1:0 Grzegorz Pasiut #18 ( Nestori Lähde #14, Jussi Makkonen #25 ) 5/5 50:48
00:27 2 min. Oskar Krawczyk #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
01:15 2 min. Filip Starzyński #26 Opóźnianie gry
14:04 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
17:49 2 min. Dominik Jarosz #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:59 2 min. Oskar Krawczyk #4 Ostrość
48:36 2 min. Nestori Lähde #14 Zahaczenie
- 59 min. - Spokojnie grają katowiczanie, daleko od swojej bramki.
- 57 min. - O czas poprosił trener Kalaber.
- 55 min. - Cimzar w indywidualnej akcji ale przestrzelił z trzech metrów.
- 53 min. - Długo katowiczanie utrzymują się przy krążku.
- 51 min. - GOL! 1-0! Kontra katowiczan, Pasiut wjechał w tercję rywala, jego strzał odbija Raszka, dobijał Lahde - guma ponownie trafiła do Pasiuta a ten już trafił do pustej bramki!
- 50 min. - Bardzo dobrze bronią się gospodarze, bez większego zagrożenia pod bramką Rahma.
- 49 min. - Kara dla Lahde, w przewadze goście.
- 48 min. - Starzyński z bliska, ale obok bramki!
- 46 min. - Mocny strzał spod bandy Jabornika, odbijaką wybija Rahm.
- 45 min. - Rajamaki wrzucił gumę pod bramkę, tam o krążek walczył Cimzar i Makkonen, ale Raszka zamroził krążek.
- 43 min. - Kolusz zza obrońcy, odbija Raszka.
- 43 min. - Spod bandy Michałowski, zasłonięty Rahm chwyta krążek.
- 42 min. - Rajamaki próbował ograć jeden na jeden Auvinena, ale ten nie dał się oszukać pod bramką Raszki.

- 39 min. - Lahde w doskonałej sytuacji i nadal nieskutecznie!
- 38 min. - Szansa pod bramką Raszki, ale nie trafił w bramkę Pasiut
- 37 min. - Dwukrotnie Radosław Nalewajka, ale broni Rahm.
- 36 min. - Cimzar ładnie z półobrotu z backhandu, odbił Raszka a nadjeżdżający Rajamaki uderzył prosto w leżącego bramkarza!
- 34 min. - Strzał Tomasika zablokowany.
- 33 min. - Uderzał Urbanowicz, ale i tym razem Rahm broni!
- 32 min. - Rajamaki za bulika po ładnym zagraniu Makkonena, broni Raszka.
- 32 min. - Tym razem zablokowany Iossafov pod bramką i nie zdołał oddać strzału
- 30 min. - Kasperlik z kontrą, ale Krężołek mu przeszkodził.
- 30 min - Połowa meczu za nami, sporo sytuacji ale bez bramek.
- 29 min. - Kulas uderzał z bulika, łapie Rahm.
- 29 min. - Kontra katowiczan, uderzał w czystej sytuacji Paszek ale nie trafił w bramkę! Dobijał Michalski ale w boczną siatkę.
- 27 min. - Uderzenie z niebieskiej Wajdy, po rykoszecie obok bramki.
- 26 min. - Zamieszanie pod bramką Raszki, uderzał Salmi, stracił kija bramkarz JKH ale obrońcy pomagają.
- 25 min. - Gra się troszkę uspokoiła.
- 24 min. - Uderzenie Kasperlika trafia w twarz pochylonego Franssili, który ucierpiał. Potrzebna pomoc medyczna.
- 23 min. - Kontra gospodarzy z bulika uderzył Makkonen ale odbija Raszka i poruszył swoją bramkę przy interwencji.
- 22 min. - Dobrze wybronili się z osłabienia katowiczanie.
- 21 min. - Strzał Jabornika, odbija Rahm.
- 21 min. - Kara dla Krawczyka, mimo protestów zawodników gospodarzy.
- 20 min. - Paś pod bramką, ale z bliska Rahm odbija gumę.

- Koniec I tercji. Dobry ofensywy mecz z wieloma okazjami pod bramkami.
- 20 min. - Cimzar, Makkonen - ale obok bramki.
- 18 min. - Kara dla Jarosza, ponownie gospodarze w przewadze.
- 17 min. - Strzał Jabornika i dobitkę Iossafova broni Rahm!
- 16 min. - Potężny strzał w kontrze w osłabieniu Urbanowicza, krążek przeszedł przez Rahma ale Michalski przejął gumę toczącą się do bramki!
- 15 min. - Pogubił się pod bramką Krężołek, nie zdołał podać do wolnego Jaśkiewicza i akcja straciła na wartości!
- 13 min. - Groźny strzał Matusika! Broni Rahm, krążek zatrzymał się w parkanach chociaż bramkarz był zdezorientowany gdzie jest guma.
- 11 min. - Auvinen ucierpiał przy jednym starciu z nerwów złamał kija, kontuzja nosa.
- 9 min. - Teraz Makkonen dostał podanie wzdłuż bramki Raszki, ale uderzył w boczną siatkę.!
- 8 min. - Kontra gości, Jabornik w doskonałej sytuacji ale prosto trafia w łapaczkę Rahama.
- 8 min. - Mocny strzał Franssili, gumę odbił Raszka ale nie było nikogo do dobitki.
- 7 min. - Najpierw zatrzymany Urbanowicz a następnie zablokowany Mularczyk.
- 5 min. - Strzał Jabornika broni Rahm
- 3 min. - Zamieszanie pod bramką Rahma, ten mrozi gumę - ale doszło do rękoczynów między Wałęgą a Lahde.
- 2 min. - Jass z niebieskiej, poprawił Iossafov - łapie Rahm.