2:3 k. (1:0, 1:1, 0:1, d. 0:0, k. 0:1) Zakończony
2019-12-10
18:00
IV runda / 37. kolejka
1:0 Maciej Urbanowicz #92 ( Radosław Sawicki #18, Māris Jass #3 ) 5/5 17:11
2:0 Henri Auvinen #55 ( Radosław Nalewajka #22, Radosław Sawicki #18 ) (+1) 5/4 28:02
2:1 Damian Kapica #95 ( Michal Vachovec #69, Maciej Kruczek #26 ) (-1) 4/5 29:08
2:2 Damian Kapica #95 ( Mateusz Bepierszcz #24, Michal Vachovec #69 ) (+1) 5/4 52:13
51:59 2 min. Māris Jass #3 Opóźnianie gry
65. min - Czekać nas będą rzuty karne.
65. min - Auvinen! Uderzył, Koprziva broni.
64. min - Rompkowski! Raszka zdążył złączyć parkany.
64. min - Auvinen ładnie przedostał się przed bramkę. Starał się trafić w krótki róg. Broni Koprziva.
64. min - Urbanowicz wprowadził krążek, ale nie zrozumiał się ze swoim kolegą z ataku.
63. min -Bahensky! Mógł rozstrzygnąć o losach spotkania. Broni Raszka.
61. min - Urbanowicz przed bramkę. Auvinen szukał strzału, ale nie znalazł on luki między parkanem Koprzivy a słupkiem krakowskiej bramki.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Koniec regulaminowego czasu gry.
60. min - Równo z końcową syreną Maciej Urbanowicz mógł zdobyć gola. Po podaniu Kasperlika przestrzelił.
59. min - Urbanowicz wygarnął krążek spod bandy. Dograł do Sawickiego, ale ten nie zdołał zaskoczyć Koprzivy.
58. min - Zaczyna pachnieć dogrywką.
57. min - Jastrzębianie mają problemy z rozegraniem jakiegokolwiek ataku.
55. min - Bepierszcz z rywalem na plecach dograł do Kapicy! Minimalnie się pomylił.
54. min - Naciskają krakowianie.
53. min - GOOOL! 2:2! Kapica na raty pokonuje Raszkę. Zamienia na bramkę okres gry w przewadze
52. min - Kara dla Jassa za wystrzelenie krążka.
51. min - Paś chciał dobić uderzenie Iossafova. Gula podbił krążek po uderzeniu 20-letniego napastnika.
51. min - Kruczek z nadgarstka, ale raszka jest na posterunku. Mała konfrontacja z Auvinenem. Kapitan "Pasów" stracił kask.
50. min - Łukasz Nalewajka mocno poniewierany pod bramką Koprzivy.
49. min - Kaperlik był faulowany, ale sędziowie puścili grę.
48. min - Kasperlik uderzeniem ze slotu chciał zaskoczyć Koprzivę. Czech w porę złączył parkany.
48. min - Kilkanaście sekund trwała walka pod bandą.
47. min - Goście coraz częściej sprawdzają czujność jastrzębskiego golkipera.
46. min - Jeżek uderzył z pełnego zamachu! Broni Raszka.
45. min - Coraz groźniej atakują krakowianie.
44. min - Kapica wypatrzył Vachovca, ale Czech w dobrej okazji nie zdołał pokonać Raszki. Potem wdał się w szarpaninę.
43. min - W końcu zerwał się doping na Jastorze.
43. min - Jass z niebieskiej! Broni Koprziva.
42. min - Ładny rajd Pasia. Zakończony strzałem, minimalnie niecelnym.
41. min - Krakowianie będą starali się jak najszybciej doprowadzić do wyrównania.
41. min - Zaczynamy ostatnia odsłonę.

40. min - Dwa proste błędy Kostka. Jastrzębianie mieli sporo szczęścia.
39. min - Spalony w polu bramkowym. Pod bramką "Pasów" się kotłowało.
38. min - Kasperlik wzdłuż bramki do Pasia, ale ten nieczysto trafił w krążek.
37. min - Odpowiedź JKH! Paś! Krążek po jego strzale został podbity.
36. min - Mikula! Kolejna dobra interwencja Raszki.
35. min - Tvrdoń po lodzie! Broni Raszka.
35. min - Gajor po przejechaniu linii niebieskiej potężnie uderzył. Raszka łapie krążek do raka.
34. min - Bychawski sprzedał ciało Kasperlikowi.
32. min - Sporo prostych błędów popełniają zawodnicy obu ekip.
31. min - Jachym jest już na lodzie.
31. min - To mogła być kolejna bramka w osłabieniu. Tym razem Raszka ratuje swój zespół.
30. min - Obustronna kara: Jarosz i Gula.
30. min - GOOOL! 2:1! Gol zdobyty w osłabieniu. Próbka umiejętności Damiana Kapicy
29. min - Kolejne ostre zagranie Jachyma. Tym razem kara 2+10 za atak z tyłu.
29. min - GOOOL! 2:0! Auvinen pokonuje Koprzivę podczas gry w przewadze
28. min - Kulas wrócił na taflę.
27. min - Kara techniczna dla krakowian.
26. min - Teraz w przewadze zagrają "Pasy".
25. min - Sawicki do Nalewajki! Spokojna interwencja krakowskiego golkipera.
24. min - Słabo rozegrana gra w przewadze. Nie było zagrożenia pod krakowską bramką.
23. min - Jass nieprawidłowo zatrzymany przez Bychawskiego. Będzie kara.
22. min - Jastrzębianie dobrze się bronili.
21. min - Jachym jest już na lodzie.

20. min - Kara techniczna dla JKH.
19. min - Chamskie zagranie łokciem Jachyma. Czeski defensor zdziwiony, że został odesłany na ławkę kar. Tymczasem kara zakwalifikowana jako... natarcie.
18. min - GOOOL! 1:0! Urbanowicz idealnie dobił uderzenie Jassa
17. min - Jeżek wrzucił krążek na bramkę. Chyba bardziej zależało mu na tym, aby wypracować bulik.
16. min - Mało strzałów. Sporo holowania krążka.
15. min - Kulas zahaczany przez Jeżka, arbitrzy puścili grę. Nie jesteśmy w stanie pojąć, jaką granicę między faulem a czystym zagraniem wyznaczyli dziś arbitrzy. Nie są konsekwentni.
14. min - Dobre, twarde spotkanie oglądamy w Jastrzębiu-Zdroju.
13. min - Paś z niebieskiej, Jabornik z ostrego kąta. Broni Koprziva.
13. min - Raszka broni strzał i dobitkę Bryniczki.
12. min - Vachovec uderzył kijem Michałowskiego. Sędziowie nie reagują.
10. min - Kasperlik jest już na lodzie.
10. min - Gula z niebieskiej! Raszka broni jego strzał.
9. min - Dużo podań, mało strzałów - tak wygląda gra w przewadze w wykonaniu "Pasów".
9. min - Ewidentny faul na Vachovcu. Sędziowie niezbyt dobrze weszli w mecz.
8. min - Kolejna kara dla JKH. Kasperlik wędruje do boksu za spóźniony atak ciałem.
8. min - Koniec wykluczenia Guli.
7. min - Jass! Potężnie uderzył spod linii niebieskiej. Broni Koprziva.
6. min - Jastrzębianie w przewadze.
5. min - Leży lodzie Radosław Nalewajka. Gula zrewanżował się. Krew na lodzie, ale kara dla Czecha tylko dwuminutowa.
5. min - Urbanowicz jest już na lodzie. Gramy pięciu na pięciu.
5. min - Ostatnie sekundy przewagi krakowian.
4. min - Nie ma gola! Auvinen zdołał wybić gumę z linii bramkowej.
4. min - Będzie analiza wideo.
4. min - Jachym potężnie! Poprawka Tvrdonia. Krążek tańczy na linii bramkowej.
3. min - Dziwna interpretacja sędziów. Klasyczny "late hit", arbitrzy dopatrzyli się wysokiego kija.
3. min - Tymczasem kolejne wykluczenie dla gospodarzy. Urbanowicz zaatakował Gulę pod bandą. Czech leży na lodzie.
3. min - Wybronili się jastrzębianie.
2. min - Dobrze bronią się jastrzębianie. Jabornik wystrzelił krążek z tercji.
1. min - Radosław Nalewajka wprasował w bandę Jeżka. Kara dla jednego z bliźniaków.
1. min - Zaczynamy mecz.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-