2:1 (1:0, 1:1, 0:0) Zakończony
2020-01-19
17:00
V runda / 41. kolejka
1:0 Grzegorz Pasiut #18 ( Miika Franssila #17, Jaakko Turtiainen #82 ) 5/5 19:02
59:48 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
60 min- Fuczik nie ma kiedy zjechać.
59 min- Gołowin wraca na lód. Czas dla Lotosu.
58 min- Cimżar zmienił tor lotu krążka...Fuczik popisał się refleksem.
55 min- Ukarani wrócili już na taflę. Coraz bliżej wygrana Gieksy.
53 min- Marzec wrócił na lód, ale szybko wróci na ławkę kar, bo arbitrzy nakładają obustronne wykluczenie. Marzec i Krężołek.
53 min- Fatalny błąd Kolusza...Danieluk sam na sam! Broni Rahm!
51 min- Kara dla Marca.
49 min- Oba zespoły już w pełnych zestawieniach.
48 min- Dobra szansa Wajdy, ale obrońca gospodarzy nad bramką!
47 min- Błąd gdańszczan i siły się wyrównują po faulu Havlika.
47 min- Kara dla Cimżara i szansa na wyrównanie dla Lotosu!
45 min- Pretensje do sędziów liniowych, bo Rajamaki wychodził sam na sam, ale słusznie odgwizdany spalony.
43 min- Starzyński uderzony kijem w twarz przez Havlika. Powinna być kara, ale sędziowie nie reagują.
42 min- Rajamaki źle przyjął krążek, a mógł wyjść sam na sam.
41 min- Zaczynamy trzecią tercję.

38 min- Polodna przed bramkę do Stebera! Rahm zdołał jednak złączyć parkany i nie ma wyrównania.
36 min- Kolusz zza nóg Szurowskiego...minimalnie chybił!
34 min- Wyrównała się gra. Teraz już nie ma takiej optycznej przewagi gospodarzy.
32 min- GKS już w pełnym zestawieniu.
30 min- GOOL 2:1! Sygnalizowana kara dla Paszka...strzelił w bramkarza Polodna z zamiarem oddania krążka, żeby dłużej grać 5/3, ale gumę trącił Bilczik i zmylił Rahma. Krążek powolutku wtoczył się za linię!
30 min- Kara dla Cimżara.
29 min- Rajamaki...ale sędzia odgwizdał spalonego.
27 min- Jełakow ładnie minął obrońcę...ale strzelił prosto w Rahma!
27 min- Na razie bezradni w strefie ataku gdańszczanie.
25 min- GOOL 2:0! Jaśkiewicz zablokowany, ale do krążka dopadł Pasiut i huknął bez zastanowienia! Fuczik zasłonięty i nie zdołał zatrzymać krążka.
23 min- Jaśkiewicz! Krążek dobił Fuczik. Próba dobitki Lahde, ale Fin nie trafił w krążek.
22 min- Indywidualnie Pasiut, ale jego strzał zablokował w porę obrońca Lotosu.
21 min- Spotkanie wznowione.

20 min- GOOL 1:0! Pasiut położył Fuczika i z ostrego kąta wpakował krążek do siatki!
18 min- Trwa napór Gieksy.
15 min- Szybka gra w Katowicach. Jednak goście wyglądają gorzej niż w piątek. Na zbyt wiele pozwalają katowiczanom.
13 min- Lepszy okres gry gospodarzy. Na nic jednak zdają się ich próby przy takiej formie Fuczika.
12 min- Doskonale minął dwóch rywali Rajamaki, wyjechał przed Fuczika, ale czeski bramkarz z kolejną dobrą interwencją.
11 min- Błąd Krasowskija spowodował groźną okazję dla Gieksy, ale nie udało się Tomasikowi oddać strzału.
10 min- Goście już w pełnym składzie. Było kilka groźnych strzałów, ale Fuczik na posterunku.
8 min- Daniuluk udał się na ławkę kar.
6 min- Salmi! Dostał krążek na przedpole, podjechał z nim w światło bramki, ale strzelił prosto w Fuczika!
4 min- Trwają taktyczne szachy w Katowicach. Mało strzałów, dużo podań i utrzymywania się przy krążku.
2 min- Gołowin do Pastryka...aż złamał się kij Makkonena przy tym strzale.
1 min- Blisko był otwarcia wyniku Pasiut. Nie trafił jednak z najbliższej odległości.
1 min- Gramy! Krążek dla gości.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-