0:1 Miha Štebih #88 ( Michal Vachovec #69 ) 5/5 00:36
1:1 Josef Vítek #73 ( Jan Steber #24, Petr Polodna #11 ) (+1) 5/4 44:33
2:1 Petr Polodna #11 Karny decydujący 65:00
01:45 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
05:24 2 min. Vlastimil Bilčík #55 Zahaczenie
11:28 2 min. Adrian Gajor #28 Przeszkadzanie
42:58 2 min. Damian Kapica #95 Wysoko uniesiony kij
47:34 2 min. Jan Krasowskij #70 Atak kijem trzymanym oburącz
53:54 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:15 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie

- Czekają nas rzuty karne.

- 65 min. - Pastryk zablokował w ostatniej chwili Kapicę pod bramką Fucika.
- 64 min. - Kopriva przez pół lodowiska do Vachovca, ten wystawił gumę Rompkowskiego, ale świetnie Fucik!
- 63 min. - Strzał i Bahensky zmienił lot krążka, obok bramki.
- 63 min. - Gula teraz indywidualnie wjechał przed bramkę, ale Fucik nie dał się zaskoczyć.
- 62 min. - Kapica indywidualnie w tercji rywala, jednak zablokowany przez Krasowskija.
- 62 min. - Rozpędził się Gołowin, ale zatrzymany za bramką.
- 61 min. - Polodna uderzał, lot krążka zmienił Steber - obok bramki.

- Mamy dogrywkę.

- 60 min. - Groźnie Gula z bulika, ale dobrze przy słupku Fucik.
- 59 min. - Vitek obok bramki Koprivy.
- 58 min. - Zablokowany Jełakow a Pesta nad bramką po rykoszecie.
- 57 min. - Spokojnie, atak za atak ale bez groźnego strzału.
- 55 min. - Błąd w ekipie gospodarzy i nadmierna ilość graczy na lodzie.
- 55 min. - Vitek spod niebieskiej, odbija Kopriva a Polodna dobija z bliska prosto w ... słupek!
- 55 min. - Sprzed bulika ze śodka Bilcik obok bramki, zaraz ponownie czeski defensor w czystej sytuacji ale prosto w bramkarza.
- 54 min. - Kara dla Bepierszcza i szansa dla Lotosu PKH na zdobycie bramki.
- 53 min. - Kontra gdańszczan, podanie Gołowina pod bramkę do Polodny ale ten stracił równowagę, upadł na lód i nie zdołał skierować gumy do bramki w doskonałej sytuacji!
- 52 min. - Sam na sam Damian Kapica, ale "rysowany" przez obrońcę i uderza wprost w bramkarza.
- 51 min. - Kontra gospodarzy, ale uderzenie Szymona Marca nad poprzeczką.
- 50 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Fucika, uderzał Bahensky. Zawodnicy wpadli na bramkarza i przerwa w grze.
- 49 min. - Strzał Guli odbija przed siebie Fucik, dobitka Rompkowskiego ale ofiarnie blokuje Polodna.
- 48 min. - Mocny strzał Guli po rykoszecie od Lehmanna wychodzi poza taflę.
- 48 min. - Na ławkę kar siada Krasowskij, w przewadze Cracovia.
- 47 min. - Zablokowany strzał Vitka, ale dobija Havlik z bliska i górą Kopriva!
- 45 min. - GOL! 1-1! Nareszcie mogą powiedzieć zawodnicy gospodarzy! Steber wzdłuż bramki, pierwszy strzał Vitka odbija Kopriva ale dobita czeskiego napastnika już ląduje w bramce!
- 44 min. - Świetna sytuacja Gołowina, który otrzymał podanie na czystą pozycję od Szurowskiego. Jednak Kopriva broni! Z niebieskiej poprawka, łapie bramkarz "Pasów".
- 43 min - Zagranie wysokim kijem przez Damiana Kapice i mamy przewagę gospodarzy.
- 41 min. - Świetna okazja Jełakowa, który był przed Koprivą i trafił prosto w jego parkany! Mrozi bramkarz Cracovii, to była doskonała sytuacja do wyrównania.

- Konie II tercji. Strzały: 21-19
- 39 min. - Polodna pod bramkę, Vitek przejął gumę ale popychany przez obrońcę nie oddaje strzału i mrozi gumę Kopriva.
- 38 min. - Błędna decyzja sędziego o odgwizdaniu zagraniu ręki Rożkowa, który sobie zbił krążek do kija. Rosyjski napastnik ze złości złamał kija o lód.
- 38 min. - Vitek wycofał do Polodny a ten do Bilcika zagrał na przeciw bramki ale uderzenie czeskiego obrońcy z nadgarstka łapie Kopriva.
- 37 min. - Uderzenie Pesty odbija Kopriva, z niebieskiej Krasowskij nad bramką.
- 36 min. - Kontra Cracovii i świetnie Fucik z bliska parkanem zamyka słupek a strzelał Tvrdon!
- 36 min. - Groźnie z bliska Steber, próbował dobić Vitek ale niedokładnie i odbija Kopriva!
- 35 min. - Uderzył z bulika niepilnowany Mikula, ale kijem odbija Fucik.
- 34 min. - Cracovia ponad minutę w tercji Cracovii rywala, próbował Jezek i Stebih z niebieskiej.
- 32 min. - Wymiana gumy Stebera z Rożkowem i uderzenie czeskiego napastnika obok bramki.
- 30 min. - Indywidualnie ruszył Szymon Marzec, ale jego strzał techniczny z bulika odbija parkanem Kopriva.
- 29 min. - Najpierw uderzył Gołowin z bliska, ale zablokowany, z niebieskiej poprawił Krasowskij - łapie Kopriva.
- 28 min. - Uwolnienie, spalony - troszkę szarpanej gry.
- 26 min. - Vitek nad bramką, w natarciu drużyna gospodarzy. Teraz Havlik łapie Kopriva.
- 26 min. - Podanie wzdłuż bramki dostał Pesta ale z bliska broni Kopriva!
- 25 min. - Świetna okazja najpierw Kapicy, który uderzył nad bramką a zaraz Vachovec z bliska i Fucik końcówką już parkanu odbija gumę który przeturlała się obok słupka!
- 24 min. - Najpierw ofiarnie Szurowski zablokował krążek a zaraz kontra i tak samo po stronie Cracovii zablokowane uderzenie.
- 23 min. - Świetna sytuacja Jełakowa, który popędził prawą stroną, minął obrońcę ale Kopriva odbił gumę do boku!
- 21 min. - Uderzenie Pastryka spod niebieskiej ale obok bramki Koprivy.

- Koniec I tercji
18 min. - Krasowskij znów zapędził się do ataku, strzelił po lodzie, ale obok bramki.
17 min. - Mocniej zaatakowali przyjezdni. Fucik jednak dobrze dysponowany i raz po raz odbija krążek.
15 min. - Vachovec z bliska prosto w bramkarza.
14 min. - Cracovia w pełnym składzie.
14 min. - Krasowskij w indywidualnej akcji. Nie zdołał ponieść krążka nad parkanem i nie ma remisu.
12 min. - Gajor ukarany karą 2 minutową.
11 min. - Kontra Cracovii, ale dobrze wrócił Bilcik i przeszkodził Bepierszczowi w oddaniu strzału.
10 min. - Teraz dobrą okazję miał Marzec . Szczęście po stronie bramkarza gości.
9 min. - Strzelał Danieluk , krążek odbił przez siebie Kopriva , ale zabrakło dobitki.
8 min. - Miejscowi już w pełnym składzie.
7 min. - Szybko wymienili kilka podań krakowianie. Strzelali Mikula i Stebih , ale wynik bez zmian.
6 min. - Bilcik ukarany karą 2 minutową.
5 min. - Na razie to przyjezdni lepiej prezentują się na lodzie. Hokeiści Lotosu zbyt bardzo bawią się krążkiem.
4 min. - Cracovia już w pełnym składzie.
3 min. - Gdańszczanie grają w przewadze, ale nie potrafią wjechać z krążkiem do tercji Cracovii.
2 min. - Kara dla gości za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
1 min. - GOL! 0-1! Strzał z niebieskiej Stebiha w 36 sekundzie, Fucik był zasłonięty i przepuścił krążek pomiędzy parkanami.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-
#73 Josef Vítek PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Miroslav Kopřiva B 2 1.85 41 41 0 0 0 0 95.12 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1