3:3 Gregor Koblar #9 ( Łukasz Krzemień #44 ) 5/5 49:33
4:3 Ondrej Mikula #16 ( Adam Domogała #20 ) 5/5 59:39
5:3 Damian Kapica #95 ( Tomáš Urban ) 5/5
05:48 2 min. Klemen Pretnar #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:14 2 min. Kasper Bryniczka #13 Wysoko uniesiony kij
15:30 2 min. Tomáš Urban Spowodowanie upadku przeciwnika
18:27 2 min. Damian Kapica #95 Atak łokciem
21:35 2 min. Dariusz Wanat #10 Uderzanie kijem
29:02 2 min. Tomáš Urban Przeszkadzanie
36:13 2 min. Bartosz Dąbkowski #14 Przeszkadzanie
38:25 2 min. Ondrej Mikula #16 Atak kijem trzymanym oburącz
60. min - GOOOOL! 5:3! Unia bez bramkarza. Kapica posłał gumę do pustej bramki
60. min - GOOOOL! 4:3! Mikula pokonuje Lipińskiego uderzeniem w krótki róg.
59. min - Bryniczka! Mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie. Uderzył jednak niecelnie.
58. min - Stebih! Bomba z niebieskiej. Lipiński odbił gumę.
58. min - Cracovia chce przesądzić o losach meczu w regulaminowym czasie gry.
57. min - Błąd oświęcimskiej defensywy. Przechyt Tvrdonia, strzał z bulika. Świetnie Lipiński!
56. min - Oriechin zza bramki do Krzemienia, ten wypalił z pierwszego krążka, ale nie ma gola.
55. min - Themar do Malickiego, ten zostawił gumę Wanackiemu. Strzał, ale pewna interwencja Koprzivy.
55. min - Krakowianie reklamowali sędziemu, że Themar przewrócił Kapicę.
54. min - Meidl szukał dogrania przed bramkę do Trandina. Połapali się w tym krakowscy obrońcy.
53. min - Kocioł pod bramką Lipińskiego. Sędziowie przerywają grę.
51. min - Kapica mógł przywrócić prowadzenie krakowianom. Lipiński zdążył się przemieścić i odbić strzął.
50. min - GOOOL! 3:3! Koblar wykorzystał sytuację sam na sam z Koprzivą
49. min - Bychawski potężnie! Golkiper Unii świetnie broni.
48. min - Urban sam na sam z Lipińskim. Co zrobił czeski olbrzym? Nie trafił w krążek.
48. min - Sędzowie pospieszyli się z gwizdkiem. Unia szukałała wyrównującego gola.
47. min - Mikula sprawdził czujność Lipińskiego. Ten broni na raty.
46. min - Kowalówka! Uderzył z bulika, ale Koprziva dobrze interweniuje.
45. min - Sporo szarpanej gry i niedokładności w szeregach obu ekip.
44. min - Tvrdoń kąśliwie uderzył z bulika. Lipiński dobrze broni.
43. min - Garszyn! Gdyby uderzy trochę mocniej, Koprziva miałby trudniejszy orzech do zgryzienia.
42. min - Krakowianie starają się uspokoić grę i nieco przytrzymać krążek.
41. min - Wanacki sprytnym strzałem chciał pokonać Koprzivę.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Unia przez 25 sekund grała jeszcze w przewadze. Nie wykorzystała jej.

40. min - Meidl! Z bliskiej odległości mógł pokonać Koprzive
39. min - Bezuszka z bulika! Kolejna dobra interwencja krakowskiego golkipera.
39. min - Dwa uderzenia Meidla. Broni Koprziva.
39. min - Kara dla Mikuli. Kolejna szansa Unii na doprowadzenie do wyrównania.
38. min - Oświęcimianie zbyt wolno i zbyt statycznie grają w przewadze.
37. min - Gwizdy na trybunach. Sędziowie odesłali na ławkę kar Dąbkowskiego.
36. min - GOOOL! 3:2! Koblar do Kalana, a ten uderzeniem z bekhendu pokonuje Koprzivę .
35. min - Suną kolejne ataki na oświęcimską bramkę. Pasy chcą iść za ciosem.
34. min - GOOOL! 3:1! Kruczek uderzeniem ze slotu pokonuje Lipińskiego.
32. min - Goście po stracie gola jakby przygaśli.
31. min - Unia poza potężnym strzałem Pretnara nie zagroziła krakowskiej bramce.
30. min - GOOOL! 2:1! Leivo wykorzystuje sytuację sam na sam z Lipińskim. Gol zdobyty w osłabieniu.
30. min - Kara dla Urbana.
28. min - Vachovec! Jak on tego nie strzelił? Po podaniu Leivo miał przed sobą Lipińskiego Bramkarz Unii na posterunku.
27. min - Themar bekhendem do Malickiego. Strzał z pierwszego krążka. Krakowski golkiper notuje udaną interwencję.
27. min - Themar! Po przejechaniu linii niebieskiej uderzył z klepy. Broni Koprziva.
26. min - Teraz krakowianie starają sie wybić pierwszej formacji Unii hokej z głowy. Mocne ataki ciałem, rozbijanie po bandach. Stara hokejowa zagrywka.
25. min - Wanat jest już na lodzie.
24. min - Unia dobrze się broni.
23. min - Wanacki wybija krążek z własnej tercji i oddala zagrożenie.
22. min - Kara dla Wanata.
21. min - Bahensky uderzeniem z bulika sprawdził czujność Lipińskiego.

20. min - GOOOL! 1:1! Unia wykorzystuje przewagę. Wrzutka Pretnara i strącenie Koblara.
19. min - Kara dla Kapicy.
19. min - GOOOL! 1:0! Domogała uderzył z korytarza międzybulikowego. Gumę strącił Mikula i zaskoczył Lipińskiego.
18. min - Iskrzy między zawodnikami. Sędziowie opanowują sytuację.
17. min - Kontra Pasów. Okazja Bahenskiego, ale broni Lipiński
16. min - Tomasz Urban z Cracovii złapał karę w tercji ataku. Faulował Wanackiego.
15. min - Pretnar z niebieskiej, dobitka Koblara. Nie ma gola.
15. min - Fatalny błąd Oriechina. Pasy go nie wykorzystują.
14. min - Kara dla Bryniczki. Faulował Themara.
14. min - Themar! Miał przed sobą Koprzivę. Nie zdołał jednak czysto trafić w krążek.
12. min - Oświęcimianie grają teraz agresywniej. Są aktywniejsi w ofensywie.
11. min - Ależ akcja Unii. Szybka wymiana podań rozmontowała krakowską defensywę. Zabrakło tylko strzału w wykonaniu pierwszej formacji biało-niebieskich.
10. min - Kalan! Uderzył ze slotu. Broni Koprziva.
8. min - Unia ofiarnie się broniła.
8. min - Kontra Trandina i Przygodzkiego. Koprziva na posterunku.
7. min - Goście mądrze się bronią.
6. min - Pretnar wędruje na ławkę kar. Faul taktyczny, bo Gajor wychodził na czystą sytuację.
5. min - Meidl z bulika! Dobrze Koprziva.
4. min - Bardzo niedokładnie grają oświęcimianie.
3. min - Urban! Kolejny raz dobrze Lipiński.
3. min - Kruczek! Świetna interwencja Lipińskiego.
2. min - Wanat powalczył! Oddał strzał, ale krążek podbity.
1. min - Błąd Wanackiego, ale bez konsekwencji.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Koprziva i Lipiński Pierwszy bulik dla Cracovii.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-