01:26 2 min. Aleksandr Wołżankin #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
02:21 2 min. Aleksandr Griebieniuk #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:55 2 min. Jegor Fieofanow #84 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:08 2 min. Tomáš Franek #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:11 2 min. Tomáš Franek #87 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
30:48 2 min. Dylan Willick #11 Wysoko uniesiony kij
36:51 2 min. Aleksandr Wołżankin #13 Wysoko uniesiony kij
RZUTY KARNE.
65 min- Jeszcze dwie próby Petterssona, ale Speszny na posterunku.
63 min- Sierguszkin do Kozłowa! Odrobny zostawił parkan na lodzie i fantastycznie obronił ten strzał!
61 min- Jenczik sam na sam! Jeden zwód, drugi, ale Speszny kapitalnie broni!
61 min- Już mogło być rozstrzygnięcie, ale Chalopuka świetnie przeciął podanie.
61 min- Początek dogrywki.

Koniec meczu. Będziemy mieli dogrywkę.
60 min- Suominen z pierwszego. Złapał gumę Speszny.
59 min- Franek po szybkiej kontrze. Prosto do łapawicy Spesznego.
58 min- Naciera Podhale szukając bramki, która dałaby im 3 punkty. Jakby już brakowało sił gospodarzom.
57 min- Pojedynek zapaśniczy Zielińskiego z Dziubińskim. Sędziowie szybko wkroczyli do akcji.
56 min- Teraz optyczna przewaga Szarotek.
55 min- Jeriomienko w ostatniej chwili zablokował strzał Jenczika.
55 min- Fraszko uderzył po podaniu zza bramki...prosto w Odrobnego.
52 min- Świetna obrona Odrobnego po tym jak Karczocha dołożył łopatkę kija do podania Jeriomienki.
51 min- GOOL 3:3! Teraz już na pewno jest bramka! Franek najpierw w słupek, ale dobił swój strzał i Speszny bez szans!
50 min- Nie ma bramki! Sędzia Krzywda rozkłada ręce.
50 min- Cieszą się goście, ale sędzia pokazuje, że będzie analiza wideo, bo krążek gdzieś pod Spesznym, ale czy przekroczył linię bramkową? Zaraz się dowiemy.
50 min- Szvec! Zieliński wygarnął krążek z linii bramkowej po strzale Czecha!
49 min- W pojedynkach fizycznych górą torunianie. Lepiej zastawiają krążek i przepychają nowotarżan.
48 min- Czas ucieka, a wynik bez zmian. Dobrze teraz bramkarze ostojami swoich ekip.
46 min - Żwawe tempo meczu. Podhale szuka wyrównania, a Energa wcale nie broni wyniku, ale zgodnie z powiedzeniem, że najlepszą obroną jest atak, dalej atakują.
45 min- Sierguszkin sam na sam! Zwód na bekhend, ale Odrobny dobrze zostawił parkan na lodzie.
44 min- Karczocha do Fieofanowa, ten miałby pustą bramkę, ale dobrze przeciął podanie Campbell.
43 min- Zieliński z bekhendu. Odrobny musiał zamrozić krążek.
42 min- Katastrofalny błąd torunian. Dwóćh napastników gości wyszło na Spesznego! Neupauer sam przy słupku i odbijaką broni bramkarz Energi!
41 min- Gramy! Decydujące 20 minut przed nami.

Strzały po dwóch tercjach: 22 -18.
39 min- Fraszko! Ależ zepsuł tę kontrę. Wyszedł niemal sam na sam, ale podał do Wołżankina, który wyszedł z ławki kar, ale ten był na bekhendzie i nie mógł oddać strzału.
38 min- Szvec z najazdu...złapał krążek Speszny.
37 min- Wołżankin faulował w tercji ataku.
36 min- Dużo strzałów z obu stron. Nie mogą się nudzić bramkarze.
34 min- GOOL 3:2! Willick wyszedł z ławki kar, podłączył się do ataku i znalazł się w odpowiednim miejscu, gdzie odbił się krążek po strzale Campbella. Podhale łapie kontakt!
32 min- Karczocha z najbliższej odległości! Odbija gumę Odrobny ratując swój zespół przed nokautem!
32 min- Błąd Kozłowa i kontra 2 na 1 Podhala. Dziubiński zasugerował podanie do Valentino, ale sam pociągnął z nadgarstka. Broni Speszny.
31 min- Kara dla Willicka.
31 min- Dobrze prezentuje się nowy nabytek Energi Nikita Weitow. Ładnie zastawia się pod bandami, dysponuje dobrą techniką i szybkością.
30 min- Dużo walki na bandach. Widać, że nikt nie odpuszcza.
29 min- Szukają kontaktowego trafienia przyjezdni. Dziubiński strzelał z bulika, ale nad bramką.
27 min- Jaworski po lodzie, do boku odbił Odrobny. W odpowiedzi Franek po podaniu Valentino, również broni Speszny.
26 min- Kontra 2 na 1 gości. Jenczik do Szveca...świetnie wrócił Szkodienko, rzucił się na lód i przeciął podanie Słowaka.
25 min- Ciśnie Toruń. Ładnie utrzymują się z krążkiem w tercji Podhala.
24 min- Fieofanow nie trafił do odsłoniętej bramki po idealnym dograniu Sierguszkina!
23 min- Teraz próbowali Dziubiński i Nattinen. Speszny zwija się, jak w ukropie i ratuje Energę.
23 min- Dobre, żywe tempo tego spotkania. Mecz może się podobać.
22 min- Wołżankin sam na sam! Rosjanin strzelił jednak prosto do rękawicy Odrobnego!
21 min- Pettersson z czerwonej wrzucił na bramkę. To nie mogło zaskoczyć Spesznego.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

Koniec I tercji. Koncertowa gra Energi, która nie daje szans nowotarżanom. Do tego fatalnie broni Odrobny.
20 min- Tuż przed syreną Pettersson szukał wyrównującej bramki, ale Speszny skoncentrowany.
19 min- Torunianie nabrali wiatru w żagle...szukają czwartego trafienia!
18 min- GOOL 3:1! Fieofanow przymierzył ze slotu i umieścił krążek w okienku!
18 min- Znów Franek uda się na ławkę kar! Tym razem wystrzelił krążek poza taflę z własnej tercji.
17 min- GOOL 2:1! Szkodienko ładnie przejął podanie defensora Szarotek. Jego strzał odbił bramkarz, ale przy dobitce był bezradny!
16 min- Trwa napór gospodarzy. Niepewnie dziś broni Odrobny.
15 min- Karczocha poprawiał po Sierguszkinie...końcówką parkana broni Odrobny!
14 min- Faulował Franek i przewaga po stronie gospodarzy.
12 min- Fraszko sam przejechał pół tafli, strzelił po lodzie, ale znów górą bramkarz Podhala.
12 min- Koronkowa akcja Sierguszkin-Karczocha-Fieofanow. Strzelał ten ostatni, ale zdołał złączyć parkany Wiedźmin i nie ma drugiej bramki dla Energi.
11 min- GOOL 1:1! Odrobny wypluł krążek po strzale Zielińskiego i Fraszko dobił go do pustej bramki!
10 min- Dwa razy spod niebieskiej Jaworski. Obok bramki.
9 min- Gramy już w pełnych składach. Torunianie nie zagrozili bramce strzeżonej przez Odrobnego.
7 min- Siły się wyrównają, bo przewinił Campbell w tercji ataku.
6 min- Neupauer...na raty mrozi krążek Speszny!
5 min- Kolejna kara dla gospodarzy...sędzia Krzywda dziś nad wyraz aptekarsko.
5 min- Neupauer z bulika, ale prosto w Spesznego.
3 min- GOOL 0:1! Franek dostał krążek do pustaka i musiał to wykończyć!
3 min- Przez 65 sekund w podwójnej przewadze Szarotki!
2 min- Już okazja dla gości do gry w przewadze po faulu Wołżankina.
1 min- Gramy! Krążek dla Energi Toruń.

#46 Patrik Spěšný B 3 2.77 35 35 0 0 0 0 91.43 65:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Jarosław Dołęga PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Jegor Fieofanow LS 1 0 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#95 Bartosz Fraszko ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Remigiusz Gazda LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Aleksandr Griebieniuk PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Adrian Jaworski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Jakub Jaworski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Jewgienij Jeriomienko PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0