02:10 2 min. Łukasz Siuty #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:33 2 min. Kyle Campbell #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:50 2 min. Krystian Dziubiński #61 Uderzanie kijem
21:24 2 min. Petr Chaloupka #24 Atak kijem trzymanym oburącz
31:44 2 min. Zdeněk Bahenský #32 Zahaczenie
34:05 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:16 2 min. Damian Kapica #95 Trzymanie przeciwnika
40:19 2 min. Dylan Willick #11 Wysoko uniesiony kij
43:16 2 min. Zdeněk Bahenský #32 Przeszkadzanie
44:47 2 min. Jussi Nättinen #19 Uderzanie kijem
46:11 2 min. Samu Suominen #55 Atak kijem trzymanym oburącz
Gula i Kapica wykorzystali najazdy. Żaden z graczy gospodarzy nie pokonał Koprivy. Cracovia wywozi z Nowego Targu 2 punkty. To był dobry, szybki mecz. Dziękujemy za uwagę.
Będą karne.
65 min. - Jeszcze Bahensky sam przed Odrobnym, ale naciskany, nie mieści krążka w bramce.
65 min. - Dziubiński po podaniu Willicka ze środka, broni parkanami Kopriva.
64 min.- Nattinen strzela, Pettersson próbował dobijać, ale zablokowany.
63 min. – Bomba Stebiha, broni Odrobny.
62 min. – Kapica bliski dobicia strzału Rompkowskiego.
61 min. – Bahensky przed szansą przy bramce Odrobnego, po lodzie, Wiedźmin zostawił parkany i mrozi krążek.
61 min. – Dziubiński po lodzie po podaniu Suominena.
Nie ma rozstrzygnięcia po trzech tercjach. Będzie dogrywka.
60 min. – Pachnie dogrywką.
59 min. – Bryniczka do Kapicy, atak wychowanków Podhala.
58 min. – Tvrdon aktywny pod bramką Podhala, przełożył na backhand i był bliski szczęścia.
57 min. – Nattinen wywalczył krążek w tercji gości i dogrywał prze bramkę, obrońcy przejęli.
56 min. – Tvrdon ze środka sam, Odrobny maską broni.
55 min. – Kapica po raz kolejny z prawego skrzydła nęka Odrobnego.
54 min. – Kalinowski rzuca się pod strzał Petterssona. Odczuł to, ale zapobiegł być może utracie gola.
54 min. – Jezek uderza z niebieskiej, Odrobny z pomocą obrońców zażegnuje niebezpieczeństwo.
53 min. – Zatańczył krażek w polu bramkowym Koprivy, ale zorientował się bramkarz i nakrył go łapaczką.
52 min. – Pettersson dostał podanie na środku od Nattinena, strzał.
51 min. – Neupauer przedzierał się środkiem, podcięty. Nie ma kary.
50 min. – Wysoki pressing Cracovii.
49 min. – Leivo w dobrej sytuacji przed bramką. Jezek uderza obok lewego słupka Wiedźmina.
48 min. – 5 na 4, krakowianie nie mają już tej swobody w wejściu do tercji Podhala.
47 min. – Najpierw Rompkowski potem Gula niepokoją Odrobnego.
47 min. – Sędziowie, niestety, dzisiaj w rolach głównych. Kolejna kara dla Podhala. 36 sekund 5 na 3.
46 min. – Bychawski z niebieskiej, w nogi Franka.
45 min. – Kapica sam na sam, nieprzepisowo atakowany, będzie kara, choć to sytuacja na karnego.
44 min. – Kara za przeszkadzanie. Podhale 5 na 4.
43 min. – Strzał z niebieskiej Stebiha łapie Odrobny.
43 min. - Błyskawiczna odpowiedź Podhala. Kapitan, Krystian Dziubiński doprowadza do wyrównania. 2:2.
42 min. - Gol dla Cracovii. Tę przewagę goście wykorzystują i znowu wychodzą na prowadzenie w tym meczu. 2:1 dla krakowian.
42 min. – Szybko założony zamek. 2 szanse Kapicy. Bahensky i Rompkowski również próbowali.
41 min. – Willick za grę wysokim kijem odesłany na ławkę kar.
Rozpoczynamy III tercję. 15 sekund przewagi Podhala pozostało.
40 min. – Svec do Nattinena, strzał z niebieskiej, Willick jeszcze szukał dobitki. Jeszcze jeden strzał Nattinena z niebieskiej, obok bramki. Koniec II tercji. Bezbramkowej. Przerwa.
39 min. – Leivo bliski pokonania Odrobnego w osłabieniu.
39 min. – Będzie kara dla gości, ale to raczej po interwencji trybun. Kapica odpocznie 2 minuty.
38 min. – Bychawski natychmiast uderzył po zgraniu Domogały, Odrobny zasłonił piątą dziurę.
37 min. – Podhale ma problem z wyjściem z własnej tercji. Uwolnienie.
36 min. – Teraz przewaga Cracovii, lepiej wyglądają goście dzisiaj w tym elemencie gry.
35 min. – Jeszcze raz Willick w okienko mierzył, efektownie do raka chwyta Kopriva.
35 min. – Willick sam naciskany przez obrońcę po lodzie obok słupka.
35 min. – Sędzia pokazuje 6 na lodzie, w ekipie Podhala. Będą równe siły na lodzie.
34 min. – Jencik sprytnie do Petterssona w zamku, przeciął to Stebih. Nic z tej podwójnej przewagi nie będzie.
33 min. – Będzie jeszcze jedna kara dla gości. Gula. 5 na 3 przez 44 sekundy.
33 min. – Pettersson do Suominena, potężna bomba Fina, z trudem broni Kopriva.
32 min. – Będzie wykluczenie dla gości. Bahensky za zahaczanie.
32 min. – 3 na 2 Podhale, Jencik do Sveca, potężna bomba, ale niecelna.
31 min. – Valentino wdzierał się do tercji gości, zablokowany strzał.
30 min. – Kapica w kontrze do Guli, broni parkanem Odrobny.
29 min. – Kamienieu bezpardonowo zaatakowany przy bandzie, ale sędziowie nie gwiżdżą dzisiaj kar dla gości?
28 min. – Neupauer wrzucił do rogu, sam za tym pojechał, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
27 min. – Jencik z bliska dobijał strzał, po lodzie szukał dziury między parkanami Koprivy.
26 min. – Svec sprytnie do Jencika, zablokowany kij napastnika Podhala.
25 min. – Tvrdon sam na sam. Odrobny zwarł parkany, obronił także dobitkę.
24 min. – Chaloupka zza bramki do Różańskiego, nie opanował weteran polskich lodowisk.
23 min. – Szeroko rozstawieni gracze Cracovii koronkowo rozgrywają zamek. Groźnie, ale mało strzałów.
22 min. – Kolejna kara dla gospodarzy. Chaloupka zdaniem sędziów tym razem przekroczył przepisy.
22 min. – Jezek miał dużo czasu na przygotowanie strzału. Uderzył dołem. Odrobny broni parkanem.
21 min. – Rompkowski uderzał po szybko rozegranym zamku. Podawał Kapica.
Rozpoczynamy II tercję. 49 sekund przewagi gości, jeśli nie padnie bramka dla nich.
20 min. – Jeszcze Tvrdon objeżdżał bramkę i próbował od zakrystii, równo z syreną. Koniec I tercji. 1:1. Przerwa.
20 min. – Bahensky do Guli, strzał z niebieskiej, obok bramki, krążek opuszcza tercję obronną Podhala.
19 min. – Trzecie wykluczenie dla Podhala. Dziubiński za uderzanie kijem.
19 min. – Domogała z półobrotu, groźnie, nie ma gola.
18 min. – Bahensky najeżdżał z lewej flanki i uderzał z backhandu po lodzie. Górą Odrobny.
17 min. – Jencik sam na sam trafia w słupek.
16 min. – Domogała przejął krążek w tercji Podhala, Mikula strzelał, broni Wiedźmin.
15 min. - Gol dla Podhala! Svec niepilnowany przed bramką dostał krążek i umieścił go w prawym okienku bramki Koprivy. 1:1.
14 min. - Willick przed bramkę, Jencik minął się z krążkiem.
13 min. – Pettersson na środek, Różański strącał, nad bramką. W dobrym tempie wszystko.
12 min. – Svec z potężnym zamachem uderzał z lewego skrzydła, ale strzał zablokowany w ostatniej chwili.
11 min. – Dziubiński wywalczył krążek przy bandzie, odegrał do Chaloupki, ale obrońca nie domknął niebieskiej.
10 min. – Siuty uderzał, skaczący krążek mrozi Kopriva.
9 min. – Kamiński niebezpiecznie uderzał zza obrońcy, odbił Odrobny.
8 min. – Kruczek w akcji ofensywnej zza bramki zawijał z backhandu, po lodzie, obok bramki.
7 min. – Kolejne osłabienie gospodarzy przetrzymane.
7 min. – Uderzenie Guli ze środka z półdystansu.
6 min. – Urban do Kapicy ten do Leivo, nie trafił Fin do pustej bramki.
6 min. – Bahensky sam wjechał przed bramkę i pociągnął z nadgarstka. Nad bramką.
5 min. – Kolejne wykluczenie dla gospodarzy. Campbell. Za podcinanie.
4 min. – Leivo uderzał ze środka, ale zablokowany strzał przez obrońcę. Niemrawa ta przewaga Cracovii.
3 min. – Na ławkę kar wędruje Siuty. Przewaga gości.
2 min. – Strzał Franka z prawego skrzydła zablokowany.
1 min. - Gol dla Cracovii. Szybkie otwarcie gości. Już w pierwszej akcji na listę strzelców wpisuje się Gula. 1:0 dla krakowian.
Zaczynamy. W bramce Cracovii Kopriva, w bramce Podhala Odrobny.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Derby Małopolski. Podhale kontra Cracovia.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-