IV runda / 39. kolejka
07:04 2 min. Filip Starzyński #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:48 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Zahaczenie
18:33 2 min. Aleksandr Wołżankin #13 Atak kijem trzymanym oburącz
18:46 2 min. Adrian Jaworski #11 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
36:38 2 min. Filip Starzyński #26 Zahaczenie
40:57 2 min. Miika Franssila #17 Atak kijem trzymanym oburącz
42:26 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
52:23 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Trzymanie przeciwnika
52:30 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Wysoko uniesiony kij
54:40 2 min. Robin Rahm #30 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
57 min- Rykoszet po strzale Kozłowa, ale Rahm na raty nakrywa krążek.
55 min- Rahm wystrzelił krążek bezpośrednio poza taflę i otrzymał karę.
54 min- Siły się wyrównają, bo karę otrzymał Kozłow.
53 min- Pasiut powędrował na ławkę kar.
52 min- Wołżankin sam na sam, ale doskonale podbił mu kij Krawczyk i nie zdołał oddać strzału Rosjanin.
51 min- Rahm złapał krążek jak muchę po strzale Jaworskiego.
49 min- Fraszko zbyt długo zbierał się do strzału i zmarnował doskonałą okazję.
49 min- Nie odpuszczają także goście. Krążek leci raz po raz w światło bramki Spesznego.
47 min- Próbują poprawić wynik torunianie, ale świetnie broni Rahm.
45 min- Oba zespoły w pełnym zestawieniu.
49 min- Nie odpuszczają także goście. Krążek leci raz po raz w światło bramki Spesznego.44 min- Mało brakowało, a Jeriomienko wpakowałby krążek do własnej bramki.
43 min- Jeszcze przytrafił się błąd i szóstka na lodzie po stronie gospodarzy.
43 min- Kwintesencją tego spotkania niech będzie fakt, że torunianie grając w przewadze wybili na uwolnienie.
41 min- Franssila trafia na ławkę kar.
41 min- Mocno próbował Jaworski, ale obok bramki.
41 min- Speszny ponownie w bramce Energi.

40 min- GOOL 1:9! Mularczyk precyzyjnym strzałem podwyższa wynik.
39 min- Beznadziejna przewaga Torunia i brak zagrożenia pod bramką Rahma.
37 min- Jak tu nie padł gol?! Fraszko wyłożył do pustej, tam dobijali Kalinowski i Jeriomienko, ale jedyne co odgwizdali sędziowie to kara dla Starzyńskiego.
36 min- Sierguszkin pomknął z kontrą, objechał bramkę i wyłożył gumę na środek, ale Wołżankin nie zdołał zamknąć tej akcji.
33 min- GOOL 1:8! Sierguszkin zabrał krążek Wajdzie i pokonał Rahma!
33 min- Starzyński sam przed bramkarzem... broni Bojanowski.
32 min- GOOL 0:8! "Co się odwlecze to nie uciecze". Jest i ósma bramka. Hat trick Rajamakiego, który na raty pokonał Bojanowskiego.
32 min- Krężołek przełożył na forehand, ale Bojanowski dobrze odbijaczką
32 min- Krężołek sam na sam! Faul i rzut karny!
30 min- GOOL 0:7! Starzyński Obrócił się z krążkiem i zaskoczył Bojanowskiego strzałem po lodzie. Kompromitacja Energi.
29 min- Bezradni są torunianie. Katowiczanie kontrolują przebieg meczu i nie pozwalają gospodarzom na wiele.
27 min- Fraszko do Olszewskiego. Kolejny raz Rahm odbija krążek.
25 min- Próbował odpowiedzieć Minge...Rahm broni.
24 min- 0:6! Prawdziwy nokaut! Koronkowa akcja, Makkonen do Franssilii, ten do Rajamakiego, a ten miał pustą bramkę i jest to jego dublet.
22 min- GOOL 0:5! Cimżar zamarkował objechanie bramki, ale obił krążek od łyżwy Spesznego i ten wturlał się za linię. Czech nie wytrzymał i zjechał do boksu. Wchodzi Bojanowski.
21 min- GOOL 0:4! Natychmiastowo wykorzystana przewaga! Krążek po strzale Pasiuta dobił Krężołek do pustej bramki.
21 min- Zaczynamy drugą partię.

20 min- GOOL 0:3! Znakomicie rozegrany zamek i strzałem bez przyjęcia wynik podwyższył Rajamaki! Speszny bez szans.
19 min- Goście zagrają w podwójnej przewadze. Adrian Jaworski wystrzelił krążek poza pleksę i sędziowie nałożyli karę.
19 min- I kolejna kara dla gospodarzy. Teraz Wołżankin usiądzie na ławce kar.
17 min- Toruń już w pełny składzie. Było kilka strzałów, ale bramkarz Energi nie dał się zaskoczyć.
15 min- Fatalny błąd Kozłowa. Turtiainen sam na sam...broni Speszny, ale będzie kara dla obrońcy Energi.
13 min- Optyczna przewaga katowiczan. Mają więcej z gry.
11 min- Fieofanow sam na sam...górą Rahm!
10 min- Już goście w pełnym składzie. Groźniej było pod bramką...Spesznego, bo torunianie nie mogli wyprowadzić składnej akcji grając w przewadze jednego zawodnika.
8 min- Kąśliwie Kozłow, Rahm był zasłonięty, ale zdołał odbić krążek.
8 min- Kara dla Starzyńskiego.
6 min- Tomasik mocno! Odbija Speszy.
4 min- Krążek odbił się od twarzy Sierguszkina...mógłbyć remis, ale Rahm popisał się refleksem.
3 min- GOOL 0:1! Pasiut przejął krążek po błędzie Griebieniuka...podał do Krężołka, a ten z ostrego kąta zmieścił krążek nad barkiem Spesznego, który zbyt wcześnie klęknął do butterflya.
1 min- Rozpoczynamy mecz! Krążek dla gospodarzy.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-