2:0 Luka Kalan #93 ( Gregor Koblar #9 ) 5/5 36:31
3:0 Luka Kalan #93 ( Gregor Koblar #9, Miroslav Zaťko #6 ) 5/5 45:44
5:0 Patryk Noworyta #55 ( Siemion Garszyn #96, Peter Bezuška #4 ) 5/5 58:46
08:02 2 min. Radek Meidl #81 Atak kijem trzymanym oburącz
08:51 2 min. Jakub Piper #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:09 2 min. Marek Kosakowski #85 Trzymanie przeciwnika
26:00 2 min. Maciej Rybak #15 -
30:57 2 min. Karol Wąsiński #67 Zahaczenie
38:52 2 min. Oliwier Ksiondz #9 Zahaczenie
49:07 2 min. Miroslav Zaťko #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
59. min - GOOOL! 5:0! Noworyta z niebieskiej, przekierowanie Bezuszki i mamy piątego gola.
58. min - Kosakowski z nadgarstka, dobra interwencja Lipińskiego.
57. min - Unia szuka jeszcze możliwości podwyższenia prowadzenia.
56. min - Zatko spod niebieskiej, kolejna dobra interwencja Bernarda.
54. min - Lipiński pracuje na trzecie w tym sezonie czyste konto.
53. min - Piotrowicz idealnie do Trandina, ten zamiast strzelać oddał gumę do Meidla.
52. min - Błąd Miłosza Noworyty naprawiony przez jego starszego brata i Sebastiana Lipińskiego.
52. min - Zatko jest już na lodzie.
52. min - Krzemień przed Bernardem! W tym pojedynku górą Amerykanin.
51. min - Oriechin urwał się z kontrą, zagrał wzdłuż bramki do Garszyna. Uderzenie z pierwszego krążka, Bernard łapie gumę do raka.
50. min - Kara dla Miroslava Zaatki.
49. min - Kolejne ataki suną na janowską bramkę.
48. min - Rajski uderzył w bandę. Gra przerwana.
48. min - GOOOL! 4:0! Noworyta potężnym uderzeniem z niebieskiej zaskoczył Bernarda
47. min - Janowianie jakby wolniejsi. Może intensywny początek tej tercji sprawił, że sił jest już mniej.
46. min - GOOOL! 3:0! Kalan przydzwonił ze slotu. Bernard mógł tylko wyjąć gumę z siatki
45. min - Podopieczni Jacka Szopińskiego grają zadziorniej.
43. min - Kontra janowian. Uderzenie Pohla, ale Lipiński na posterunku.
42. min - Ksiondz zakończył odsiadywanie kary.
41. min - Kalan chciał zmieścić gumę w krótkim rogu.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Unia przez moment

40. min - Uderzał Pretnar, ale Bernard jest dzisiaj dobrze dysponowany.
39. min - Kara dla Ksiondza. Unia ponownie w przewadze.
38. min - Unia chce iść za ciosem. Skuteczność nie jest ich dzisiaj mocną stroną.
37. min - GOOOL! 2:0! Kalan wjechał do tercji, wypalił pod poprzeczkę. Guma jeszcze się od niej odbiła i mamy gola
36. min - Luża wzdłuż bramki do Krzemienia, ten miał przed sobą pustą bramkę. Nie ma gola.
35. min - Kibice, którzy liczyli na festiwal bramek, mogą być rozczarowani.
34. min - Czas dla janowian. Potrzebowali drobnej przerwy, bo przez dwie minuty nie zdołali się zmienić.
33. min - Janowianie w pełnym składzie.
33. min - Nie wiem, jak to określić to, co działo się pod bramką Bernarda. Sześć strzałów pierwszej formacji Unii. Ani jeden nie znalazł drogi do siatki.
32. min - Unia niemrawo rozgrywa przewagę.
31. min - Kara dla Wąsińskiego.
30. min - Znów ładna wymiana krążka, zakończona strzałem Koblara. Bernard w porę wysunął parkan.
30. min - Wrzutka Raszki, próba dobitki. Bernard nakrywa gumę rakiem.
29. min - Janowianie w pełnym składzie.
28. min - Trandin wjechał do tercji, uderzył, ale golkiper gości znów świetnie.
27. min - Uderzenie Pretnara, ale dobrze Bernard.
26. min - Kara dla Macieja Rybaka.
25. min - Oświęcimianie dominują, ale słabo u nich ze skutecznością.
23. min - Biało-niebiescy starają się grać zbyt koronkowo. Z drużyną, która w zasadzie tylko się broni potrzeba raczej prostych środków.
22. min - Piotrowicz do Bezuszki, ten chciał zmieścić krążek w krótkim rogu bramki strzeżonej przez Bernarda. Amerykanin dobrze broni.

20. min - Kara dla Luży.
19. min - Ależ koronkowa akcja Unii. Themar z Oriechinem i Garszynem wymienili koncertowo krążek. Podanie zza bramki do Wanackiego. Nie ma bramki.
18. min - Pierwszy atak Unii na 70 sekund zamknął rywali w ich tercji.
17. min - Atakował Malicki! Bernard notuje kolejną dobrą interwencję.
16. min - Janowska bramka jest dosłownie obstrzeliwana. Ma co robić Samuel Bernard.
15. min - Kalan ładnie zabrał się z krążkiem. Uderzył, ale broni Bernard.
14. min - Unia chce iść za ciosem.
12. min - GOOOL! 1:0! Unia wykorzystuje grę w przewadze. Wanacki uderzał z niebieskiej, a Garszyn przekierował krążek do bramki
12. min - Kosakowski przewrócił Trandina, będzie zatem kolejna kara dla janowian.
12. min - Janowianie dobrze się obronili.
11. min - Unia zbyt długo rozgrywała krążek.
11. min - Meidl wrócił na lód.
10. min - Siły się wyrównały.
9. min - Malicki przewrócony przez Pipera. Do gumy dopadł Themar, uderzył z bekhendu, ale Bernard świetnie interweniuje.
9. min - Kara dla Meidla.
8. min - Zatko! Uderzał z bulika. Bez efektu bramkowego
8. min - Kowalówka! Kolejny raz świetnie interweniuje Bernard.
8. min - Prentar ładnie podłączył się do akcji, uderzył z nadgarstka, ale janowski golkiper jest już dobrze rozgrzany.
7. min - Koblar uderzył z bulika, ale Bernard dobrze broni.
5. min - Garszyn z wysokości slotu uderzył z bekhendu! Niecelna próba
4. min - Kalan strzałem między parkany chciał pokonać Bernarda. Amerykanin zdążył je złączyć.
4. min - W odpowiedzi Ksiondz uderzał z bulika. Broni Lipiński.
3. min - Okazja Unii po szybkiej kontrze. Raszka wzdłuż bramki do Malickiego, ten uderzył! Kapitalnie Bernard
2. min - Uderzał Meidl, ale nieczysto trafił w krążek.
1. min - Unia od samego początku aktywniejsza.
1. min - Zaczynamy w bramkach Lipiński i Bernard.

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!