczik

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-
#9 Gregor Koblar LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Tomáš Fučík B 0 0.00 11 11 0 0 0 0 100.00 9:57 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 3 3.60 23 23 0 0 0 0 86.96 50:03 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0