00:53 2 min. Jegor Fieofanow #84 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:05 2 min. Jegor Szkodienko #23 Atak kijem trzymanym oburącz
09:33 2 min. Kamil Wałęga #21 Zahaczenie
14:31 2 min. Jakub Gimiński #94 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:58 2 min. Piotr Naparło #77 Uderzanie kijem
27:15 2 min. Michał Kalinowski #19 Zahaczenie
51:45 2 min. Krzysztof Bojanowski #39 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:13 2 min. Kamil Górny #17 Zahaczenie
58:29 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Zahaczenie
60 min- GOOOOL 3:2! Na 2 sekundy przed końcem krążek w siatce pakuje Nalewajka! Radość gospodarzy. Bojanowski leży na lodzie załamany!
60 min- Rozpaczliwa obrona bramki Bojanowskiego.
59 min- Teraz Skólmowski faulował i 1,5 minuty nadziei dla JKH na zgarnięcie 3 punktów!
58 min- GOOL 2:2! Zieliński huknął z niebieskiej i zasłonięty Raszka przepuścił krążek do siatki! Radość drużyny gości!
58 min- Fraszko do Karczochy...ten miał pustą bramkę, ale nie trafił w krążek!
57 min- Sierguszkin sam na sam! Faul Górnego i...tylko wykluczenie. Chociaż torunianie domagali się rzutu karnego.
54 min- Goście już w pełnym składzie. Zupełnie bez zagrożenia pod bramką Bojanowskiego.
53 min- Poirytowany Robert Kalaber bierze czas.
52 min- Bojanowski podciął Nalewajkę i zagrają w przewadze jastrzębianie.
52 min- Bardziej zależy gościom na doprowadzeniu do wyrównania, niż gospodarzom na zwycięstwie. Tak to teraz wygląda.
50 min- Energa założyła zamek w tercji JKH. Strzelał Jeriomienko. Mocno, ale niecelnie.
49 min- Jesajan próbował strącić gumę, po strzale Fieofanowa...bez efektu.
48 min- Fraszko z bekhendu! Raszka ratuje prowadzenie gospodarzom.
48 min- Niby atakują jastrzębianie, ale nie potrafią tego udokumentować.
46 min - Była pusta bramka Energi! Nie oddali strzału gospodarze.
45 min- Nie przyjął krążka Sierguszkin, a podawał mu Jesajan. Byłby sam na sam Rosjanin z Raszką!
43 min- Olszewski wjechał do tercji i uderzył na bramkę. Łapie krążek Ondrej Raszka.
42 min- Urbanowicz po lodzie...znów Bojanowski górą!
42 min- Próbują podwyższyć prowadzenie gospodarze, aby uniknąć nerwów w końcówce meczu.
41 min- Rohtla...dobrze rozgrzany Bojanowski.

40 min- Strącony krążek po strzale Skólmowskiego! Raszka popisał się refleksem, bo było bardzo groźnie.
39 min- Górny w ostatnim momencie powstrzymał Jesajana, a mógł być już remis!
38 min- Juryj Czuch upomniany przez arbitra. Trener Energi głośno kwestionował decyzje sędziów.
37 min- Wróbel przed Bojanowskim, ale barkiem odbił krążek toruński golkiper!
37 min- Ładnie utrzymali się przy krążku w tercji gospodarzy goście. Akcję kończył strzał Griebieniuka. Gwizdy na Jastorze. Kibicom nie podoba się gra ich drużyny.
35 min- Gdyby nie sporo niedokładności po stronie Energi, to JKH drżałoby o wynik, a tak prowadzą gospodarze.
33 min- Paś po długim słupku, ale przestrzelił.
32 min- Błyskawiczny wypad Fieofanow i Sierguszkina. Strzelał ten pierwszy i na raty broni Raszka.
31 min- Pogubili się torunianie i kilka dobrych okazji mieli jastrzębianie, ale Bojanowski ratuje wynik.
30 min- Górny! I kolejna wybitna interwencja Bojanowskiego!
30 min- Energa w pełnym składzie.
29 min- Wróbel dobijał krążek do odsłoniętej bramki, ale fenomenalnie wyciągnął się Bojanowski i nie ma trzeciego gola dla JKH!
28 min- Kolejna okazja dla gospodarzy, bo karę odsiedzi Kalinowski.
27 min- Naparło wyszedł sam na sam, po tym jak opuścił boks kar, ale sędzia odgwizduje spalonego! Kontrowersyjna decyzja arbitra liniowego.
26 min- Teraz niepewnie broni Bojanowski po strzale Sawickiego. Wciąż 2:1.
25 min- Kąśliwa wrzutka Karczochy, błąd Raszki, czyhał na dobitkę Sierguszkin, ale na raty nakrył krążek Ondrej Raszka!
25 min- Paś! Kończył szybki atak, ale krążek wylądował poza taflą.
24 min- Nie ma bramki! Zamiast tego jest kara dla Energi. Odsiaduje ją Naparło.
24 min- Urbanowicz nie wykorzystał błędu Szkodienki.
22 min- Fieofanow dwa razy zagrywał przed bramkę, ale tam nikt nie dołożył łopatki kija.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

20 min- Rohtla równo ze syreną. Broni Bojanowski i mamy przerwę.
20 min- Sawicki z bulika, ale dobrze ustawiony Bojanowski.
18 min- Zabawa Raszki z krążkiem za bramką i o mały włos, a byłby remis!
17 min- Jakby poczuli krew przyjezdni. Próbowali wyrównać, ale tym razem szczęście po stronie Raszki.
16 min- GOOL 2:1! Obrona JKH rozmontowana przez Rosjan i Sierguszkin z pierwszego, przymierzył w samo okienko!
16 min- Karczocha na raty, była pusta bramka, ale nie dobił krążka Kozłow do pustej bramki!
15 min- Faulował Gimiński i goście w przewadze.
14 min- Mecz nie porywa. Torunianie wiedzą, że grają o pietruszkę i nie wysilają się, a jastrzębianie uspokojeni dwubramkowym prowadzeniem.
14 min- Naparło wyszedł sam na sam. Ładnie minął obrońców i wydawało się, że będzie mógł strzelać, ale sędzia odgwizdał spalonego.
13 min- Kontra gospodarzy, strzał z pierwszego Nalewajki i końcówką parkana broni Bojanowski!
12 min- Świetna szansa Jesajana, ale krążek poleciał lobem nad Raszką i uderzył w boczną siatkę.
12 min- Długo nie mogli założyć zamka torunianie. Potem próbował Fraszko, ale Raszka złapał krążek.
10 min- Kara dla Wałęgi.
10 min- Virtanen z ostrego kąta próbował zaskoczyć Bojanowskiego.
9 min- Torunianie na razie nie mogą złapać rytmu. Popełniają dużo błędów, brakuje dobrego, otwierającego podania od obrońców, które pozwoliłoby wyprowadzić atak.
7 min- GOL 2:0! Szybka kontra 2 na 1 gospodarzy i Radosław Nalewajka przymierzył po krótkim słupku. Chyba błąd popełnił Bojanowski, który był źle ustawiony.
6 min- GOL 1:0! Po strzale Jabornika duże zamieszanie, kilku zawodników leżało w polu bramkowym, a krążek zdołał przekroczyć linię bramkową. Trafienie zapisano Kostkowi.
6 min- Górny strzelał ze slotu, ale przyjął krążek na łyżwę i musiał go sobie poprawić, a to pozwoliło Olszewskiemu go zablokować.
5 min- Kolejna kara dla Torunia. Teraz Szkodienko, choć po gwizdku sędziego był bardzo zaskoczony, że otrzymał wykluczenie.
4 min- Smirnow próbował zaskoczyć Raszkę, ale ten zaliczył dobrą interwencję.
3 min- Goście już w pełnym zestawieniu.
2 min- Zbyt wiele podań po stronie gospodarzy. Brakuje strzałów.
1 min- Faul Fieofanowa i JKH w przewadze.
1 min- Mocny początek gospodarzy. Już strzały Jabornika, Kasperlika i Jassa, ale wciąż 0:0.
1 min- Gramy! W bramkach Raszka i Bojanowski.

Minuta ciszy, ku pamięci Krzysztofa Michałowskiego - zmarłego ojca Jakuba Michałowskiego, obrońcy JKH GKS-u Jastrzębie.

- Kto chce i ma ochotę może kliknąć w nasze reklamy, kto nie chce nie musi :) Pozdrawiamy!
#14 Dominik Paś ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Grzegorz Radzieńciak LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0