1:0 Artem Iossafov #71 ( Maciej Urbanowicz #92 ) 5/5 40:39
2:0 Martin Kasperlík #82 ( Radosław Sawicki #18 ) 5/5 58:39
19:40 2 min. Kamil Wróbel #15 Opóźnianie gry
23:08 2 min. Mikko Virtanen #28 Przeszkadzanie
23:51 2 min. Jesse Rohtla #11 Atak kijem trzymanym oburącz
26:58 2 min. Jakub Wanacki #5 Zahaczenie
34:26 2 min. Patryk Noworyta #55 Przeszkadzanie
51:17 2 min. Dominik Paś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:32 2 min. Dominik Paś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
JKH GKS Jastrzębie po raz 3 w historii zdobywa Puchar Polski!
- 60 min. - Kara dla Jastrzębia i czas na 32 sekundy przed końcem dla Unii.
- 59 min. - Unia bez bramkarza.
- 59 min. - GOOOL 2:0! Kasperlik sam na sam, potknął się Saunders i Czech z łatwością skierował krążek do siatki!
- 59 min. - Meidl z najbliższej odległości! Odbija Raszka!
- 58 min. - Wanacki chciał wrzucić gumę na bramkę ale zablokowany.
- 57 min. - Unia cały czas w tercji rywala, ale raczej to podania do bramkarza niż zagrażającego Raszce strzały.
- 56 min. - Ruszona bramka Raszki, zaraz jastrzębianie wybijają na uwolnienie... zostały 4 minuty nadziei dla Unitów.
- 55 min. - Paś sam na sam ... ale nie trafił dokładnie w krążek i akcja straciła swoją moc!
- 55 min. - Hokeiści z Oświęcimia walczą o stworzenie zagrożenia, lecz zbyt chaotycznie to wygląda, dużo niedokładności.
- 53 min. - Unia słabo w przewadze, jastrzębianie agresywnie potrafili poradzić sobie z wybiciem gumy z własnej tercji.
- 52 min. - Wanacki spod niebieskiej, ale prosto w Raszkę.
- 51 min. - Jesse Rohtla zjechał do szatni wyraźnie utykając.
- 51 min. - Niepotrzebny faul w ataku Dominikia Pasia i Unia w przewadze. Goście mają szanse na wyrównującego gola!
- 50 min. - Indywidualnie Kasperlik minął Kalana na buliku ale dobrze Saunders łapie gumę po strzale z nadgarstka.
- 49 min. - Pretnar spod niebieskiej, ale niecelnie.
- 48 min. - Luza wrzucił spod niebieskiej, guma odbiła się od lodu i narobiła problemów Raszce.
- 47 min. - Wanat spod niebieskiej, ale Raszka nie był zasłonięty i z łatwością łapie gumę do raka.
- 46 min. - Tempo troszkę spadło spotkania, bez większego zagrożenia.
- 44 min. - Groźnie pod bramką Unii, uderzał Kasperlik ale odbiła się guma od Pretnara i bramkarza.
- 42 min. - Themar mógł szybko wyrównać ale w doskonałej sytuacji uderzył w parkan Raszki.
- 41 min. - GOL! 1-0! Kontra Jastrzębia, Urbanowicz ruszył w tercję rywala, podał wzdłuż bramki a tam Iossafov zamknął akcje celnym strzałem do bramki!

- Strzały po II tercjach: 27-26, wznowienia: 19-18.
- 40 min. - Koniec II tercji.
- 38 min. - Auvinen na przeciwko Saundersa - łapie Kanadyjczyk do raka pewnie strzał fińskiego obrońcy
- 37 min. - Zamieszanie pod bramką Unii, lecz brakowało wykończenia ze strony JKH.
- 36 min. - W doskonałej sytuacji Paś, ale zdążył złączyć parkany bramkarz Unii!
- 35 min. - Paś próbował zawinąć gumę przy słupku, ale wybił go z rytmu Noworyta i mamy karę dla oświęcimianina.
- 34 min. - Pomyłka Saundersa z Luzą i przejęli gumę jastrzębianie, pusta bramka ale ofiarnie Noworyta blokuję gumę!
- 32 min. - Służby techniczne po trzech minutach uporały się z problemem, gramy!
- 32 min. - Poluźniła się pleksi przy boksie JKH i mamy przerwę w grze.
- 31 min. - Ruszona bramka Saundersa, krążek dobili do bramki jastrzębianie ale oczywiście nie został uznany gol.
- 30 min. - Wanat w krótki róg, obok słupka.
- 29 min. - Kontra w wykonaniu Themara, ale jego strzał z nadgarstka odbija Raszka.
- 28 min. - Sawicki spod niebieskiej, odbija Saunders.
- 27 min. - Sam na sam Kasperlik zahaczony ale poszedł dalej i przestrzelił! Kara dla Wanackiego.
- 26 min. - Jastrzębie dzielnie w osłabieniu i zdołali przetrzymać ten napór Unitów.
- 25 min. - Z niebieskiej kropnął Zatko, ale Raszka chwyta gumę do raka.
- 24 min. - Pretnar z niebieskiej guma przeszła przez Raszkę ale odbiła się jeszcze od obrońcy!
- 23 min. - Po strzale Koblara zrobiło się zamieszanie pod bramką, karę otrzymuje jeszcze Rothla i Unia gra 5 an 3 przez 1:17!
- 22 min. - Groźnie uderzał Virtanen, ale guma minęła słupek!
- 21 min. - Zatko i Gimiński wymienili uprzejmości, obaj trafiają na ławkę kar.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Kontra Jastrzębia w osłabieniu, z okolicy bulika z nadgarstka Urbanowicz - łapie Saunders.
- 19 min. - Kara dla Kamila Wróbla za wystrzelenie krążka poza taflę.
- 18 min. - Jastrzębianie w tercji rywala, ale na razie bez zagrożenia pod bramką.
- 16 min. - Sędzia liniowy przeszkodził we wprowadzeniu krążka w tercję JKH i odgwizdał spalonego ...
- 15 min. - Pierwszy strzał nowego nabytku Unii Radka Meidla.
- 13 min. - Piotrowicz uderzał po wygranym buliku, łapie Raszka.
- 11 min. - Virtanen próbował uderzać z bulika ale ofiarna interwencja hokeisty Unii zapobiega zagrożenia.
- 9 min. - Koblar wjechał w tercje rywala, ale jego strzał sygnalizowany łapie Raszka.
- 7 min. - Spod niebieskiej uderzył Auvinen, spokojnie Saunders.
- 6 min. - JKH wyszło po błędzie Unii w obronie 2 na 0 ale Sawicki z bliska uderzył w parkan Saundersa, podawał Urbanowicz.
- 5 min. - Sawicki z bulika, zbyt lekko i łapie Saunders.
- 4 min. - Themar do Wanackiego ten na wprost bramki ale uderza nieprecyzyjnie i Raszka łapie gumę.
- 3 min. - Koblar wjechał przed bramkę, ale nie zdołał umieścić krążka w bramce, zaraz Kalan ale obok słupka.
- 2 min. - Malicki uderzył po wznowieniu, obok słupka.
- 2 min. - Uderzenie Themara, mrozi gumę w parkanach Raszka.
- 1 min. - Ruszył na bramkę Rohtla, ale zablokowany.
- 1 min. - Z nadgarstka Sawicki, łapie Saunders.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-