02:55 2 min. Maciej Sulka #76 Wysoko uniesiony kij
13:39 2 min. Aleksandr Wołżankin #13 Przeszkadzanie
21:27 2 min. Jarosław Różański #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:55 2 min. Piotr Naparło #71 Zahaczenie
47:00 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Natarcie
50:22 2 min. Justin Valentino #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
Torunianie ambitnie walczyli do końca, ale nie zabiorą punktów z Nowego Targu. 4:2 dla gospodarzy. Dziękujemy za uwagę.
60 min. – Pusta bramka torunian. Svec strzela, ale krążek mija bramkę.
60 min. – Sierguszkin sam na sam. Górą Odrobny.
59 min. – Szkodienko bardzo groźnie uderzał. Teraz Odrobny pokazuje kunszt.
59 min. - Gol dla Podhala! Sygnalizacja kary po podcięciu Dziubińskiego, ale wykluczenia nie będzie, Pettersson trafia do siatki. 4:2.
58 min. – Podhale chyba zbyt spokojnie próbuje wyprowadzić z własnej tercji. Kalinowski bliski szczęścia po przejęciu przed bramką Wiedźmina. Próbował po lodzie.
57 min. – Torunianie zamykają gospodarzy 5 na 5. Jeriemienko bliski szczęścia po strzale z lewego skrzydła.
56 min. – Jencik, Franek i Neupauer wychodzili trójkowo, próbowali skopiować wyczyn, który dał trzecią bramkę Szarotkom. Dobra, zespołowa gra.
55 min. – Nattinen pięknie zawinął zza obrońcy, broni Spesny.
54 min. – Kozłow w ostatniej chwili zablokował Jencika.
53 min. – Valentino do Petterssona, mierzył w okienko krótkiego rogu Szwed.
52 min. – Wschodni zaciąg z Torunia dobrze rozgrywa zamek, strzela Jeriemienko.
51 min. –Będzie kolejne wykluczenie dla gospodarzy.
50 min. - Gol dla Podhala! Cudowne trójkowe wyjście z kontrą, Nattinen, Pettersson i Dziubiński, choć zanosiło się na sam na sam Nattinena, piękne rozegranie i krążek wpada po lodzie do bramki. 3:2 dla Podhala.
49 min. – Kozłow z niebieskiej, Odrobny broni klatką piersiową. Chwilę później Sierguszkin poprawiał bliżej prawego skrzydła. Któryś z torunian znowu ucierpiał przy bandzie, przerwa w grze.
48 min. – Kalinowski próbował indywidualnego rozwiązania z prawej flanki. Odrobny parkanem.
47 min. – Ostre zwarcie przy bandzie, Neupauer odpocznie 2 minuty.
47 min. – Nattinen po zwodzie w słupek. Wcześniej Szkodienko, Fieofanow i Sierguszkin przeprowadzili groźną akcję 3 na 2.
46 min. – Kalinowski slalomem między obrońcami, po lodzie próbował wymanewrować Odrobnego, nie ma gola. Piękna akcja.
45 min. – Minge zza obrońcy po podaniu Jakuba Jaworskiego.
44 min. - Neupauer wywalczył i utrzymał krążek w tercji gości, nowotarżanie zamykają torunian.
43 min. – Bartosz Fraszko z prawego skrzydła mijał bramkarza, ale nie zmieścił obok słupka. Jeszcze Kalinowski próbował poprawiać.
42 min. – Kamienieu wrzucał przejęty krążek z niebieskiej, Neupauer próbował strącać.
41 min. – Wołżankin zza obrońcy bardzo niebezpiecznie uderzał i minimalnie chybił.
Rozpoczynamy III tercję przy stanie 2:2.
40 min. – Końcówka II tercji należy do gości. Jeszcze wyjście Dziubińskiego z Jencikiem, ale syrena kończy tę odsłonę. Przerwa.
39 min. – Fraszko zakręcił w tercji gospodarzy, ale bez większego zagrożenia bramki. Wznowienie w tercji Podhala.
38 min. – Franek dobrze blokowany przez obrońcę nie oddał strzału ze środka.
37 min. – Podhale próbuje przejąć inicjatywę i wyjść na prowadzenie, ale goście nie odpuszczają.
36 min. – Willick wychodził sam przed bramkę, próbował po lodzie między nogi, Spesny zwarł parkany.
35 min. - Gol dla Podhala! Strzał Suominena z niebieskiej, strącony przed bramką krążek, przetoczył się nad bramkarzem i wpadł do bramki. 2:2.
34 min. – Pettersson zawiązał zamek i odgrywał do Dziubińskiego, przecięli obrońcy.
33 min – Sygnalizacja kary dla gości. Odrobny zjeżdża z bramki.
32 min. – Pettersson po podaniu Nattinena ze środka, obok bramki.
31 min.- Neupauer mogł rozegrać z Frankiem, z backhandu próbował wrzucić bramkarzowi za kołnierz w krótki róg. Wcześniej Wołżankin miał świetną okazję pod bramką Odrobnego.
30 min. – Jencik do Suominena, ten chciał wycofać na niebieską, ale źle obliczył tor lotu krążka.
29 min. – Campbell aktywny w strefie gości, strzał Suominena pewnie chwyta Spesny.
29 min. – Sierguszkin uderzał dołem, parkanem broni Odrobny.
28 min. – Kalinowski wyszedł do wyrzuconego krążka z tercji obronnej i niebezpiecznie uderzał pod poprzeczkę.
28 min. – Kamienieu znowu w ofensywnej akcji z przodu, ale kłopot z ostatnim dograniem, wcześniej Neupauer zamieszał w tercji gości.
27 min. – Neupauer z najbliższej odległości próbował wrzucić nad parkanem Spesnego, świetny refleks bramkarza.
27 min. – Strata w tercji neutralnej Fieofanow wyszedł sam na sam, Odrobny już leżał, ale zatrzymał strzał gracza gości. Nie ma gola.
26 min. – Aktywni nowotarżanie, Dziubiński zakręcił w rogu i dograł świetnie do Różańskiego. Niewiele brakowało.
25 min. – Valentino dynamicznie wjechał na bramkę przy obrońcy, strzał jego broni Spesny, chwilę potem wycofanie do Chaloupki na niebieską. Strzał.
24 min. – Suominen pociągnął spod bandy wzdłuż bramki.
23 min. – W drugiej fazie osłabienia Szarotki umiejętnie rozbijają ataki torunian.
22 min. – Szybko zawiązana akcja gości, Wołżankin nie trafił w krążek z bliska.
22 min. – Minge przedzierał się prawym skrzydłem, zahaczany, chwilę później sędzia jednak dopatrzył się faulu. Wykluczenie dla Różańskiego.
21 min. – Pettersson ładnie wjechał środkiem do tercji gości, wyłożył na prawe skrzydło Dziubińskiemu, strzał kapitana Podhala broni Spesny.
Rozpoczynamy II tercję przy stanie 2:1 dla KH Energi Toruń.
20 min. - Gol dla Torunia! Strzał Daniela Minge w kontrze gości, w pełnej jeździe ze środka, ugrzązł w gąszczu kijów i nóg Szarotek, ale poprawka trafiła w okienko, obok bezradnego Odrobnego. 2:1 dla gości. Koniec tercji I.
20 min. – Nowotarżanie wychodzili z kontrą, ale Jencik minimalnie spalił.
19 min. – Nattinen, Kamienieu i Pettersson rozegrali w trójkącie w tercji gości, ale zabrakło niewiele do precyzyjnego strzału i zagrożenia bramki.
18 min. - Gol dla Torunia. Świetnie wyszedł z tercji Sierguszkin, przegonił Suominena i oko w oko z Odrobnym wygrał pojedynek, strzelając dołem. 1:1.
17 min. – Fraszko świetnie dogrywał wzdłuż tercji Podhala do Kalinowskiego, ale przeciął obrońca.
16 min. – Franek ze środka bez zastanowienia po lodzie. Spesny dostawił parkan.
15 min. – Najpierw w zamku Neupauer dograł do Jencika, ten z ostrego kąta próbował wcisnąć krążek do bramki, później dwa strzały Suominena, drugi ofiarnie zablokowany przez obrońcę.
14 min. – Wołżankin zgubił krążek i sfaulował, by zapobiec kontrze. Będzie wykluczenie. Odpocznie 2 minuty.
13 min. – Wysoki pressing gości w tercji Szarotek, blisko przejęcia. Wsół wybija na uwolnienie, choć próbował sprytnie obić o bandę.
12 min. – Suominen do Sveca ustawionego na niebieskiej gości, ten natychmiast do Willicka na środek, nie opanował krążka Kanadyjczyk.
11 min. – Sierguszkin natychmiast uderzył z lewego bulika Odrobnego, Wiedźmin sparował obijaczką strzał w okienko.
10 min. – Kamienieu w ofensywnej akcji, ale wychodzą z kontrą goście.
9 min. – Jencik w wyśmienitej sytuacji sam przed bramką, Spesny efektownie łapie do raka.
9 min. – Chaloupka dopadł spadający krążek i natychmiast uderzył z niebieskiej, bramkarz czujny.
8 min. – Dziubiński sam wjechał w tercję i pociągnął z prawego skrzydła z nadgarstka.
7 min. – Słowakiewicz do Campbella, doszedł Kanadyjczyk do krążka, ale wyrzucony za bramkę, efektownie zagrał ciałem, to tyle.
6 min. – Jencik do Willicka, ten z backhandu próbował między nogi bramkarza.
6 min. – Valentino świetnie zagrał do Neupauera na środek, ten próbował przedłużyć na skrzydło do Franka, ale wmieszali się w to obrońcy z Torunia.
5 min. – Daniel Minge pociągnął z lewego bulika Odrobnego, bramkarz czujnie zasłonił dostęp do własnej bramki.
4 min. – Dobry zamek w wykonaniu gości. Griebieniuk bliski dobitki do pustej bramki, ale szybciej zorientowali się obrońcy.
3 min. – Wykluczenie dla gospodarzy. Sulka odpocznie 2 minuty.
3 min. – Świetne podanie do Fieofanowa przez pół lodowiska, ale ten nie opanował krążka.
2 min. - Gol dla Podhala! Valentino trzy razy próbował w ciągu kilku sekund, w końcu z bliska umieścił na raty krążek obok bramkarza. 1:0 dla Podhala. .
2 min. – Svec zza bramki dograł do Jencika, natychmiastowy strzał, bramkarz przemieścił się do krążka.
1 min. – Dziubiński z Petterssonem szarżowali na bramkę Spesnego. Strzał Chaloupki z niebieskiej nie wypuszcza bramkarz, nie dając szans na dobitkę.
Zaczynamy. W bramce KH Toruń Patrik Spesny, w bramce Podhala Przemysław Odrobny.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Podhale podejmuje KH Energę Toruń.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-