Rozgrywki: 2019/20 - Ekstraliga: Regularny
2:3 k. (1:1, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 0:2) Zakończony
2020-01-24
18:30
V runda / 43. kolejka
0:1 Robert Korczocha #99 ( Michaił Jesajan #33, Dienis Sierguszkin #8 ) 5/5 09:58
1:1 Jussi Makkonen #25 ( Tadej Čimžar #92 ) 5/5 11:44
2:1 Mathias Porseland #10 ( Patryk Krężołek #88, Jaakko Turtiainen #82 ) 5/5 39:56
2:2 Michał Kalinowski #19 ( Bartosz Fraszko #95, Jewgienij Jeriomienko #75 ) 5/5 41:00
Będziemy mieli rzuty karne!
- 65 min. - Świetna sytuacja jeszcze Sierguszinka i jeszcze lepiej Rahm
- 65 min. - Fraszko z pierwszego krążka ale Rahm przesunął się na lewą stronę do słupka bramki i łapie gumę!
- 64 min. - Kolejna kara dla gospodarzy, Lahde na ławce kar i 50 sekund torunianie zagrają w przewadze.
- 62 min. - Strzał Kolusza i Wajdy broni Spesny.
- 61 min. - W przewadze goście, uderzenie Fraszki broni Rahm.

- 60 min. - Będziemy mieli dogrywkę.
- 59 min. - 24 sekundy goście zagrają 5 na 3, na ławkę kar trafia Turtiainen!
- 59 min. - Dobrze katowiczanie w obronie.
- 58 min. - Kara dla Starzyńskiego i znakomita szansa przed gośćmi!
- 56 min. - Krężołek wjechał przed bramkę, jego strzał odbija Spesny, zamieszanie ale nie zdołał celnie dobić gumy napastnik gospodarzy!
- 55 min. - Indywidualna akcja Kolusza, ale z ostrego kąta łapie Spesny.
- 54 min. - Dużo niedokładności z obu stron.
- 52 min. - Uderzenie z niebieskiej ale spalony w polu bramkowym Rahma.
- 51 min. - Kontra Makkonena, ale jego strzał odbija parkanem Spesny.
- 50 min. - Na ławkę kar siada Starzyński, w przewadze torunianie.
- 49 min. - Karczocha próbował zaskoczyć bramkarza
- 47 min. - Uderzenie Makkonena broni Spesny.
- 46 min. - Świetna obrona w wykonaniu gospodarzy, nagrodzona brawami przez kibiców.
- 45 min. - Kara dla Wajdy, przewaga gości.
- 41 min. - GOL! 2-2! Szybka kontra gości i Kalinowski po podaniu Fraszki pakuje gumę do bramki!

- Koniec II tercji
- 40 min. - GOL! 2-1! Tuż przed przerwą uderzył prosto w okienko szybkim strzałem Porseland!
- 39 min. - Strzał Rajamakiego odbija Spesny.
- 38 min. - Kozłow siada na ławkę kar. Kolejna przewaga gospodarzy.
- 37 min. - Uderzenie Porselanda, ale nikt nie zmienił lotu krążka i obok bramki.
- 35 min. - Sporo niedokładności z dwóch stron.
- 34 min. - Z niebieskiej Franssila i łapie spokojnie Spesny.
- 33 min. - Atak Makkonena, ale powstrzymany przed bramką.
- 31 min. - Z bliska Mularczyk, dobrze Spesny.
- 30 min. - Z niebieskiej Kolusz, odbija parkanem Spesny.
- 29 min. - Porseland mocno z niebieskiej, ale niecelnie.
- 27 min. - Sędzia po analizie uznaje, że nie ma bramki.
- 27 min. - Potężnie z tercji neutralnej ze środka lodowiska huknął Cimzar, krążek odbił się od słupka, następnie od łyżwy Spesnego i zatańczył na linii bramkowej!
- 26 min. - Lot krążka próbował zmienić Karczocha, ale łapie Rahm.
- 25 min. - Uderzenie Lahde, łapie do raka Spesny.
- 24 min. - O czas poprosił Piotr Sarnik. Jego podopieczni nie potrafią trafić do bramki nawet w podwójnej przewadze.
- 23 min. - Obstrzeliwana bramka gości! Dwoi się i troi Spesny! Uderzały Franssila, Kolusz czy Makkonen!
- 22 min. - Kara dla Kozłowa, gospodarze ponownie grają prawie minutę 5 na 3.
- 21 min. - W boczną siatkę z bliska uderzył Makkonen!

- Koniec I tercji. Strzały: 13-11.
- 20 min. - Dobrze się bronią goście, kara druga tuż przed syreną na Kalinowskiego i przez 24 sekundy katowiczanie zagrają w podwójnej przewadze na początku drugiej odsłony.
- 19 min. - Kara dla torunianina, w przewadze gospodarze.
- 17 min. - Naciśnęli gospodarze, Lahde blokowany, z niebieskiej uderzył z nadgarstka i mrozi gumę Spesny.
- 17 min. - Wołżankin z bliska z backhandu ale łapie Rahm.
- 16 min. - Akcja za akcję najpierw Wiejtow a z drugiej strony Cimzar ale obok słupka.
- 14 min. - Leżał już na lodzie Spesny ale strzał Wajdy w słupek!
- 11 min. - GOL! 1-1! Szybka odpowiedź gospodarzy, zza bramki Cimzar dokładnie do Makkonena a ten pokonał Spesnego.
- 10 min. - GOL! 0-1! Na raty z bliska Karczocha dobija swój strzał i pokonuje Rahma.
- 8 min. - Dwukrotnie z bliska Lahde, ale lepszy Spesny.
- 7 min. - Uderzenie nad bramką Jesajana
- 6 min. - Świetna okazja Turtiainena, ale uderzył nad bramką!
- 5 min - Rajamaki objechał bramkę wjechał przed Spesnego ale ten łapie jego strzał z trudnością!
- 4 min. - Smirnow z niebieskiej odbija Rahm i odbija gumę za bramkę.
- 2 min. - Ponownie Wajda, obija Spesny ale dobitka z bliska Krężołka ląduje nad bramką.
- 2 min. - Uderzenie Wajdy kijem poza taflę odbija Spesny.
- 1 min. - Michalski próbował zaskoczyć Spesnego, ale ten spokojnie łapie.
- 1 min. - Z boku uderzenie torunianina, łapie Rahm.

- W barwach GieKSy zadebiutuje dwóch zawodników. Nowy nabyte ze Szwecji obrońca Mathias Porseland oraz z filialnego klubu KH Polonia Bytom napastnik Błażej Salamon.

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!